Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

QUOTE(fainnka @ 2008 03 19, 15:27)
na v siandien nepavyko, perkelem pasimatyma i sestadieni  rolleyes.gif
gal nauju atsiliepimu apie ji girdejot?

Mano MB vakar buvo su Eriku susitikes. Malonus zmogus, o kaip veda renginius - neisivaizduoju rolleyes.gif
Matau tavo vestuves greiciau nei mano, tai prasysiu info kaip pavyko 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
gal kuri girdejote apie Alvyda Juodvirsi? (jis ir muzikantus savo turi, berod). zodziu ir veda rengini ir dainuoja kartu...
Atsakyti
jei kas turit, mestelkit LEO kontaktus ax.gif
Atsakyti
Mergaites, man ir reikia Leo (Leonardo Pobedonoscevo)kontaktu, niekaip niekur neina rasti unsure.gif Parasykite kas turite, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanccike: 28 kovo 2008 - 17:50
QUOTE(spyglyte @ 2008 03 10, 02:28)
Sveikos, musu vestuves 2008-09-13, o as dar nieko neturiu sad.gif Noreciau vestuvem vedejo, bet kad butu daugiau - maziau siuolaikiskas, linksmas, bet ne brangininkas. Musu biudzetas gana ribotas unsure.gif

Geru atsiliepimu skaiciau apie:

Gintaras is Kauno - gal kas man jo kontaktus, o gal ir kaina apytikslia pasakytumet  4u.gif

Marijus Olekas -  gal kas man jo kontaktus, o gal ir kaina apytikslia pasakytumet  4u.gif

Laimonas Banevicius - gal kas ka dar apie ji galetumet pasakyti?

Darius Cepulis -  gal kas ka dar apie ji galetumet pasakyti, o gal ir kaina apytikslia zinot 4u.gif

Robertas Petrauskas - gal kas man jo kontaktus, o gal ir kaina apytikslia pasakytumet  4u.gif

Tai va sitie  vedejai man paskaicius sita tema siame forume isimine smile.gif

Gal dar ka galite pasiulyti... Na tokio nebrangaus, bet siuolaikisko smile.gif Butu labai aciu smile.gif thumbup.gif

As zinau Kaune Alvyda Jauniski ir Egidiju Stancika( Kauno dramos teatro direktorius dabartinis) . Tai jie tikrai labai originaliai vestuves praveda.
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2008 03 28, 15:15)
jei kas turit, mestelkit LEO kontaktus  ax.gif


Pabandysiu gauti kita savaite - tureciau susitikti su zmonemis, gerai pazistanciais ji mirksiukas.gif
Atsakyti
MERGINOS, REKOMENDUOJU GIEDRIU GUSTA.MANO VESTUVES DAR TIK RUDENI, BET JAU DABAR,PO 2 SUSITIKIMU SU JUO SUPRATAU, KAD MUSU SVENTE - PROFESIONALO RANKOSE thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglyte @ 2008 03 10, 00:28)
Sveikos, musu vestuves 2008-09-13, o as dar nieko neturiu sad.gif Noreciau vestuvem vedejo, bet kad butu daugiau - maziau siuolaikiskas, linksmas, bet ne brangininkas. Musu biudzetas gana ribotas unsure.gif

Geru atsiliepimu skaiciau apie:

Gintaras is Kauno - gal kas man jo kontaktus, o gal ir kaina apytikslia pasakytumet  4u.gif

Marijus Olekas -  gal kas man jo kontaktus, o gal ir kaina apytikslia pasakytumet  4u.gif

Laimonas Banevicius - gal kas ka dar apie ji galetumet pasakyti?

Darius Cepulis -  gal kas ka dar apie ji galetumet pasakyti, o gal ir kaina apytikslia zinot 4u.gif

Robertas Petrauskas - gal kas man jo kontaktus, o gal ir kaina apytikslia pasakytumet  4u.gif

Tai va sitie  vedejai man paskaicius sita tema siame forume isimine smile.gif

Gal dar ka galite pasiulyti... Na tokio nebrangaus, bet siuolaikisko smile.gif Butu labai aciu smile.gif thumbup.gif



mes uzsisakeme L.Baneviciu! buvau susitikusi! siaip patiko, linksmas, labai iskalbus, paparastas zmogus! matosi, kad liezuviu duona uzsidirba. manau nenusivilsim smile.gif Kaina vienam vakaraui 900 dviem atrodo 1400
Atsakyti
O as galeciau parekomenduoti www.tryskaraliai.lt ir sios imones viena is savininku R.Zioga, kuris kazkada dainavo grupeje "rugiageliu berniukai", na zodziu, zmogelis turi nerealia fantazija, gera liezuvi ir visus kitus dalykelius sauniam renginio pravedimui thumbup.gif Jis pravede mano isleistuves, po to dalyvavau jo organizuotose vestuvese ir krikstynose, tai likau tiesiog suzaveta ir apkereta, dabar nusprendem ji samdytis savo vestuvems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grasilda @ 2008 03 31, 18:48)
O as galeciau parekomenduoti www.tryskaraliai.lt ir sios imones viena is savininku R.Zioga, kuris kazkada dainavo grupeje "rugiageliu berniukai", na zodziu, zmogelis turi nerealia fantazija, gera liezuvi ir visus kitus dalykelius sauniam renginio pravedimui  thumbup.gif  Jis pravede mano isleistuves, po to dalyvavau jo organizuotose vestuvese ir krikstynose, tai likau tiesiog suzaveta ir apkereta, dabar nusprendem ji samdytis savo vestuvems  mirksiukas.gif

kaip pas jį su kaina???
Atsakyti
o yra tik vestuviu vedejas?be muzikantu?
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 04 01, 16:37)
o yra tik vestuviu vedejas?be muzikantu?



Tai zinoma, kad yra. Muzikantai yra muzikantai, vakaro vedejas yra vakaro vedejas, du skirtingi dalykai. Jau praeina tie laikai kai du viename, ar du uz vieno kaina budavo. As skaitau, kad kiekvienas turi dirbti savo darba, muzikantai groti ir dainuoti, vedejas - vesti vakara, koordinuoti visa eiga ir t.t. smile.gif


P.S. vis laukiu Leonardo kontaktu gal kas ides unsure.gif
Atsakyti