Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

QUOTE(drakosa @ 2008 04 01, 11:03)
kaip pas jį su kaina???



O kainytes pas ji vienos zemiausiu Klaipedoje. Tikrai labai geros thumbup.gif Jei nori, galiu parasyti jo numeriuka i AZ, pasakysiu ka jam pasakyti, kas rekomendavo, tai nuolaidele garantuota mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grasilda @ 2008 04 04, 19:16)
O kainytes pas ji vienos zemiausiu Klaipedoje. Tikrai labai geros  thumbup.gif  Jei nori, galiu parasyti jo numeriuka i AZ, pasakysiu ka jam pasakyti, kas rekomendavo, tai nuolaidele garantuota  mirksiukas.gif

tai kad aš jam jau rašiau...
visų pirma, tai jis užimtas mano dieną, o antra tai tik kai gavau atsakymą pamačiau, kad iš Klaipėdos, o aš tai VILNIUJ.... lotuliukas.gif doh.gif
bet, anyway, ačiū
Atsakyti
O kas čia tokio kad kitas miestas? blink.gif Maximum 200-300 litų priedo (transportas+ nakvynė).
Atsakyti
siaip tai kiek zinau, jis vaziuoja i visus Lietuvos miestus, nes maciau nuotraukas ir filmuota medziaga is vestuviu vykusiu Klaipedoj, po to Palangoj, Trakuose berods ir Kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2008 04 07, 10:18)
O kas čia tokio kad kitas miestas?  blink.gif Maximum 200-300 litų priedo (transportas+ nakvynė).

visų pirma, tai kai super mažas biudžetas tai ir papildomi 300lt. yra pinigas, o antra, tai net nežinau, kažkaip nepagalvojau apie tai, nors įtariu, kad nelabai jie ir sutiktų..
Atsakyti
QUOTE(Grasilda @ 2008 04 04, 20:16)
O kainytes pas ji vienos zemiausiu Klaipedoje. Tikrai labai geros  thumbup.gif  Jei nori, galiu parasyti jo numeriuka i AZ, pasakysiu ka jam pasakyti, kas rekomendavo, tai nuolaidele garantuota  mirksiukas.gif


o gal gali pasakyti konkreciau kokios kainos pas ji? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Na, ir mes nusprendėme ieškotis vestuvių vedėjo rolleyes.gif
Nenoriu tų tradicinių vestuvių su užstalės dainomis.... schmoll.gif
Noriu kelių valandų furšeto, bet, manau, jog vedėjas visgi reikalingas, kad nebūtų "baiukas" kaip konferencija lotuliukas.gif
Bėda ta, kad vedėjas turėtų vesti LT, RUS ir PL kalbomis ax.gif
Gal kuri rekomenduotumėte tokį? ax.gif 4u.gif

Visą temą perskaičiau, bet kažkaip akytės "neužkliuvo" už komentaro, jog kuris nors iš jūsų išvardintų lenkiškai kalbėtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2008 04 07, 19:52)
o gal gali pasakyti konkreciau kokios kainos pas ji? ax.gif

aš kai teiravausi, tai mano datai buvo tik vienas likęs ir 1000lt.
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 04 08, 14:04)
aš kai teiravausi, tai mano datai buvo tik vienas likęs ir 1000lt.


tai visai dar normali kaina.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2008 04 08, 15:04)
tai visai dar normali kaina.. smile.gif


Pas ji man rodos nuo 700Lt eina kainos mirksiukas.gif tiksliai nepamenu, senatve, skleroze blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Grasilda @ 2008 04 09, 16:27)
Pas ji man rodos nuo 700Lt eina kainos  mirksiukas.gif  tiksliai nepamenu, senatve, skleroze  blush2.gif



o cia tik uz pravedima? ar jis kazkokia programele turi pasiruoses? uz ka tie pinigai? papasakokit ax.gif
Atsakyti
Siaubas blush2.gif
parasiau emaila L.Baneviciui, o emailo pavadinima irasiau "Verstuviu vedimas"!
Nu galvos, kokia cia beraste hah.gif hah.gif hah.gif
Atsakyti