Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu vieną vaiką ir daugiau nenoriu

Ar yra tokių mamų, kurios turi vieną vaikelį ir apie antrą net pagalvot nenori?
Aš turiu keletą priežasčių, kodėl nenoriu antro vaiko :
-nenoriu būt nėščia nestuke.gif ir jaust pykinimą kokius 4 mėn. nuo ryto iki vakaro ;
- nenoriu sužinot ką reiškia natūralus gimdymas;
-nenoriu patirt pačio didžiausio košmaro(mano atveju) vaiko auginime-maitinimo krūtim;
-nenoriu kas dvi val. keltis naktim;
-nenoriu sėdėt namie ir neit į darbą;
Tokios mano priežastys. Gal kai kam pasirodys baisu ką aš čia parašiau, bet tokia jau aš esu. Nepykit ir nesmerkit. rolleyes.gif
Atsakyti
Noriu,kaip galima nenoreti 4u.gif Nors cia ne i tema blush2.gif Labai noriu dvynuku ax.gif Noriu dar karta patirti naturalu gimdyma,noriu dar karta patirti spurdancia gyvybe po sirdimi,noriuuuuuuuuuuuuu...
Atsakyti
QUOTE(jovitav @ 2007 01 04, 21:01)
Ar yra tokių mamų, kurios turi vieną vaikelį ir apie antrą net pagalvot nenori?
Aš turiu keletą priežasčių, kodėl nenoriu antro vaiko :
-nenoriu būt nėščia  nestuke.gif  ir jaust pykinimą kokius 4 mėn. nuo ryto iki vakaro  ;
- nenoriu sužinot ką reiškia natūralus gimdymas;
-nenoriu patirt pačio didžiausio košmaro(mano atveju) vaiko auginime-maitinimo krūtim;
-nenoriu kas dvi val. keltis naktim;
-nenoriu sėdėt namie ir neit į darbą;
Tokios mano priežastys. Gal kai kam pasirodys baisu ką aš čia parašiau, bet tokia jau aš esu. Nepykit ir nesmerkit. rolleyes.gif


čia yra <Gausios šeimynėlės><daugiavaikių> subforumas, ir nėra mamyčių, kurios turi vieną vaiką...
pas mus - po tris, keturis ir daugiau vaikelių ax.gif
čia yra ir tokių, kurios turėdamos tris - dar planuoja ir norėtų....dvynukų wub.gif

taip kad... apmąstymus palieku tau biggrin.gif
Atsakyti
1nevisada būna,kad nėštuma lydi pykinimas.antra vertus,jis kamuoja daugiau rūkančias moteris
2pats didžiausias malonumas ,sveikai ir naturaliai susilaukti mažylio.aš,asmeniškai,nenorėčiau būti supjaustyta,ir dvi paras ant naktipuodžio sėdėt-geriau pagimdžius po poross valandų mėgautis kava,o dar po poros-nulėkti i dušą mirksiukas.gif
3maitinimas krūtimi-meilės aktas,stipriausias fizinis-emocinis tarpusavio su kūdykiu bendravimas
4tegu vyras keliasi prie kūdykio
5 po poros mėnesių nuo kūdykio gimimo galima dirbti.

jei turi vaiką tik vieną,ir dėl tokių ,mano nuomone,menkniekių ,bijai gimdyti antra,pažvelki i veidrodi.po 20m tau vienturtis pasakys-
visa gyvenimą esu ir buvau vienišas
neturėjau brolio-sesės-autoriteto,konkurento ar pan.
neturiu nieko artimo,nes draugai šeimos neatstos
neišmokau dalintis,neišmokau būti lyderiu,neišmokau gyvenime kovoti
jaučiuosi be brolio-be sesės-lyg be rankų ir t.t
augau viena,žinau kaip tai nesaldu.linkiu kiekienai šeimai bent dvejų atžalų,nes vaiko auginimas šiais laikais,kai ir pampersai,ir mišinukai,ir kitos priemonės palengvinančios mažylio priežiūrą,o dar ką noriu pasakyti-antras gimdymas visada daug lengvesnis,vaiko priežiūra paprasrtesnė.ne viena mama turinti vienturti neatsistebi,kaip lengva auginti tris-jie užsiėmę savais reikalais,o štai paskui vienturtį nuolatos tenka lakstyti,prižiūrėti jį,linksminti ir užimti.linkiu mielai
jovitav gryžti i šį skyrelį jau pasidžiaugti su antraja atžalėle.sėkmės
Atsakyti
QUOTE(jovitav @ 2007 01 04, 22:01)
Ar yra tokių mamų, kurios turi vieną vaikelį ir apie antrą net pagalvot nenori?
Aš turiu keletą priežasčių, kodėl nenoriu antro vaiko :
-nenoriu būt nėščia  nestuke.gif  ir jaust pykinimą kokius 4 mėn. nuo ryto iki vakaro  ;
- nenoriu sužinot ką reiškia natūralus gimdymas;
-nenoriu patirt pačio didžiausio košmaro(mano atveju) vaiko auginime-maitinimo krūtim;
-nenoriu kas dvi val. keltis naktim;
-nenoriu sėdėt namie ir neit į darbą;
Tokios mano priežastys. Gal kai kam pasirodys baisu ką aš čia parašiau, bet tokia jau aš esu. Nepykit ir nesmerkit. rolleyes.gif


Niekas čia nebaisu, viskas normalu. Taigi tavo Emiliukas dar visai mažytis. Tikrai ne kiekviena mama gali norėt gimdyt pamečiui. Aš tik po gerų 2 metų pradėjau galvot, kad gal ir nieko būtų antras. Kol ryžausi pastoti dar metai praėjo. Tarp dukrų 4 m. skirtumas. Apie trečią pagalvoju, bet dar nenoriu. Reiškia dar ne laikas smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. Gal aš tikrai ne šitam skyrely užvedžiau šią temą blush2.gif , bet vistiek ačiū Jums už nuomones. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitav @ 2007 01 04, 22:01)
Ar yra tokių mamų, kurios turi vieną vaikelį ir apie antrą net pagalvot nenori?
Aš turiu keletą priežasčių, kodėl nenoriu antro vaiko :
-1. nenoriu būt nėščia  nestuke.gif  ir jaust pykinimą kokius 4 mėn. nuo ryto iki vakaro  ;
- 2. nenoriu sužinot ką reiškia natūralus gimdymas;
-3. nenoriu patirt pačio didžiausio košmaro(mano atveju) vaiko auginime-maitinimo krūtim;
-4. nenoriu kas dvi val. keltis naktim;
-5. nenoriu sėdėt namie ir neit į darbą;
Tokios mano priežastys. Gal kai kam pasirodys baisu ką aš čia parašiau, bet tokia jau aš esu. Nepykit ir nesmerkit. rolleyes.gif


ATSAKYMAI

1. Kitos moterys pvz kaip mano atveju, jaučia pykinimą visą nėštumą...
O kai atsiranda vaikelis - viskas nublanksta...
2. Tavo teisė rinktis - cezaris atliekamas bet kam, tai moters valia.
3. Yra mišinukai, niekas prievarta neverčia maitinti...
4. Galima keltis pasikeičiant su vyru...
5. Tam yra auklės...
Tikrai tavo mintys baisios...
Atsakyti
Atsizvelgiant i tai, kad jovitav vaikelis dar tik 10 men, galutinio tasko nededu. Manau tikrai laikas ir pojutis antram vaikui turi ateiti. r jei dabar jauna mama ginasi, kad nebus, tai po 4 metu jau gal but aptiksime planuojanciu ar nestukiu temose biggrin.gif
Visai normalu, nenoreti vaiku- cia dabar, ar ateity. Tiesiog buna va uzeina jau noras....Ach tos moterys, kartais mes pacios nesuprantame saves blush2.gif
Ir visai nespiriu, gimdyt 2. Ir nera tragedija turet 1, kaip cia kazkas rase schmoll.gif Yra gyvenime ivairiu situaciju, ir jei jau 1 , tai vienas. Ir nebutinai jis bus islepintas, paikas, neuzgrudintas, nemokes dalintis ar konkuruoti.... Cia atgyvene mitai... Na nebent seima vienkemy gyvena, juk yra darzeliai, mokykleles, kolektyvai ir .t.t. Esam neisvengiamai privesti bendrauti ir to ismokti.
Ne visos moterys turi vienoda motinystes jausma ir poreiki. Todel nereikia smerkti kitaip mananciu, gyvenanciu.
Atsakyti
As tai noreciau antro vaikelio, ir mes su vyru jau planuojame.Kol buvo dar mazyte visai, tai net pagalvoti nenorejau, bet kuo toliau tuo labiau norisi . wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
Paskaiciau jusu kritika ir noriu siek tiek atsisaudyt. Pirma ,SUPER HERA Tu rašai, kad praejus 5d. po gimdymo galima eit i darbą. Gal ir galima, bet aš nesu žvėris, kuris paliktų savo vaikiuką praėjus kelioms dienoms. O su tavim VITIUTE galečiau pasiginčyt. Tu sakai, kad kiekviena moteris gali rinktis ar gimdyt ar cezari daryt. Visi tik ir šneka apie pasirinkimo laisvę, bet tikrovė visai kitokia. Cezarį daro tik esant reikalui, nes visi gydytojai rėkauja apie natūralaus gimdymo naudą tiek vaikui, tiek mamai(nors aš asmeniškai tai naudos mamai tikrai nematau). Mano draugė neseniai pagimdė, tai per pokalbį su gyd. prieš gimdymą ji užsiminė, kad norėtų cezario,bet gyd buvo už natūralų gimdymą. Jei gali tai ir gimdysi pati.O kas dėl maitinimo krūtim, tai irgi visi gyd. rėkia, kad tai svarbiausias dalykas vaikui ir reikia maitint kuo ilgiau. Gerai kam maitinimas yra malonus procesas, man tai buvo kosmaras. O tu Vitiute, pasakyk ligoninėj iš kart po gimdymo, kad nenori maitint pati. Taigi tave ten suvalgys. Aš mačiau, kaip gydytojai į mane žiūrėjo kai atėjau po 3 mėn. užsirišt papulius ir išsirašyt vaistų stabdančių pieno gamybą.
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2007 01 17, 14:35)
Atsizvelgiant i tai, kad jovitav vaikelis dar tik 10 men, galutinio tasko nededu. Manau tikrai laikas ir pojutis antram vaikui turi ateiti. r jei dabar jauna mama ginasi, kad nebus, tai po 4 metu jau gal but aptiksime planuojanciu ar nestukiu temose  biggrin.gif
Visai normalu, nenoreti vaiku- cia dabar, ar ateity. Tiesiog buna va uzeina jau noras....Ach tos moterys, kartais mes pacios nesuprantame saves  blush2.gif
Ir visai nespiriu, gimdyt 2. Ir nera tragedija turet 1, kaip cia kazkas rase  schmoll.gif Yra gyvenime ivairiu situaciju, ir jei jau 1 , tai vienas. Ir nebutinai jis bus islepintas, paikas, neuzgrudintas, nemokes dalintis ar konkuruoti.... Cia atgyvene mitai... Na nebent seima vienkemy gyvena, juk yra darzeliai, mokykleles, kolektyvai ir .t.t. Esam neisvengiamai privesti bendrauti ir to ismokti.
Ne visos moterys turi vienoda motinystes jausma ir poreiki. Todel nereikia smerkti kitaip mananciu, gyvenanciu.

g.gif g.gif mano kleckiukas dar mazas ir augint man jo nieks nepadeda,2 menesius naktim miegodavau tik po pora valandu,bet jau su pavydu ziuriu i nescias smile.gif O gimdyt is vis patiko,is kart po gimdymo daktarui sakiau,kad galiu kas antra diena gimdyt smile.gif
Atsakyti
man panašiau, kad temos autorė nesulaukia vyro palaikymo, todėl ir jaučiasi blogai, ypač jei vaikutis nėra ramus. Man per pirmą naktį dukrytė nugraužė spenelius nes priešpienio buvo labai mažai vyras ryte atvežė papkiuką, dar bandžiau maitint, nes patyriau spaudimą iš personalo pusės, bet priešpienis dinginėjo tiesiog akyse, gydytoja nesutiko skirt primaitinimą, sesutės slpačia nešė, pieno taip ir neatsirado, grįžus namo vyras jau buvo nupirkęs mišinuką ir pats pamaitino dukrytę, ir apgynė nuo visų puolančių. Dėl gimdymo galima pasirinkt epidūrinę nejautrą, po gimdymo jei yra siuvimų, esant norui skiria nuskausminimus, siūlė ir man, bet atsisakiau nes buvau girdėjus kad gali pakenkt pienui. Dėl kėlimosi iki šiol naktimis keliasi tėtis. Dėl darbo, negi vaikučio auginimas ne darbas, ir labai atsakingas, mano vyras manęs prašo, kad neatiduotumėm į darželį iki trejų, ir aš linkusi sutikt, bet čia mano situacija, o temos autorei linkiu stiprybės ir aukščiau galvą, nereikia jaustis kalta dėl savo jausmų, kad nenori antro vaikučio, atiduok visą savo meilę šitam, jau gimusiam, o kitas kai ateis noras tada ir bus 4u.gif
Atsakyti