Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio žindymas ir nėštumas

QUOTE(Valaura @ 2012 03 13, 12:07)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Didžiausi sveikinimai  4u.gif

Tarp mano vaikučių yra 1m. 2mėn. skirtumas. Kol kas žindau dar abu. Labai norėčiau pabendrauti su patyrusiomis "tandemininkėmis", nes gimus mažikei jaučiu šiokį tokį diskomfortą žindydama vyresnėlį.. blush2.gif  4u.gif



pasipasakok, dėl ko tas diskomfortas. man gi labai įdomu. kaip sekėsi grįžus iš gn? kaip vaikas reagavo?
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 03 13, 21:02)
pasipasakok, dėl ko tas diskomfortas. man gi labai įdomu. kaip sekėsi grįžus iš gn? kaip vaikas reagavo?

Grįžus iš GN niekas, apart to, kad turim dar vieną vaiką, nepasikeitė thumbup.gif Mergytė rami, Vyresnėlis dar labai mažas, tai man rodos jis nelabai ir pamena gyvenimą be sesės. tiesa, Gn gyvenom visas trys dienas visa šeima mokamoj palatoj smile.gif
Vyresnėlis labai gražiai sutaria su sese - duoda jai pirščiuką palaikyt, krizena, kai ta savo mažiukais pirščiukais stipriai suspaudžia jo pirštelį wub.gif Parodo, kur sesytės nosytė, padaro švelniai "pyp" nosytei wub.gif Mano ginekologė davė labai šaunų patarimą - jei tektų barti sūnelį, tuo pačiu pabarti ir sesę. Taigi ir sesę "baram" kodėl ji šaukia, rėkia, kodėl neklauso biggrin.gif Sakom sūneliui "matai kokia ta sesė, šaukia, o pas mus namuose niekas nešaukia, juk šaukti negalima biggrin.gif " Brolis tada jaučiasi vienoj barikadų pusėj su sese thumbup.gif
O diskomfortą jaučiu.. blush2.gif nes vyresnėlis gimus mažiukei man atrodo DIDŽIULIS. Kaip koks penktokas ax.gif Ir žindyti nejauku, ypač kai po mažutės dukrytės galvytės prie krūties priglunda mano "penktoko" galva blush2.gif Ir dar jis taip stipriai traukia unsure.gif o mergytė taip švelniai.. Bet kai krūtys pritvinksta pieno ir ima guzuotis vyrėsnėlis yra pats geriausias pientraukis - kai palengvina man krūtis aš net jam padėkoju už pagalbą ir pagiriu koks jis šaunuolis thumbup.gif
Beje, GN daviau vaikams abi krūtis vienu metu abiems vaikams. Matyt tiek užteko, nes namuose sūnus prie krūties nesiprašo jei valgo sesė. Tai tiek, rodos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valaura @ 2012 03 13, 19:58)

O diskomfortą jaučiu..  blush2.gif nes vyresnėlis gimus mažiukei man atrodo DIDŽIULIS. Kaip koks penktokas ax.gif  Ir žindyti nejauku, ypač kai po mažutės dukrytės galvytės prie krūties priglunda mano "penktoko" galva blush2.gif Ir dar jis taip stipriai traukia unsure.gif


lotuliukas.gif maniškė 1m 2men man tokia mažutė. kaip tada atrodys po 9 mėn?
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 03 13, 23:57)
lotuliukas.gif  maniškė 1m 2men man tokia mažutė. kaip tada atrodys po 9 mėn?

oi, nustebsi kaip staigiai ji "subręs" ir "išaugs" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Valaura, kelintą sav. pagimdei?
gal žindančios nesulaukia termino dienos dėl dirginimo? čia tik mano prielaida, bet išties įdomu sužinoti, nes sakoma, jog žindymas skatina gimdymo pradžią (kalbu ne apie priešlaikinį)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teplė: 23 kovo 2012 - 00:01
QUOTE(teplė @ 2012 03 23, 02:00)
Valaura, kelintą sav. pagimdei?
gal žindančios nesulaukia termino dienos dėl dirginimo? čia tik mano prielaida, bet išties įdomu sužinoti, nes sakoma, jog žindymas skatina gimdymo pradžią (kalbu ne apie priešlaikinį)


40sav 1d 4u.gif ir gimdos susitraukinėjimus žindant ėmiau jaust tik kelias dienas iki gimdymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 03 13, 22:57)
lotuliukas.gif  maniškė 1m 2men man tokia mažutė. kaip tada atrodys po 9 mėn?



aha, o maniskiui dabar 2.9 men., kaip jis tada atrodys rugpjuty? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(teplė @ 2012 03 13, 09:52)
dukra nieko nepajuto, nepastebėjau, kad kaip nors reaguotų į pieno skonį. esu girdėjus, kad dažnai žindomas vaikas pirmasis pajunta pasikeitimus.
kadangi tarp vaikų bus tik 1m 10m, tikiuosi pabandysiu tandeminį žindymą



tikrai taip, pajunta smile.gif ir tikrai taip - ne visi biggrin.gif
mano pirmoji dukra pajuto, kai nestumas buvo apie 6-8 savaites, viena vakara pradejusi zisti, ji tuoj issjove kruti ir pasakiusi "mama, neskanu", nusisuko ant kito sono ir uzmigo doh.gif panelei buvo 2.5 metu..
O sunui vienodai sviecia... doh.gif dabar jam 2.9 metu, mano nestumas 20 savaiciu, o jis su mielu noru zinda.. smile.gif galvoju, kaip cia pasielgti - atimti ar neatimti... g.gif ir net nesuprantu - dar ten yra jam to pieno ar nera... smile.gif
kai gims mazas, sunui bus 3m. ir 2 men. Nezinau, ar esu pasiruosusi tandemui...
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 03 22, 22:00)
Valaura, kelintą sav. pagimdei?
gal žindančios nesulaukia termino dienos dėl dirginimo?

Mano gime 39 sav + 6 d. biggrin.gif
Atsakyti
Mano abu vaikai kurios nešiojau nestuke.gif gimė maždaug dešimt dienų iki termino. Tačiau dėl pailgėjusio ciklo gimdymo datą galėjo būti neteisingai nustatytą. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(RitaRazi @ 2012 03 31, 20:27)
aha, o maniskiui dabar 2.9 men., kaip jis tada atrodys rugpjuty? doh.gif
Papildyta:
tikrai taip, pajunta  smile.gif ir tikrai taip - ne visi  biggrin.gif
mano pirmoji dukra pajuto, kai nestumas buvo apie 6-8 savaites, viena vakara pradejusi zisti, ji tuoj issjove kruti ir pasakiusi "mama, neskanu", nusisuko ant kito sono ir uzmigo  doh.gif panelei buvo 2.5 metu..
O sunui vienodai sviecia... doh.gif dabar jam 2.9 metu, mano nestumas 20 savaiciu, o jis su mielu noru zinda.. smile.gif galvoju, kaip cia pasielgti - atimti ar neatimti... g.gif ir net nesuprantu - dar ten yra jam to pieno ar nera... smile.gif
kai gims mazas, sunui bus 3m. ir 2 men. Nezinau, ar esu pasiruosusi tandemui...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2012 04 01, 02:16)
Mano gime 39 sav + 6 d.  biggrin.gif

biggrin.gif thumbup.gif
Su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano leliukui 9men,o kai gims broliukas ar sesute,jam bus 1,1m.Tai teks turbut abu maitint,nes kol kas pieneli vartoja kas pora val tiek nakti tiek diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2012 04 03, 20:19)
Mano leliukui 9men,o kai gims broliukas ar sesute,jam bus 1,1m.Tai teks turbut abu maitint,nes kol kas pieneli vartoja kas pora val tiek nakti tiek diena 4u.gif

Kai gimė mūsų mergytė broliukui buvo 1,2m smile.gif thumbup.gif
Atsakyti