Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasiryžt trečiam vaikui

QUOTE(agluce @ 2011 05 04, 20:26)
Atsakant į klausimą ir drąsinant save, manau, jog reikia mažiau galvoti, skaičiuoti, lyginti, dėlioti pliusus minusus. Kažin ar mes tą darėme prieš rinkdamiesi gyventi. Pasaulis yra ir rojus, ir pragaras, nelygu, ką matai. O sunku ir pavojinga ir tuoktis, ir vieną vaiką gimdyti ir apskritai būti. Tad aš sakau, jei norisi, jei jauti tą dūšelę aplink sklandančią, tai ir velniop svartymus. Bus netinkamas jai metas- neateis wink.gif Visko čia jei bijosi...

thumbup.gif as irgi taip visiems sakau, kai girdziu svarstant del antro ar trecio leliuko
Atsakyti
AS TAI NORIU 3 VAIKO,BET VYRAS NE
Atsakyti
QUOTE(SESIA @ 2013 01 23, 03:09)
AS TAI NORIU 3 VAIKO,BET VYRAS NE


Tai gal vyras nėra užtikrintas dėl ateities, finansų... Manau tai labai svarbu, nes prisigimdyti galima daug, o kaip toliau...
Atsakyti
sveikos,mamos. uzsukau,galvojau pasisemsiu graziu minciu,geros nuotaikos,kaip dziaugiates del savo vaikuciu...bet atsokau paskaicius...as cia ne is blogos puses sakau,tik siaip issisakau.
turim dvi mergaites,vienai 6m kitai 2m,dar bunu motinystes atostogose,nors jau ir mazaja leidziu i darzeli,planuojam ir trecia vaikuti,tik pokolkas nesigauna vis,bet cia jau kita tema.
mes gyvenam labai paprastai,kukliai,nuo algu iki algu,pavalge,apsirenge...tikrai negasdina mintis apie trecia vaikeli,nes mes su vyru auginam vaikucius kartu,kai nedirba,labai padeda jis man,ir mane isleidzia atsipalaiduoti. manau labai reikalingas ir vyro buvimas salia kai auga vaikuciai. mane labiau neramina kalbos aplinkiniu,kad kaip isgyventi su tiek vaikuciu,kaip susitvarkyti su jais. na bet po truputi mokinuosi as tu kalbu neklausyti,tik as pati zinau kaip man buti laimingai. aisku visko buna,isveda vaikai is kantrybes ir mus,bet mes ir buvom vaikai ir savo tevus nervindavom.bet kai nusiramini,ziuri ir net negali isivaizduot savo gyvenimo be tu neklauzadu.
musu seima tai stipri komanda. manau tai labai svarbu
Atsakyti
QUOTE(dymka @ 2013 02 04, 15:45)
sveikos,mamos. uzsukau,galvojau pasisemsiu graziu minciu,geros nuotaikos,kaip dziaugiates del savo vaikuciu...bet atsokau paskaicius...as cia ne is blogos puses sakau,tik siaip issisakau.
 


Jei tik vyras nori ir dar padeda, jokiu cia svarstymu! schmoll.gif Jau kiek mes kalbu prisiklause... moralu, isvedziojimu... doh.gif Nei as klausiau nors vieno, nei man idomu buvo... O kai isrezdavau savo pozicija greitai visi uzsiciaupdavo ir antra karta nebenoredavo pasisakyti... Jei negali pastoveti uz save, savo seima ir savo isitikinimus, tada gal ir nereikia is viso nei vieno vaiko, bet jei seima - vienas tvirtas kumstis... Tada tik sekmes ir aukit sveiki! mirksiukas.gif Va taip va! lotuliukas.gif

O del finansu... Kas cia gali ka sakyti... Juk Lietuvoj tikriausiai vien bedziai ir belike... ax.gif Nuo algos iki algos? Puikiai, jei jos neprageri! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrija @ 2013 02 06, 13:49)
Jei tik vyras nori ir dar padeda, jokiu cia svarstymu!  schmoll.gif  Jau kiek mes kalbu prisiklause... moralu, isvedziojimu...  doh.gif  Nei as klausiau nors vieno, nei man idomu buvo... O kai isrezdavau savo pozicija greitai visi uzsiciaupdavo ir antra karta nebenoredavo pasisakyti... Jei negali pastoveti uz save, savo seima ir savo isitikinimus, tada gal ir nereikia is viso nei vieno vaiko, bet jei seima - vienas tvirtas kumstis... Tada tik sekmes ir aukit sveiki!  mirksiukas.gif Va taip va!  lotuliukas.gif

O del finansu... Kas cia gali ka sakyti... Juk Lietuvoj tikriausiai vien bedziai ir belike...  ax.gif  Nuo algos iki algos? Puikiai, jei jos neprageri!  lotuliukas.gif

teisingai!!!! as visada sakiau - uteks dvieju vaiku. Lietuvoje tai - sočiai. Šiandien laukiuosi trečio ir tik vieno gailiuosi - kodel nepasidaviau vyro ir vaiku ikalbinejimams keleta metu atgal. Bet dat nepavelavau- man bus 38 ax.gif
Su tokiu vyru kaip mano - 10 vaiku augint butu pasaka.
Atsakyti
o mes pasiryžom 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat turim trijulę. Esu labai laiminga ir bijau kad kai mažiausioji paaugs galiu užsimanyti dar:)
Atsakyti
QUOTE(Bittute.. @ 2011 02 24, 16:39)
man po antrojo atsoko visa fantazija apie trecia vaikiuka  schmoll.gif    nors visada svajojau apie tris. dabar sau laiko nulis tai jei butu trecias kas tada???


Ir man atšoko po antro :-)
Atsakyti
sveikos 4u.gif

As turiu mergyte ir suneli,bet labai noriu 3vaikelio, tas noras didelis jau kokius metus laiko gyvena manyje, taciau antro gimdymo metu papuoliau pas labai griezta anestezeologe, kuri prigasdino labai, mat man nuo vaikystes sirdeles bedos, Tiesa mano ginekologe sako, kad tau tikrai ne problema ax.gif Bet tos gyd zodziai kiekviena kart skamba ausyse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egasonka: 10 gegužės 2013 - 16:44
Du tai du smile.gif

O trečias - tai svajonė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PupsikasJL @ 2013 04 09, 13:24)
o mes pasiryžom  4u.gif

thumbup.gif


QUOTE(balsva @ 2013 04 22, 10:37)
Mes taip pat turim trijulę. Esu labai laiminga ir bijau kad kai mažiausioji paaugs galiu užsimanyti dar:)

vat ir as to bijau biggrin.gif

Atsakyti