Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasiryžt trečiam vaikui

Turiu ir aš trijulę. Du sūnai ir mergelė. Trečioji į pasaulį atėjo visai neplanuotai ir netikėtai. Kai pradėjau lauktis, mano didžiajam jau ėjo 8, mažajam jau buvo 5. Didieji vargai kaip jau ir baigti buvo, pakeičiau darbą, sukūdau blush2.gif Žodžiu, gyvenk ir džiaukis. O čia šast ir yra. Buvo šokas, nemeluosiu, visokių minčių buvo, bet ryžomės, gal labiau vyras norėjo. Taigi jau mano pagrandukė 5 metus skaičiuoja. Nesigailiu ir nesigailėsiu, nors kartais išprotėt nuo jų galima. Draugai mūsų pavyzdžiu pasekė, irgi trečią dukrytę užsisakė, bet dabar keturis sūnus augina. Kai sueinam į krūvą tai taip gražu. Septyni piliečiai po kiemą skeryčiojasi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(simairasa @ 2013 05 20, 16:29)
Turiu ir aš trijulę. Du sūnai ir mergelė. Trečioji į pasaulį atėjo visai neplanuotai ir netikėtai. Kai pradėjau lauktis, mano didžiajam jau ėjo 8, mažajam jau buvo 5. Didieji vargai kaip jau ir baigti buvo, pakeičiau darbą, sukūdau  blush2.gif Žodžiu, gyvenk ir džiaukis. O čia šast ir yra. Buvo šokas, nemeluosiu, visokių minčių buvo, bet ryžomės, gal labiau vyras norėjo. Taigi jau mano pagrandukė 5 metus skaičiuoja. Nesigailiu ir nesigailėsiu, nors kartais išprotėt nuo jų galima. Draugai mūsų pavyzdžiu pasekė, irgi trečią dukrytę užsisakė, bet dabar keturis sūnus augina. Kai sueinam į krūvą tai taip gražu. Septyni piliečiai po kiemą skeryčiojasi.  rolleyes.gif

Saunuoliai. As trecio irgi neplanavau, net galvojau, kad man nebeimanoma pastoti, nors vyras dar taip sunelio norejo. Tiesa sakant, tai galvojau kad man jau klimaksas prsidejes, o cia stai.... Bet jei jau Dievas dave, tai tebunie... Tik kad atrodo, turesim trecia dukrele...
Atsakyti
Na ir mes - auginam viena 12 metu, kita 10 metu - apie trecia tik pamastydavom, o jis stai- sast - ir pasibelde thumbup.gif Laukiam nesulaukiam smile.gif Vyresneliai jau prakute, tai bus pagalbininkai
Atsakyti
QUOTE(egasonka @ 2013 05 10, 17:44)
sveikos 4u.gif

As turiu mergyte ir suneli,bet labai noriu 3vaikelio, tas noras didelis jau kokius metus laiko gyvena manyje, taciau antro gimdymo metu papuoliau pas labai griezta anestezeologe, kuri prigasdino labai, mat man nuo vaikystes sirdeles bedos, Tiesa mano ginekologe sako, kad tau tikrai ne problema ax.gif Bet tos gyd zodziai kiekviena kart skamba ausyse

pati nustebau radus cia savo sms, jau sio men gale suzimojau, kad laukiuos wub.gif bet deja jau keleta dieneliu kaip nebeturiu savo leliuko, kaip dabar pasiryzti znz, nes dar karteli patirti toki skausma butu baisu, tikriausiai suduzo mano svajones unsure.gif
Atsakyti
As irgi vis pagalvodavau apie 3 vaikus, vyras irgi vis kalba jog seimoje turi buti 3-4 vaikai. Kol kas auginame dvi dukras, bet ateiti tikrai turesim 3. dabar musu tikslas baigti namo statyba, vaikus isleisti i mokykla, o ten jau ir pradesime darbus 3 gamybai biggrin.gif
Atsakyti
Kai buvau pana tai buvo vienintelė mintis dėl vaikų Vienas ir nedaugiau lotuliukas.gif O dabar ketvirto laukiuosi. Žinoma noriu dukros wub.gif
Atsakyti
As irgi noreciau trecio, zinoma dukrytes, nes jau du sunelius turiu, bet deja, nesiryztu. Visu pirma metai, paskui dar begale niuansu prisigalvoju. Tad jau beveik baigiu susitaikyt, kad visada turesiu gyvenime svajone:)
Atsakyti
Prieš gerus metus čia guodžiausi, jog nežinau,ką su tuo trečiu nėštumu daryti-pirmieji vaikai jau penkiolikos ir vienuolikos, su vyru santykiai traška braška,o čia - še tau,boba,ir devintinės doh.gif Iš proto ėjau.Kaltinau ir likimą (kiek galima tų netyčiukų?!), vyrą vos ne už vienos vietos ant šakos kabinau(kam vaiką padarė?!), laidojau visas savo svajas pagaliau pagyventi ir sau (juk dukra už trejų metelių išvažiuotų studijuoti, paskui ją netrukus ir sūnus.., o man tik 35!Dar visas gyvenimas prieš akis!)
Neslėpsiu-sunku tada buvo.O ir minčių visokių galvoj knibždėjo..
O dabar džiaugiuos ir neatsidžiaugiu pusmetinuku Pagranduku 4u.gif Skaičiuojam savo priaugtus kilogramus,centimetrus,mažus ir didelius pasiekimus ir laukiam pirmųjų Kalėdų 4u.gif Žinau, visko dar bus...o ir dabar viską viską pažadėčiau už bent vieną išmiegotą naktį doh.gif
Bet..Taip gera žiūrėti į savąją trijulę, kurie tokie skirtingi, o tuo pačiu ir panašūs-mano trupinėliai, mano spindulėliai wub.gif
Atsakyti
nezinau kode, bet toks grazus ir magiskas skaiius tas trys. trys vaikai tai rodos pilnatve, ne tie du - tarybiniai, bet trys - atrodo gausa turtu visokiom prasmem thumbup.gif ...ne 7 juk, kuomet tik ranka brauki...dar galima pakeliaut susigrudus i lektuva ar automobili....o namai pilni VISKO....zodziu, puiku....
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 12 19, 10:59)
nezinau kode, bet toks grazus ir magiskas skaiius tas trys. trys vaikai tai rodos pilnatve, ne tie du - tarybiniai, bet trys - atrodo gausa turtu visokiom prasmem thumbup.gif ...ne 7 juk, kuomet tik ranka brauki...dar galima pakeliaut susigrudus i lektuva ar automobili....o namai pilni VISKO....zodziu, puiku....

prajuokino biggrin.gif
Atsakyti
as niekada nesiryzciau treciam vaikuciui blush2.gif man atrodo labai didele atsakomybe ir turi tureti gera finansini pagrinda,kad isauginti ir isleisti i mokslus tris vaikucius ax.gif Laukiuosi antrojo ir tai lb pergyvenu,kad kaip cia reiks uzaaugint verysad.gif Bet dziaugiuosi,kad gali sau leisti gausia seimyna 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 12 19, 11:59)
dar galima pakeliaut susigrudus i lektuva ar automobili....o namai pilni VISKO....zodziu, puiku....


Tik turėk už ką visos šeimos lėktuvo bilietams arba šeimyniniam kelioniniam auto įsigyti smile.gif Na, dar namų tvarkytoja nepakenktų, tai ir visai smagu su trim vaikais smile.gif

..mes mintis paskraidyti su šeima jau palaidojom. Na, gerai nors tiek, kad prisiskraidėm iki trečio vaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 23 sausio 2014 - 17:44