Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų didinimas

Apklausa: Ar ryžtumėtės chrurginiu būdu pasididinti lūpas? (522 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kas Klaipedoje graziai suleidzia i lupas ? 4u.gif


http://www.lorna.lt/mezoterapija/
Gal kas pas sita moteri bandete ? ***** kazkaip bijau pas ta jankuna ar bagdanova,kaip draugei suleido lupas kazkaip labai nepatiko haliuronas suejo kaip i ta vieta kur usiukai nu vienu zodziu... o kakta aisku suleido normaliai.
Atsakyti
QUOTE(*NeiDa* @ 2013 02 01, 15:02)
http://www.lorna.lt/mezoterapija/
Gal kas pas sita moteri bandete ? ***** kazkaip bijau pas ta jankuna ar bagdanova,kaip draugei suleido lupas kazkaip labai nepatiko haliuronas suejo kaip i ta vieta kur usiukai nu vienu zodziu... o kakta aisku suleido normaliai.


Mane taip pat domintu lorna cool.gif
Gal kas kokiu atiliepimu turi
Atsakyti
QUOTE(*NeiDa* @ 2013 02 01, 01:02)
http://www.lorna.lt/mezoterapija/
Gal kas pas sita moteri bandete ? ***** kazkaip bijau pas ta jankuna ar bagdanova,kaip draugei suleido lupas kazkaip labai nepatiko haliuronas suejo kaip i ta vieta kur usiukai nu vienu zodziu... o kakta aisku suleido normaliai.

pritariu , pas Bagdona(pas Jankuna negaliu pasakyt), na cia ne i tema, bet auseles tvarkiausi, tai pasijutau nekaip, darbas atlikatas atmestinai, ausys pakoreguotos nevienodai, tai kai atejau su priekaistais Bagdonui, jok prasau perdaryt man viena ausele, tai kaip ir supyko, bet niekur nedingo, pertvarke, bet su tokiais nervais , tikraja ta zodzio prasme '' siuvo beveik gyva ausi''. Idiotas ne plastikos hirurgas, patariu salintis nuo ju kuo toliau, jie tikrai neprofesionalus gyditojai. O apie lupu putlinima susimascius esu, bet nezinau pas ka , jei turit ka pasiulyt - siulykit 4u.gif
Atsakyti
Kur rekomenduotumete Kaune pasidinti lupas hialuronu, bei kiek mokate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 01 04, 23:53)
Hialuronas lūpoms nerealu! Kas svajojat, nebijokit, darykitės. Lūpos minkštos, švelnios, putlios, atrodo itin natūraliai. O kainavo, išties geroje klinikoje, vos 540 lt. Atsikračiau savo viso gyvenimo komplekso biggrin.gif



Isskyrete butent hialiurona, o riebalu injekcijos prastesnes?

Gal kas zinote kokie pagrindiniai skirtumai tarp hialiurono ir riebalu injekciju (jei yra dar kazkokiu budu prasau pasidalinkite) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justinakaraliunaite22 @ 2013 03 06, 14:16)
Isskyrete butent hialiurona, o riebalu injekcijos prastesnes?

Gal kas zinote kokie pagrindiniai skirtumai tarp hialiurono ir riebalu injekciju (jei yra dar kazkokiu budu prasau pasidalinkite) smile.gif

Riebalų injekcija yra operacija, po kurios jūs bent dvi savaites turite išbraukti iš savo gyvenimo. Hialuronas laikinas dalykas - nepatiks, niekas neprivers pildyti. Riebalai jau visam laikui. Na ir aišku kainos skirtumas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 03 06, 15:48)
Riebalų injekcija yra operacija, po kurios jūs bent dvi savaites turite išbraukti iš savo gyvenimo. Hialuronas laikinas dalykas - nepatiks, niekas neprivers pildyti. Riebalai jau visam laikui. Na ir aišku kainos skirtumas mirksiukas.gif


Aciu už atsakymą smile.gif
Taciau girdėjau kad riebalų infekcija laikosi iki metu tik.
Ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(justinakaraliunaite22 @ 2013 03 06, 20:28)
Aciu už atsakymą smile.gif
Taciau girdėjau kad riebalų infekcija laikosi iki metu tik.
Ar tai tiesa?

Nu kad ne g.gif Mano draugė pasidariusi tai riebalai tikrai ilgam. Hialuronas - taip, jis trumpalaikis.
Atsakyti
Imeskite kas nors nuotrauku pries ir po smile.gif
Atsakyti
As esu pasidariusi lupu putlinimo procedura Vilniuje, Princess hialurono rūgštimi.
Dariausi du kartus - pirma karta tiesiog norejau paryskinti lupos kontura, na kad ji taip subtiliai iskiltu - rezultatas buvo labai teigiamas, daugelis ivertino ir gyre. Tada pagavau "kabli" ir uzsimaniau pilno putlinimo, rezultatas buvo ziauriai prastas.. Viena didziausiu klaidu mano gyvenime.. Gyvai dar dar ziurisi, bet kai nufotkina, tai toks jausmas, kad esu kokia alkoholike su daugybe kartu atidauzytom lupom. Tiesa, as dariausi pas kosmetologe, kuri dirba namie (garsi kosmetologe, daugelis mamu ja labai giria), tai vat gal geram salone butu kitaip..
Atsakyti
Labai noreciau ir as ,bet vyras Uzdraude
Atsakyti
QUOTE(SESIA @ 2013 03 13, 01:17)
Labai noreciau ir as ,bet vyras Uzdraude


Mano vyras mane kaip tik skatina biggrin.gif geguze sako per gimtadieni dovana turesi biggrin.gif

O gal kas neseniai daret kur vilniuj? butu idomu atsiliepimai..

Soffy, o kaune savanoriu pr. ten dar dirba ta gydytoja pas kuria dareisi?? nes kiek ziurejau tinklapy, nebuvo jos sarase unsure.gif
Atsakyti