Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

Sveikos,
Turiu as toki filmuka jis sukreziatis bet be tu baisiu vaisdu,tai gerumo akcija,gal kas noretu paziuret,ypac tinkas toms kurios neapsisprendzia ar gimdyti...
Bet ir bet kas gali paziuret....
Jai noretumet atsiuskit per az savo skype nikus atsiusiu ...Tikrai vertas pamatyt,lietuviskas... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 05 16, 21:09)
Nagi drąsuolės, užjaučiančios žudančias motinas, pasižiūrėkit per TV3 Lietuvos ryto televiziją...
kaip atrodo leidžiamas abortas iki 12 savaitės? Žmogutis turi beveik visus organus ir plakančią širdutę. Jis - žmogus, tik mažiukas. Jis jaučia, myli....
Matosi galvelė, kojytės, rankytės, jis juda, vartosi.
Tai čia ne nužudymas????
Nužudymas savo vaiko. Ir niekaip kitaip.

mačiau tą laidą, žinai, susigraudinau... ir lygiai taip kaip tu pamaniau - vaiko nužudymas. baisu ir labai liūdna, kad moteriškės abortais reguliuojasi savo nėštumų ir gimdymų skaičių. verysad.gif
Atsakyti
O as meldziuosi, kad nepakliuciau i tokia situacija, kai reikia rinktis. Oi neteiskim, nebaksnokim.
Kai pirma karta nescia dariau echoskopija, kartu buvo moteriske, kuriai visai netiketai pasake, kad ji nescia, ji nepatikejo. Kiti vaikai jau suauge, sako: "man geda". Ir manau, pasidare aborta. TIkrai pasmerkiau ja. O kai man paciai neseniai buvo iskiles tas klausimas - pasimeciau. Ir net nezinau, kaip buciau pasielgus. Gerai, kad pavojus buvo netikras.
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2007 05 17, 14:01)
Sveikos,
Turiu as toki filmuka jis sukreziatis bet be tu baisiu vaisdu,tai gerumo akcija,gal kas noretu paziuret,ypac tinkas toms kurios neapsisprendzia ar gimdyti...
Bet ir bet kas gali paziuret....
Jai noretumet atsiuskit per az savo skype nikus atsiusiu ...Tikrai vertas pamatyt,lietuviskas... mirksiukas.gif

Nagi labai prasau prisidekim prie gerumo akcijos,jis skirtas visiems visiems zmonems ...
TARK "TAIP" GYVENIMUI
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2007 05 14, 19:09)
Tai nelyskit į tokias temas, jei težinot kaip pasmerkti, ar pasiraudoti. Susikurkit savo ir ten dejuokit apie tai kaip blogai ir baisu gyventi.

Nieko nenorėjau įžeisti ir suprantu kad karosiukui skauda, bet gal tada nereikia eiti į tokias temas ir dilginti dar labiau sau širdies?

O  temos autorę užjaučiu dėl to, kad  ji priemė tokį sprendimą ir nieko nebegali pakeisti.  Užjaučiu dėl to, kad ji kankinasi tai žinodama.

Reiskimasis opiose temose tam, kad papriestarautum sutartinoms morales normoms, nes gi tai, matyt, nuo mokyklos laiku, zinai, kad labai kruutai yra, galu gale darosi truputi linxmas lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Palikti serganty vaika blink.gif , abortas , plotas blink.gif , puusti zola, uzsimest draivo, speedo tai gi visa tai afigenai yra. Ir as tep manau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marcelė @ 2007 05 17, 07:07)
Karosiuk teliko neziurau ir tau nepatarciau... O kodel tu nepagalvoji kiek apskritai pas mus smurto ir zudyniu. Jai jau kalbesim apie nekaltus kudikius, tai tada kuo kaltesnis yra 18 metu sulaukes jaunuolis ir uzbadytas prie laiptines....Noriu paklaust koks ivykis yra atleidziamasis, o koks jau mirtina nuodeme kalbant apie zmogzudyste? Ir kodel baisi nuodeme nuzudyti teva motina vaika, o kaimyna tada kaip, turbut itraukiama i lengvus nusikaltimus???

Man trūksta žodžių.....
Žinai, tai tau nekaltą kūdikį nužudyt yra nieko tokio?????????????????
Man bet koks nusikaltimas, bet koks rankos pakėlimas prieš bet ką yra neatleistinas. Ar tai tėvas motina, ar vaikas, ar vaikas pilvely, ar šuniukas - bet kas - kas tu toks, kad galėtum nutraukti gyvybę?????????????? Velniop Dievs ant šito svieto paleido taip mąstančius žmones.
Sorry, bet ta tavo nuomonė man iššaukia tooookį žiaurumą. Sorry, bet va taip ir galvoja tie kurie žudo. Šį kartą tik nekaltas kūdikis. na kas čia tokio - jis gi tik pilve, jo tipo dar nėra, jis toks, anoks ir tt. O kitą kartą gal ir kokiam vyresniam gerklę perpjausiu. Nu nieko čia gi tokio, nu atsėdėsiu, paskui vėl

KAŽKAS BAISAUS.............,
Atsakyti
Tu labai piktai reaguoji...... verysad.gif

"Velniop Dievs ant šito svieto paleido taip mąstančius žmones."
Pasiunte ir siuncia ir ne tik taip mastancius, bet dar ir taip darancius....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marcelė: 23 gegužės 2007 - 08:08
QUOTE(Marcelė @ 2007 05 23, 08:58)
Tu labai piktai reaguoji...... verysad.gif

"Velniop Dievs ant šito svieto paleido taip mąstančius žmones."
Pasiunte ir siuncia ir ne tik taip mastancius, bet dar ir taip darancius....

o kaip kitaip reaguoti? jei ne piktai, tai su atlaidzia sypsena?

sirdis krauju apsipila, kai pamatai, isgirsti, perskaitai apie badu marinta vaika, apie paaugles, privertusias savo bendraklase valgyti cigareciu nuorukas, apie bet kokia smurto apraiska verysad.gif

gerai, jei dar reaguojame i tai, nes jei jau visi nebereaguosime, bus visai prastai verysad.gif
Atsakyti
nors mano gyvenimiška patirtis kitokia verysad.gif man padarė abortą nes mūsų kūdikis mirė manyje, bet... anksčiau ir aš smerkiau "tas" moteris, o dabar... dabar smerkiu tik tas, kurioms tai kontracepcijos priemonė blink.gif prie mano akių gydytoja atsisakė ketvirtą kartą per pusmetį daryt abortą tai pačiai moteriai, bet čia jau ir gydytojos smerkt negali, košmaras kažkoks blink.gif o kitos... graudu buvo į jas žiūrėt susigūžusios, smerkiamų žvilgsnių ir komentarų lydimos, vienos, kiekviena su asmenine tragedija, žinau kad visoms joms širdis gelia ir visos jos tą skausmą nešioja ir nešiosios su savim, ir sunkiausia yra tai, kad taip pasielgta nes nėra paramos iš artimųjų, o net pasiguost niekam negali, nes tu pasidarei ABORTĄ, o kad ... jetus būtų galima ilgai apie tai rašyt, bet viena yra tai tų moterų gyvenime to metu neatsirado juos palaikusių žmonių, o baimė... ji mus priverčia padaryt ir baisesnių dalykų. Žinokit baisu yra kai joms net verkt "neleidžia", o skausmas vienodas tiek mano, nes praradau lauktą kūdikį, tiek jos nes tas kūdikis pasibeldė ne laiku ir niekada nebūna kalta vien moteris, jei jos būtų saugios ir užtikrintos savo ateitim, jei... neįmanoma vaiko pradėt vienai, o užkibus netyčiukui problema paliekama moteriai, kaip nuspręsi taip ir bus arba net liepiama atsikratyt, o jei dar sergama pogimdyvine depresija, o ji deja, dažnai būna iššaukiama irgi neteisingo auklėjimo ir požiūrio pasekmė... Kažkodėl nei viena moteris kurios vyras padeda augint vaiką, prisiima namų ruošos naštą, palaiko ją kad nereikia būt idealia mama, žmona, meiluže nes tai neįmanoma - nesuserga... nebent žmogs linkęs į depresiją, bet čia jau atskira tema...
Prirašiau, nežinau ar supratot ką norėjau pasakyt, bet kaip rašė temos autorė kas nepatyrė nesupras, o dauguma ir nepanorės. Daugumai atrodo, kad nueinama lengviausiu keliu, deja deja...
Temos autorei linkiu ir kitoms per tai perėjusioms linkiu stiprybės, didžiulės meilės sau, ir... moterys pasistenkit savo gyvenims tvarkyti taip, kad nereikėtų tokių temų, niekas nevertas to skausmo kurį jūs nešiojat savy, niekas...
Atsakyti
QUOTE(Marcelė @ 2007 05 23, 07:58)
Tu labai piktai reaguoji...... verysad.gif

"Velniop Dievs ant šito svieto paleido taip mąstančius žmones."
Pasiunte ir siuncia ir ne tik taip mastancius, bet dar ir taip darancius....

Atsiprašau drinks_cheers.gif
Sutinku, kad bjauriai parašiau, bet negaliu pakęsti smurto, žudynių, žiaurumo ir tt. Juk viskas krinta ant mūsų vaikų, vaikaičių. jei motina žudo savo vaikus pilve, tai jos vaikai žudys ne tik pilve........
Tiesiog baisu............ nepateisinama................. nesuprantama.............
ar galima užjausti žmogų kuris žudo?.....................
Atsakyti
QUOTE(lad @ 2007 05 23, 12:45)
nors mano gyvenimiška patirtis kitokia verysad.gif man padarė abortą nes mūsų kūdikis mirė manyje,

schmoll.gif tau padaryta abrazija, ne abortas. Tai visiskai skirtingi dalykai.


Kol visuomene negerbs naujos ateinancios gyvybes, tol tie abortai ir bus tik paprasciausia kontracepsijos preimone verysad.gif O besilaukiancia moteri reikia guosti, paremti, parodyti parama, kai jos pilvuke gyvybe, o ne po aborto.
Nesmerkiu as ju, man ju be galo gaila. Suprantu, buvo sunki situacija, paluzo, nebuvo paramos is aplinkiniu, bet neverta eiti lengviausiu keliu. Mes suauge zmones, nesame atsakomybe uz savo veiksmus.
Atsakyti
QUOTE(Ispanė @ 2007 05 23, 13:58)
schmoll.gif tau padaryta abrazija, ne abortas. Tai visiskai skirtingi dalykai.

na pavadinimai skiriasi esmė nelabai, ir pasekmės deja galimos tos pačios 4u.gif
ir sakykim tos moterys abortus pasidarė pačios dėl kažkokių priežaščių, o man padarė gamta, o pabaigė gydytojai. O skausmas mūsų vienodas, ir jų net didesnis 4u.gif
Abortas (lot. abortus, aborior – „sunykstu“, „apmirštu“) – savaiminis ar dirbtinis nėštumo nutraukimas ankstesnėje nėštumo stadijoje, kurio pasekmė yra negimusios gyvybės (gemalo, vaisiaus) žūtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lad: 23 gegužės 2007 - 12:41