Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

QUOTE(lad @ 2007 05 23, 13:12)
na pavadinimai skiriasi esmė nelabai, ir pasekmės deja galimos tos pačios 4u.gif
ir sakykim tos moterys abortus pasidarė pačios dėl kažkokių priežaščių, o man padarė gamta, o pabaigė gydytojai. O skausmas mūsų vienodas, ir jų net didesnis 4u.gif
Abortas (lot. abortus, aborior – „sunykstu“, „apmirštu“) – savaiminis ar dirbtinis nėštumo nutraukimas ankstesnėje nėštumo stadijoje, kurio pasekmė yra negimusios gyvybės (gemalo, vaisiaus) žūtis.

kaip tai esme nelabai skiriasi?

kazko as cia nesuprantu g.gif taigi aborto metu NUZUDOMA gyvybe, mazas gyvas vaisius, o tavo atveju niekas nebuvo zudoma. Kudikis mire isciose.
Nereiketu sutapatinti siu dalyku, nes tai tikrai ne tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Ispanė @ 2007 05 23, 13:51)
Nereiketu sutapatinti siu dalyku, nes tai tikrai ne tas pats.

tai ne tas pats, bet pasekmes panashios: abiem atvejais moteris patiria gilia trauma, tiek fizine, tiek dvasine. chia ash pritariu lad drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispanė @ 2007 05 23, 15:51)
kaip tai esme nelabai skiriasi?

kazko as cia nesuprantu  g.gif taigi aborto metu NUZUDOMA gyvybe, mazas gyvas vaisius, o tavo atveju niekas nebuvo zudoma. Kudikis mire isciose.
Nereiketu sutapatinti siu dalyku, nes tai tikrai ne tas pats.

medicinoje abortas turi platesnę sąvoką nei liaudyje 4u.gif
o šiaip čia buvo kalbama apie emocinę pusę ir rašiau apie tai, kad suprantu tų moterų jausmus, o ne kad pateisinu tai ką jos padarė. Šiaip jau visada laikaus gyvenime vienos taisyklės, nesimėtau akmenimis nes ir pati nesu be nuodėmės.

QUOTE(ragnez @ 2007 05 23, 16:23)
tai ne tas pats, bet pasekmes panashios: abiem atvejais moteris patiria gilia trauma, tiek fizine, tiek dvasine. chia ash pritariu lad  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif ir manau, kad dar gilesnę patiria jos unsure.gif
Atsakyti
Merginos, nesutapatinkim skirtingų dalykų, kai vaisius miršta dėl tam tikrų priežasčių ir daroma abrazija tam, kad išvalyti gimdą ir kai "motinai" jos paliepimu už pinigus iškrapštomas gabalais jos kūdikis iš gimdos.
Du skirtingi dalykai.
Viena moteris, kuriuos vaikelis mirė įsčiose patiria labai didelį šoką, traumą.
Kita moteris - kaip gali tooookia moteris patirti šoką, kai sumoka pinigus už tai, kad jos vaiką gabalais išmestų kartu su medicininėmis atliekomis, kad jos vaikui nutrauktų replėmis virkštelę, jis netektų kvėpavimo, pažeistų dar gyvam esant jo organiukus, permatomą nesusiformavusią odelę perplėštų ir mestų jį į šiukšlyną.
Nu kur logika.
Moteris, kurios vaikas miršta, po šoko netgi paprašo jį pasiimti ir deramai palaidoti, o čia išmeta.

Koks dar šokas tai, kuri žudo. Dieve mano - nu ką čia šnekat?
Nelyginkit dangaus ir žemės branduolio.
Ir kaip gali žmogus pasidaręs abortą prašyti jį užjausti???????? GILI NESĄMONĖ???
Kodėl tada neužjaučiat kalėjimuose sėdinčių pedofilų - žudikų, Manjakų kurie nužudo daug žmonių, kanibalų ar dar ko nors. Nu kodėl?????/
Prisijungs dabar koks Kazys Jonaitis iš kalėjimo prie SM ir paprašys užuojautos, kad nužudė tiek jaunų moterų???? Užjausit?????
Atsakyti
blink.gif oho kiek pasirodo netolerancijos gali būt pas žmogų ir pykčio unsure.gif
toks jausmas kad kitų akmenais nemėtau, tai pati abortus darausi blink.gif ne veltui gajus posakis lietuvis lietuviui lietuvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 05 23, 15:15)
Moteris, kurios vaikas miršta, po šoko netgi paprašo jį pasiimti ir deramai palaidoti, o čia išmeta.

Koks dar šokas tai, kuri žudo. Dieve mano - nu ką čia šnekat?
Nelyginkit dangaus ir žemės branduolio.
Ir kaip gali žmogus pasidaręs abortą prašyti jį užjausti???????? GILI NESĄMONĖ???
Kodėl tada neužjaučiat kalėjimuose sėdinčių pedofilų - žudikų, Manjakų kurie nužudo daug žmonių, kanibalų ar dar ko nors. Nu kodėl?????/
Prisijungs dabar koks Kazys Jonaitis iš kalėjimo prie SM ir paprašys užuojautos, kad nužudė tiek jaunų moterų???? Užjausit?????

O jei nepapraso, tai kaip tada? Gal jau priskirsi prie padedanciu zmogzudystei?
Tau dar neatsibodo, eik i tema apie spirales ir aiskink, o cia palik tiems kam to reikia.
Ir gali sulaukti uzuojautos, bandymo suprasti visi, visi kurie supranta padare klaida. Ir kodel lygini su daug zmoniu nuzudziusiais, kalbama apie viena karta, kai streikuoja hormonai, gal net visas organizmas, gal kai bandoma sauktis pagalbos ir jos nesulaukiama... Ka tu zinai? Lad labai normaliai bando paaiskinti savijauta, bet pas tave tiek daug pykcio....
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 05 23, 16:59)
Tau dar neatsibodo, eik i tema apie spirales ir aiskink, o cia palik tiems kam to reikia.

Ar tau kažkas suteikė teisę nurodinėti man kur eiti ir kur kam ką aiškinti? blink.gif
Kur noriu ten einu, ką noriu, tą ir rašau, kaip beje ir tamsta.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
kokių yra sadistų žmonių blink.gif deda ... paveikslus Dievo, o užmiršta pagrindines jo mokymo tiesas g.gif Brangiosios nepamirškit ko mokė Jėzus Kristus..., o dabar panašu, kad jo vietoje pasijutot blink.gif Garbės žodis esu šokiruota blink.gif
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 05 23, 15:15)
Merginos, nesutapatinkim skirtingų dalykų, kai vaisius miršta dėl tam tikrų priežasčių ir daroma abrazija tam, kad išvalyti gimdą ir kai "motinai" jos paliepimu už pinigus iškrapštomas gabalais jos kūdikis iš gimdos.
Du skirtingi dalykai.
Viena moteris, kuriuos vaikelis mirė įsčiose patiria labai didelį šoką, traumą.
Kita moteris - kaip gali tooookia moteris patirti šoką, kai sumoka pinigus už tai, kad jos vaiką gabalais išmestų kartu su medicininėmis atliekomis, kad jos vaikui nutrauktų replėmis virkštelę, jis netektų kvėpavimo, pažeistų dar gyvam esant jo organiukus, permatomą nesusiformavusią odelę perplėštų ir mestų jį į šiukšlyną.
Nu kur logika.
Moteris, kurios vaikas miršta, po šoko netgi paprašo jį pasiimti ir deramai palaidoti, o čia išmeta.

Koks dar šokas tai, kuri žudo. Dieve mano - nu ką čia šnekat?
Nelyginkit dangaus ir žemės branduolio.
Ir kaip gali žmogus pasidaręs abortą prašyti jį užjausti???????? GILI NESĄMONĖ???
Kodėl tada neužjaučiat kalėjimuose sėdinčių pedofilų - žudikų, Manjakų kurie nužudo daug žmonių, kanibalų ar dar ko nors. Nu kodėl?????/
Prisijungs dabar koks Kazys Jonaitis iš kalėjimo prie SM ir paprašys užuojautos, kad nužudė tiek jaunų moterų???? Užjausit?????


Taip Karosiuk uzjausciau ir daznai uzjauciu. Kazkodel esu isklausius daug ispazinciu, nors nesu kunigas ir siaip esu cholerisko budo. Zinok kiekviena istorija turi savo aplinkybes ir kiekvienos istorijos dalyvis ar pagrindinis veikejas turi dar savo praeiti, dabarti, isitikinimus.... Mano akyse augo ir uzaugo ne vienas nusikaltelis(vaikystes draugas, ar siaip kitos laiptines gyventojas) ir tikrai zinau del ko jie tokie pasidare, nes aplinka labai itakoja..... o uz vis labiausia tavo poziuris i susidariusia situacija. Ir tikrai ne visos mes cia dziaugemes susidure su sunkumais ir su ikvepimu puolam juos spresti, tikrai buna ir palustam, po to keliames ir vel einam ir taip visa gyvenima.
Karosiuk dar karta prasau, nebuk tokia pikta, visko pasitaiko siam gyvenime, ir nepulk smerkti, nes viena diena su savo kategoriskumu gali "atsimusti i siena"....
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 05 23, 21:15)
Ar tau kažkas suteikė teisę nurodinėti man kur eiti ir kur kam ką aiškinti? blink.gif
Kur noriu ten einu, ką noriu, tą ir rašau, kaip beje ir tamsta.

Atsibodo neapykanta, o jei tikrai kazkuo rupiniesi tai bandyk keisti. O ne zeminti ta, kam sunku. As bent neapsimetineju "gera ir teisinga". Aisku, nebent "nezinai" spiraliu poveikio.

QUOTE(lad @ 2007 05 23, 21:28)
kokių yra sadistų žmonių blink.gif deda ... paveikslus Dievo, o užmiršta pagrindines jo mokymo tiesas g.gif Brangiosios nepamirškit ko mokė Jėzus Kristus..., o dabar panašu, kad jo vietoje pasijutot blink.gif Garbės žodis esu šokiruota blink.gif

Zaviuosi minciu reiskimu. Imkit pavyzdi (ir man reiktu) kaip galima normaliai isreiksti mintis 4u.gif
Atsakyti
Aš užjaučiu tas,kurioms teko pasidaryti abortą. Visokių priežasčių būna, o tas priežastis kitoms moterims ne visuomet lengva suprasti...Gi visko pasitaiko...Tiesa, labiau suprantu tas, kurios pasidarė išvalymą iki tol, kol pradėjo vaisiaus širdutė plakti.
Lapkričio 13-ą man darė išvalymą, nes buvo nesivystantis nėštumas. Nebuvo jis planuotas,tad neliūdėjau, kad taip atsitiko. Bet kokia buvo organizmo reakcija po to..Tris dienas ant kojų nepastovėjau...
Atsakyti