Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

QUOTE(Haidė @ 2007 05 25, 21:50)
Netiesa. Paskaityk autorės žinutę, ir paskui karosiukės ir nekurių kitų žalius apsiputojimus. Antra, jei ir būtų taip - kur tu matei, kad puolamas nesigintų... Net jei tau skauda - skauda NE prieš kitus žmones, ir ypač - ne prieš teisiančius. Kaip sakė Dostojevskis - savo menkumą gali pajusti Dievo, gamtos akivaizdoje, tačiau prie žmonių  - prie žmonių turi žinoti savo vertę.
Kai kitas žmogus gali suvokti tavo skausmą, kaip pvz, man nuostabą sukelė Lad, tai visai kas kita. Prieš tokius žmones as galva lenkiu ir jiem dėkoju. o tom kurios ateina cia pasipuikuoti savo teisumu mano palūžimo minutę, - toms skirta mano panieka. su nuolaida.

Jeigu skauda ne pries kitus zmones, kaip pati sakai, kokia prasme viso sito uz ir pries. Ar ne surasti pateisinima KITU akyse? Labai idomu. O sis forumas kaip supratau, ne zmonems, dievams gal...Taip kad geriau nesikisti.
O tarp kitko, as tai negaliu sakyti, kad gilia panieka jauciu aborta pasidariusioms moterims, gal todel, kad mano mociute dare 5. Man jos nuosirdziai gaila, amzina atilsi jai. Kai tai suzinojau buvo isties baisu. Gilia panieka jauciu toms moterims, kurios savo poelgi garsiai teisina. Tai lyg paskata kitoms, ypac labai jaunoms daryti aborta. Ir daryti dar, ir dar...Nes tai yra iseitis. Gal gailetis po to bus daug lengviau, nei gyventi su tuo. Tiesa pasakius mano gyvenimas galejo susiklostyti kitaip (turbut i blogesniaja puse), jei pora moteru nebutu pasidariusios poros ar keliu abortu. Tos moterys man bjaurios. Gal todel cia ir uzeinu, i sita tema.
Atsakyti
QUOTE(Haidė @ 2007 05 25, 21:50)
toms skirta mano panieka.

Žinot, skaitau ir stebiuosi.
Rašau manau paskutinę žinutę šitoje temoje. Tikiuosi vėliau susilaikyti.
Kaip čia kažkuri moteris rašė: "Smerkiat praradusias ir užjaučiat (teisinat) nužudžiusias. "
Taigi, moterys ir merginos, kai pačios prarasit, tada suprasit.
Nelinkiu to nei vienai ir meldžiu, kad nei vienai taip neatsitiktų, kaip atsitiko man. Ir ne dėl to nepateisinu nužudžiusių, ne dėl to kad man taip atsitiko. Tiesiog jos niekada neprarado. O aš išgyvenau ir atsitiesiau. Ir esu labai laiminga, kad turiu tiek daug visko, kad nežudau ir nieko nebijau....
Ir tikrai nelinkiu jums prarasti pvz, savo vaiko, tačiau taip gali atsitikti kiekvienai, ir jei taip atsitiks tai, kuri čia labai užjaučia žudančias, lai ji būna laimingesnė už mane.
Sėkmės visoms.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2007 05 28, 17:54)
Jeigu skauda ne pries kitus zmones, kaip pati sakai, kokia prasme viso sito uz ir pries. Ar ne surasti pateisinima KITU akyse? Labai idomu. O sis forumas kaip supratau, ne zmonems, dievams gal...Taip kad geriau nesikisti.

Kokiose kitu akyse, kai raso naujais nikais? Paprasciausiai nori issisneketi, kad butu lengviau ir gauna didele teisuoliu doze "as taip nedariau" (nes ar nedarys niekas negali garantuoti).

QUOTE(karosiukas @ 2007 05 28, 18:36)
Kaip čia kažkuri moteris rašė: "Smerkiat praradusias ir užjaučiat (teisinat) nužudžiusias. "
Nelinkiu to nei vienai ir meldžiu, kad nei vienai taip neatsitiktų, kaip atsitiko man. Ir ne dėl to nepateisinu nužudžiusių, ne dėl to kad man taip atsitiko. Tiesiog jos niekada neprarado. O aš išgyvenau ir atsitiesiau. Ir esu labai laiminga, kad turiu tiek daug visko, kad nežudau ir nieko nebijau....
Ir tikrai nelinkiu jums prarasti pvz, savo vaiko, tačiau taip gali atsitikti kiekvienai, ir jei taip atsitiks tai, kuri čia labai užjaučia žudančias, lai ji būna laimingesnė už mane.


Nu nezinau, nejauciu jokio smerkimo g.gif gal liguistai nereaguoju?
O koks skirtumas svetimam zmogui, kad kazkas prarado kudiki, tai tavo skausmas ir nasta, kitu skausmas ir nasta abortas. Ir visos turi pilna teise atsitiesti po didelio praradimo, kai kaltinti gali tik save.
As tikrai labai uzjauciu pasidariusias aborta, nes labai lengvai isgyvenau persileidima (psichologiskai neigiau galimybe tureti vaika ir pries nestuma ir jau pastojus). O manau, kai isisamonini, kad vaikas yra ir pati nusprendi jo likima tai yra baisu. Ir kiekviena turi teise i palaikyma, nes atleidimas priklauso ne nuo aplinkiniu.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 05 28, 19:55)
O koks skirtumas svetimam zmogui, kad kazkas prarado kudiki,

Ir visos turi pilna teise atsitiesti po didelio praradimo,

O koks skirtumas svetimam žmogui, kad kažkas pasidarė abortą?

lotuliukas.gif kūdikio praradimas dėl nužudymo. Logiška ir labai susiję.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 05 28, 19:55)
Kokiose kitu akyse, kai raso naujais nikais? Paprasciausiai nori issisneketi, kad butu lengviau ir gauna didele teisuoliu doze "as taip nedariau" (nes ar nedarys niekas negali garantuoti).
Nu nezinau, nejauciu jokio smerkimo  g.gif  gal liguistai nereaguoju?
O koks skirtumas svetimam zmogui, kad kazkas prarado kudiki, tai tavo skausmas ir nasta, kitu skausmas ir nasta abortas. Ir visos turi pilna teise atsitiesti po didelio praradimo, kai kaltinti gali tik save.
As tikrai labai uzjauciu pasidariusias aborta, nes labai lengvai isgyvenau persileidima (psichologiskai neigiau galimybe tureti vaika ir pries nestuma ir jau pastojus). O manau, kai isisamonini, kad vaikas yra ir pati nusprendi jo likima tai yra baisu. Ir kiekviena turi teise i palaikyma, nes atleidimas priklauso ne nuo aplinkiniu.

Pasitaisysiu, jei nesupratai, paties poelgio pateisinima kitu akyse. Tai pati sazine, o ne naujas nikas, deja.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2007 05 28, 20:57)
Pasitaisysiu, jei nesupratai, paties poelgio pateisinima kitu akyse. Tai pati sazine, o ne naujas nikas, deja.

O gal nebegalejimas griauztis savyje?
Papildyta:
QUOTE(karosiukas @ 2007 05 28, 20:36)
O koks skirtumas svetimam žmogui, kad kažkas pasidarė abortą?

lotuliukas.gif kūdikio praradimas dėl nužudymo. Logiška ir labai susiję.

Tai ir nereikia kistis, jei tai nesvarbu, tegu tema lieka toms, kurios gali palaikyti.

Taip, labai logiska, jei priimi susimaisyma jausmuose, organizmo susijaukima....

Ai, perdaug prirasiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 28 gegužės 2007 - 21:05
QUOTE(#Mia# @ 2007 05 28, 21:04)
O gal nebegalejimas griauztis savyje?
Papildyta:

Tai ir nereikia kistis, jei tai nesvarbu, tegu tema lieka toms, kurios gali palaikyti.

Taip, labai logiska, jei priimi susimaisyma jausmuose, organizmo susijaukima....

Ai, perdaug prirasiau.

Gal ir taip, taciau labai gaila, tai nieko nekeicia. Palaikymas sakai?...Gal ponia A. Jonaitiene kada irgi cia uzeis...O palaikyti poelgi kam, kad ne taip vienisa butu, kad drasiau, visoms kartu.
Atsakyti
Gal ponia A. Jonaitiene kada irgi cia uzeis...O palaikyti poelgi kam, kad ne taip vienisa butu, kad drasiau, visoms kartu.


Geriau jau neitu...... bash.gif
O gal irgi atsirastu uzjaucianciu g.gif g.gif g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 05 28, 21:04)
Taip, labai logiska, jei priimi susimaisyma jausmuose, organizmo susijaukima....

Žinote, nužudžiau savo vaiką. Susijaukė organizmas, susimaišė jausmai dėl praradimo. O praradau todėl, kad nužudžiau. Užjauskit mane.

Sveiku ir šaltu protu nesuvokiama mistika. Užjausti galima netekus. Bet ar galima užjausti nužudžius.

QUOTE(aula @ 2007 05 29, 00:33)
Gal ponia A. Jonaitiene kada irgi cia uzeis...O palaikyti poelgi kam, kad ne taip vienisa butu, kad drasiau, visoms kartu.

O gal irgi atsirastu uzjaucianciu  g.gif    g.gif    g.gif  ?

O būtų labai gera pamoka, ir visa SM alsuotų, tu tokia anokia šiokia, va tokia (jei būtų įrodyta jos kaltė).
Ar nužudymas abortuojant vaisių iš organizmo ir nužudymas pvz, kaip Almos Jonaitienės skiriasi? NESISKIRIA, nes tai bet kuriuo atveju žudymas ir tiek vaikas gimdoje, tiek vaikas paaugintas viską jaučia.
Dar jeigu didesniam vaikui prieš nužudant duosi kokių migdomūjų, jis jaus mažiau kančios ir skausmo nei tas, kuris gabalais sudraskomas ir ištraukiamas iš gimdos.
Atsakyti
Kodel zodis PATEISINTI=UZJAUSTI ???????

Gal galetu man karosiukas pavyzdiui paaiskinti???


O kitoms kurios pasidare aborta siulyciau cia nesipasakoti ir karosiukui negriauti iliuzijos apie aplinkini pasali.

Ir ta sausa statistika kuri kalba apie 20 000 abortu per metus, tai tik keliu ipatingai blogu smerktinu zmoniu, o gal antzmogiu poelgiai. Visi kiti esam tik teisingi, neklystantys, nu nebent ieini i ta kita sarasa....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marcelė: 29 gegužės 2007 - 07:29
QUOTE(Marcelė @ 2007 05 29, 07:26)
Kodel zodis PATEISINTI=UZJAUSTI ???????

Gal galetu man karosiukas pavyzdiui paaiskinti???
O kitoms kurios pasidare aborta siulyciau cia nesipasakoti ir karosiukui negriauti iliuzijos apie aplinkini pasali.

Ir ta sausa statistika kuri kalba apie 20 000 abortu per metus, tai tik keliu ipatingai blogu smerktinu zmoniu, o gal antzmogiu poelgiai. Visi kiti esam tik teisingi, neklystantys, nu nebent ieini i ta kita sarasa....

Dar ponios pamirsome zodi gaileti. Taip, man labai tu moteru gaila. Gaila, kad yra kaip yra. Gaila, kad jos buvo kvailos pirma padaryti, o poto pamastyti. Arba padaryti ir nepamastyti. Jauciu ir panieka. Kodel? Nezinau. Kodel kita galejo apsikrauti vaikais, sutrikdyti karjera, pakenteti nemigos, pagimdyti pirmame kurse, neklausyti kazkieno, kas pasake geriau daryk, o tu ne. Tavo tokia biologija, tad turi zinot ka darai. Uzjausti negalima pasigaileti. Negaliu nei pateisinti nei uzjausti. Gi pati nuejo ir pasidare.
Atsakyti
[quote=karosiukas,2007 05 09, 08:19]

3. Tu čia jau nusišnekėjai. Abortas yra užsimezgusios gyvybės išsiurbimas lauk tam kads nereikėtų gimdyti ir auginti vaiko. O kontracepcija yra ne genocidas o apsisaugojimo priemonė nuo nepageidaujamo nėštumo.



Bet kontracepcija irgi yra tas pats abortas, arba vaiko nužudymas, kaip pati sakote, tik be chirurginės intervencijos, nes tie vaistai iššaukia ir persileidimus, o moterys to nepajaučia, nes būna mėnesinių metu. Tačiau pūslelė, jau buna gimdoje, tik nespėja kaip reikiant įsitvirtinti ir pasišalina be kažkokių komplikacijų. Bet skirtumas tas, kad tos kurios vartoja kontraceptikus to net nesužino (nebent vaisius būna labai stiprus ir moteris pastoja vartodama kontraceptikus), o tada ir su sąžine susidurti netenka, ir galima labai teisuoliškai teisti kitus.
Aš ne už abortus, bet žmogus, suvokęs savo klaidą, turi teisę į užuojautą.

Ir ne jūs viena ęsate praradusi ar išgyvenusi dar ne tiek. O stoti į akistata su pasirinkimu yra pats baisiausias dalykas. Aišku, moraliniai aspektai yra skirtingi - kai nusprendi pats ir visai kas kita, kai žinai, kad pasirinkimo nėra, bet vistiek turi pats padėti tašką, nes gamta ar Dievas pamiršo jį padėti, kadangi ne visi apsigimimai baigiasi persileidimais iki trijų mėnesių, kaip kažkuriame poste jūs labai autoritetingai užtikrinote.
NEDUOK DIEVE IŠGYVENTI BET KURĮ IŠ PASIRINKIMŲ, JEI POTO TAU KRAUJU SRŪVA ŠIRDIS VISĄ GYVENIMĄ , NES ŽINAI, KAD PAKEISTI NIEKO NEBEGALI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruegel: 29 gegužės 2007 - 14:15