Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

Suprantu tave.pati taip p-adariau,motyvuodama kad neturiu ka vaikui duoti.Gal taip pati save bandau teisint,bet tada negalejau pagalvot kaip mano vaika kieme pirstais bado,vadina kokiu skurdzium ir mergos vaiku.Gal as neteisi bet nenorejau jam tokios dalios
Atsakyti

O Jūs nepagalvojat, kad mokymas "mylėk savo artimą kaip save patį" reiškia/moko ir to, kad pamilti kitokį nei Tu?

Mylėti tik į save panašius labai lengva...

Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 09 09, 11:50)
O tai nafik lindo po juo, jei pirmą kartą matė - kekšė - kitų žodžių neturiu. Ir gerai, kad pasiplovė tas vaikinas - nereikia su kekšėm gyvent ir jų vaikus augint. Protingas vyras. O tokias poabortines "motinėles" sterilizuot reikia, kad galėtų ir toliau landžiot po pirmą kartą pamatytais vyrais ir po to verkt, kad PASIPLOVĖ. Tik jau žudyt nebereiktų..

Kur ritamės, moterys????????.................................................
Pačios lenda, pačios duoda, pačios verkia, po to žudo, po to vėl verkia - nu kaifas matau. Per minkšta matyt smegenų masė pas kai kurias tokio tipo... bet kaip sakoma, "nedavė dievas proto, š........... nedadėsi"


blink.gif blink.gif blink.gif

Siaubas. Šitie Jūsų žodžiai baisūs, negi to nesuvokiate? Apsimetate tikinčia?... Bent Dievo vardo neminėtumėte...

Tfu, kaip neskanu. Klausimą "Kur ritamės, moterys..." galėtumėte užduoti pati sau.

Sorry, kad ne į temą. Nieko gero apie abortus negaliu pasakyti, bet "šokti ant svetimo kapo" man taip pat nepriimtina.
Atsakyti
QUOTE(nuostaba @ 2007 09 10, 21:21)
Suprantu tave.pati taip p-adariau,motyvuodama kad neturiu ka vaikui duoti.Gal taip pati save bandau teisint,bet tada negalejau pagalvot kaip mano vaika kieme pirstais bado,vadina kokiu skurdzium ir mergos vaiku.Gal as neteisi bet nenorejau jam tokios dalios

Na taip vargeli tu mano . O gal ir paciai po traukiniu laikas kad tu tokia nevykusi ?
Sory bet man cia marazmas , nes jei vaikas gims ryzas ji irgi pirstais badys , invalido sypsena nepalydes , jei isvaizda ne tokia irgi uzgaulios , juos visus iskart i konteineri ?
Kodel mes pacius save priimame ir nevykelius , ir pritingincius , ir skurdzius , bet vaiko tokio nenorime matyt , tai jei vaiko tokio nenorime kam tada sory dulkintis . Nes zodis myletis cia nevietoje butu , meiles vaisius abejoju ar zudomas .
Pabandykit isivaizduot save suzeista ir ka tada isibvaizduojat salia , ogi mama ar kita artima zmogu , o cia mama pati nunesa ta vaikuti ir sekit isiminekit , ir nereik lia lia kad nieko nejaucia .
Del jau padariusiuju sory , bet saviguoda uzsiimt lengviausia , sunkiausia pripazint . Kai pripazinsit ir pacios sau atleisit nuzudyma ne kaip problemos sprendima o kaip nuzudyma , manau bus lengviau . Dievas viska atleidzia , bet saviapgaule uzsiimt neverta . Jiems tikrai ne geriau kad negime , cia jums paprasciausiai taip lengviau buvo ir tiek .
Linkiu tai suvokti ir paprasciausiai paprasyt ju atleidimo , negimusiu vaiku ir nekartot to . Nes sori bet jei 4 per metus cia jau recidivizmas .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 11 rugsėjo 2007 - 08:09
Kas yra "Svetimo skausmo nebūna" moderatorius?
Prie šitos temos reikia uždėti didžiulį perspėjantį ženklą, apie tai, kad jis žalingas sveikatai (pvz. : Atsargiai! Ši tema sadistams ir sadomazochistams")
Bent jau nuotraukas išimkit, prašau.
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2007 09 11, 09:58)
Na taip vargeli tu mano . O gal ir paciai po traukiniu laikas kad tu tokia nevykusi ?
Sory bet man cia marazmas , nes jei vaikas gims ryzas ji irgi pirstais badys , invalido sypsena nepalydes , jei isvaizda ne tokia irgi uzgaulios , juos visus iskart i konteineri ?
Kodel mes pacius save priimame ir nevykelius , ir pritingincius , ir skurdzius , bet vaiko tokio nenorime matyt , tai jei vaiko tokio nenorime kam tada sory  dulkintis . Nes zodis myletis cia nevietoje butu , meiles vaisius abejoju ar zudomas .
Pabandykit isivaizduot save suzeista ir ka tada isibvaizduojat salia , ogi mama ar kita artima zmogu , o cia mama pati nunesa ta vaikuti ir sekit isiminekit , ir nereik lia lia kad nieko nejaucia .
Del jau padariusiuju sory , bet saviguoda uzsiimt lengviausia , sunkiausia pripazint . Kai pripazinsit ir pacios sau atleisit nuzudyma ne kaip problemos sprendima o kaip nuzudyma , manau bus lengviau . Dievas viska atleidzia , bet saviapgaule uzsiimt neverta . Jiems tikrai ne geriau kad negime , cia jums paprasciausiai taip lengviau buvo ir tiek .
Linkiu tai suvokti ir paprasciausiai paprasyt ju atleidimo , negimusiu vaiku ir nekartot to . Nes sori bet jei 4 per metus cia jau recidivizmas .

Pritariu 100 proc.pasidarėt ir tylėkit.Kokia dar užuojauta doh.gif Ir dar drystat akis draskyt,kad niekas jūsų neužjaučia.
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2007 09 11, 11:33)
Pritariu 100 proc.pasidarėt ir tylėkit.Kokia dar užuojauta doh.gif Ir dar drystat akis draskyt,kad niekas jūsų neužjaučia.


Pritariu.Gal buna kazkokiu isimciu gyvenime, bet jei viska darome samoningai, kokia gali buti uzuojauta???????????????
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2007 09 11, 09:38)
Kas yra "Svetimo skausmo nebūna" moderatorius?
Prie šitos temos reikia uždėti didžiulį perspėjantį ženklą, apie tai, kad jis žalingas sveikatai (pvz. : Atsargiai! Ši tema sadistams ir sadomazochistams")
Bent jau nuotraukas išimkit, prašau.


Kad būtų aiškiau Lerai ir panašiai manančioms, kodėl derėtų dėti nuorodą į tokias nuotraukas (ir geriau su perspėjimu).
Šią temą atsidariau paskaityti, tikėdamasi rasti "vaistų". Prieš septynerius metus man buvo atliktas abortas. Ne dėl to, kad man taip norėjosi, o dėl nebesivystančio nėštumo. Atrodo neturėčiau jaustis kalta. Nieko panašaus. Kaltės jausmą Dievas gali išgydyti, bet sielvartas vistiek lieka. Man net sunku įsivaizduoti ką jaučia ir kaip su tuo gyvena moterys, pasidariusios abortus ne dėl medicininių priežąsčių. Turbūt tik prašyti ir tikėtis Dievo atleidimo, o negimusį vaikelį įsivaizduoti saugų Jo rankose.
Tas Leros įdėtas filmukas labai thumbup.gif Bet irgi ne šitoj temoj jam vieta.
Žodžiu... ką noriu pasakyti - žiūrėkit skyriaus ir temos pavadinimą. Pasmerkimams čia ne vieta.
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2007 09 11, 08:58)
Kad būtų aiškiau Lerai ir panašiai manančioms, kodėl derėtų dėti nuorodą į tokias nuotraukas (ir geriau su perspėjimu).
Šią temą atsidariau paskaityti, tikėdamasi rasti "vaistų". Prieš septynerius metus man buvo atliktas abortas. Ne dėl to, kad man taip norėjosi, o dėl nebesivystančio nėštumo. Atrodo neturėčiau jaustis kalta. Nieko panašaus. Kaltės jausmą Dievas gali išgydyti, bet sielvartas vistiek lieka. Man net sunku įsivaizduoti ką jaučia ir kaip su tuo gyvena moterys, pasidariusios abortus ne dėl medicininių priežąsčių. Turbūt tik prašyti ir tikėtis Dievo atleidimo, o negimusį vaikelį įsivaizduoti saugų Jo rankose.
Tas Leros įdėtas filmukas labai  thumbup.gif  Bet irgi ne šitoj temoj jam vieta.
Žodžiu... ką noriu pasakyti - žiūrėkit skyriaus ir temos pavadinimą. Pasmerkimams čia ne vieta.

Cute tai kad skirtingas cia faktorius , juk nepuolame mamu kuriu vaikas susirgo ir numire . O nesivystantis nestumas tas ir yra , susirgo leliukas ir jo neliko . Tu gi jo neatsisakei ir darei tik viska kad jam butu geriau . O rasti vaistu yra tema netekusioms leliuku , man asmeniskai ji yra labai skaudi ir puikiai jas suprantu , bet cia kardinaliai skirtingi dalykai .
Papildyta:
QUOTE(Sadovile @ 2007 09 11, 08:50)
Pritariu.Gal buna kazkokiu isimciu gyvenime, bet jei viska darome samoningai, kokia gali buti uzuojauta???????????????

Va ir butent as noreciau kad atskirta apie ka kalbam butu , kad kalbam apie sveikas moteris kurios prieme sau palanku sprendima ir tiek .
Neseniai teko isgirst , ai pasidariau valyma ( cia tipo kaip antakius isipesiojau blink.gif ) ir tipo nieko cia tokio . Sory bet as jos zodziuose neisgirdau griauzaties nei samoningumo , jai tai buvo kaip parukyt .
Kitas variantas buvo mano kaiminka ta tipo po kiekvieno asaras liedavo menesi ir visi jos gailejo kad jai reikia toki sprendima priimt , tipo vyras netikes bla bla du vaikai ir taip as kiek pamenu 14 ar 16 kartu lotuliukas.gif Gerai kad issikrauste nes garbes zodis iskastruociau savom rankom .
Nes jei padarei ir gailesi suvoki savo sprendima ir t.t ant to pacio greblio nelipsi .
Sory bet sakyt netikes vyras ir va 4 abortai tai cia ne vyras netikes o boba .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 11 rugsėjo 2007 - 11:13
QUOTE(renax @ 2007 09 11, 11:08)
Cute tai kad skirtingas cia faktorius , juk nepuolame mamu kuriu vaikas susirgo ir numire . O nesivystantis nestumas tas ir yra , susirgo leliukas ir jo neliko . Tu gi jo neatsisakei ir darei tik viska kad jam butu geriau . O rasti vaistu yra tema netekusioms leliuku , man asmeniskai ji yra labai skaudi ir puikiai jas suprantu , bet cia kardinaliai skirtingi dalykai .

Skyrius vadinasi "Svetimo skausmo nebūna". O tai kas vyksta šioje temoje nieko bendro su tuo neturi.
Ne kiekviena rašanti šioje temoje pasisako dėl kokių prežąsčių jai atliktas abortas. Galų gale ne tame esmė. Net jei moteris ir sąmoningai pasidarė abortą, po to ji nesijaučia gerai. Ir manau, kad ta, kuri užvedė šią temą, užvedė ją būtent ten kur ir derėtų.
Gal norinčios smerkti susiburkit ir atidarykit savo kad ir "Paplepėkim" skyrelyje.
Šiandien pirmas atvejis per 4 metus forume, kai pasijaučiau negerai ir dar tokiam skyriuj verysad.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2007 09 11, 11:37)
Net jei moteris ir sąmoningai pasidarė abortą, po to ji nesijaučia gerai. Ir manau, kad ta, kuri užvedė šią temą, užvedė ją būtent ten kur ir derėtų.


Gaila ne visada verysad.gif O buna atveju kai blogai jauties kai gera drauge pasidaro aborta, mano artimiausia drauge paskambino man dziugaudama jau po fakto, kad "va, padariau testa, o kita ryta TO dalyko manyje jau nebebuvo..." Jauciausi sugniuzdyta puse metu pakol pati nesusilaukiau vaiku. As pati esu pries abortus ir stengiuosi nesmerkti,nevisad pavyksta, bet suprantu ta momenta kai supranti laukiesi ne visos pakelia vienodai ir dziaugsmingai. Bet kai drauge kuri buvo tiek artima ir dvasinga, tiek bendrutemu esam nagrinejusios, tai padare... Man buvo tikrai blogai. Vis sapnuodavau ta jos kudikeli ir neduodavo man ramybes mintis ne tai ka ji padare, o tai kaip ji snekejo po to, kaip ji dziaugesi viska "gerai issprendusi", ir net po keliu metu sako tai buvo "labai geras sprendimas".

Taip kad tos kurios tai padaret ir gailites, kurioms dabar sunku, as palaikau jus... Nes jus dar turite zmogiskumo gyslele jumyse ir manau niekad nepamirsit to poelgio, visad auginsit ta vaikeli mintyse nors zmones jei bandysit atsivert dar pasidziaugs, kad "taip jums ir reikia". Nebutina visko pasakoti jiems ir ypac kaip jauciates, nes zmones dazniausiai smerkia tik poelgi ir nesuvokia, kad tas pats poelgis vienoms sukelia palengvejima, o kitoms skausma. As tik galiu palinket, kad kito karto nebebutu... Ir dalinkites savo isgyvenimais butinai su tom kurios dvejoja ta pati padaryti, gal jusu klaida pades isgelbeti net kelias gyvybes, niekad nezinai. Tokiu merginu ir moteru salia musu yra ne viena ir ne dvi, tad bandykim pakeisti tas kurios dar masto ir jaucia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltic*girl: 11 rugsėjo 2007 - 11:51
QUOTE(cute @ 2007 09 11, 12:58)
Kad būtų aiškiau Lerai ir panašiai manančioms, kodėl derėtų dėti nuorodą į tokias nuotraukas (ir geriau su perspėjimu).
Šią temą atsidariau paskaityti, tikėdamasi rasti "vaistų". Prieš septynerius metus man buvo atliktas abortas. Ne dėl to, kad man taip norėjosi, o dėl nebesivystančio nėštumo. Atrodo neturėčiau jaustis kalta. Nieko panašaus. Kaltės jausmą Dievas gali išgydyti, bet sielvartas vistiek lieka. Man net sunku įsivaizduoti ką jaučia ir kaip su tuo gyvena moterys, pasidariusios abortus ne dėl medicininių priežąsčių. Turbūt tik prašyti ir tikėtis Dievo atleidimo, o negimusį vaikelį įsivaizduoti saugų Jo rankose.
Tas Leros įdėtas filmukas labai  thumbup.gif  Bet irgi ne šitoj temoj jam vieta.
Žodžiu... ką noriu pasakyti - žiūrėkit skyriaus ir temos pavadinimą. Pasmerkimams čia ne vieta.

Jūsų visai kitas atvejis verysad.gif jūsų kūdikis žuvo,o nebuvo nužudytas mamos.Užjaučiu jus labai friends.gif
Atsakyti