Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

noir1, ką Jūs žinote apie tai kai mama priversta, kartoju-PRIVERSTA nužudyti savo vaiką. Sveiką, savo įsčiose. Tai abortas.Ir ji jaučia , kad visi ją vertusieji buvo neteisūs. Kokiai kategorijai ji priklauso? Ji tokia pat žudikė. Ji tai supranta.Tačiau kelio atgal nėra.Ji nedarė to šaltakraujiškai. Atvirkščiai mirė kartu su savo kūdikiu ir negali sau atleisti kad pasidavė spaudimui. Dabar visi tie meteorito dydžio akmenys iš šio forumo krauna jai antkapį... Kai ji turėjo dar šiek tiek vilties. Jos nebėra.
Atsakyti
QUOTE(Šanti @ 2007 09 11, 14:41)
kartoju-PRIVERSTA nužudyti savo vaiką. Sveiką, savo įsčiose. Tai abortas.Ir ji jaučia , kad visi ją vertusieji buvo neteisūs.  iš šio forumo krauna jai antkapį... Kai ji turėjo dar šiek tiek vilties. Jos nebėra.

kabi apie konkretų atvejį g.gif kaip gali būti priversta žudyti sveiką kūdikį g.gif

beje, tegu nueina išpažinties, tikiu kad palengvės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo calykusu: 11 rugsėjo 2007 - 13:53
QUOTE(Šanti @ 2007 09 11, 13:41)
noir1, ką Jūs žinote apie tai kai mama priversta, kartoju-PRIVERSTA nužudyti savo vaiką. Sveiką, savo įsčiose.


Taigi rase, kad vaisius buvo nesivystantis. Tai yra medicinine priezastis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2007 09 11, 15:11)
Taigi rase, kad vaisius buvo nesivystantis. Tai yra medicinine priezastis 4u.gif

Susipainiojot.
Šanti ne apie mano atvejį kalba.

o čia į temą kam bus įdomu apie poabortinį sindromą.
http://www.fsspx.lt/...c...9&Itemid=65

Manau, kad tikrai yra labai svarbu moteriai atsisveikinti su negimusiu kūdikėliu ir atleisti sau. Palaidokit jį mintyse. Galit netgi aplankyti Rasų kapinėse esantį paminklą negimusiems kūdikiams. Išsielvartaukit ir paleiskit.
Atsakyti
QUOTE(Šanti @ 2007 09 11, 15:41)
noir1, ką Jūs žinote apie tai kai mama priversta, kartoju-PRIVERSTA nužudyti savo vaiką. Sveiką, savo įsčiose. Tai abortas.Ir ji jaučia , kad visi ją vertusieji buvo neteisūs. Kokiai kategorijai ji priklauso? Ji tokia pat žudikė. Ji tai supranta.Tačiau kelio atgal nėra.Ji nedarė to šaltakraujiškai. Atvirkščiai mirė kartu su savo kūdikiu ir negali sau atleisti kad pasidavė spaudimui. Dabar visi tie meteorito dydžio akmenys iš šio forumo krauna jai antkapį... Kai ji turėjo dar šiek tiek vilties. Jos nebėra.

Nesupratau blink.gif bet aš ir nenoriu suprast tokių dalykų.O savo užuojautą reiškiau Cutei verysad.gif Mano aplinkoje yra tokių ,kurios buvo "priverstos" darytis abortą kiekvienais metais po kelis nes trūksta pinigų,ne laikas,dabar nenoriu nes ką tik susikūdino blink.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2007 09 11, 17:33)
Nesupratau blink.gif bet aš ir nenoriu suprast tokių dalykų.O savo užuojautą reiškiau Cutei verysad.gif Mano aplinkoje yra tokių ,kurios buvo "priverstos" darytis abortą kiekvienais metais po kelis nes trūksta pinigų,ne laikas,dabar nenoriu nes ką tik susikūdino blink.gif

Vajezau , dar ir tokių yra? Kur dėl susikūdinimo abortą darosi. Nu atrodo nepatikėčiau net. Išgamos, kaip dar naktį užmiega, po tokio veiksmo, beširdės, prisisapnuoti ta vaiko dūšelė gali. Nesuvokiu, kaip taip galima. Kontraceptikus tegu vartoja, jei nenori vaiko. Juk yra priemonių.
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2007 09 11, 18:49)
Vajezau , dar ir tokių yra? Kur dėl susikūdinimo abortą darosi. Nu atrodo nepatikėčiau net. Išgamos, kaip dar naktį užmiega, po tokio veiksmo, beširdės, prisisapnuoti ta vaiko dūšelė gali. Nesuvokiu, kaip taip galima. Kontraceptikus tegu vartoja, jei nenori vaiko. Juk yra priemonių.

taip yra tai mano vyro brolienė verysad.gif numetė kelis kilus ir pastojo doh.gif tai kaip priežastį įvardijo minėtą dalyką.
Atsakyti
QUOTE(calykusu @ 2007 09 11, 13:53)
kabi apie konkretų atvejį  g.gif kaip gali būti priversta žudyti sveiką kūdikį  g.gif

beje, tegu nueina išpažinties, tikiu kad palengvės...

priversta -- tai tada, kai nei jos kaip motinos, nei jos vaikelio artimieji ir visuomenė nenori ir nelaukia. kai reikia rinktis, arba abortas, arba skurdas, gėda ir kt. Nereikia stebėtis, kad kartais moteriai pristinga ryžto paleisti į pasaulį gyvybę, žinant jog jos niekas ten nelaukia. tai socialinis reiškinys. o visuomenė labai jau greita pagaliais svaidytis.
Atsakyti
Gydytojos motyvacija buvo tokia-''jūs sunkiai gimdėte,jums negalima daugiau gimdyti'.Kai paprašiau pakartoti, kažkaip nusuko temą.taigi sprendžiu,buvo pati nelabai įsitikinusi. Ir tyliai pridūrė - Užteks Jums trijų vaikų ...kam Jums..............................
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2007 09 11, 10:58)
Prieš septynerius metus man buvo atliktas abortas. Ne dėl to, kad man taip norėjosi, o dėl nebesivystančio nėštumo.


Atrodo neturėčiau jaustis kalta. Nieko panašaus. Kaltės jausmą Dievas gali išgydyti, bet sielvartas vistiek lieka. Man net sunku įsivaizduoti ką jaučia ir kaip su tuo gyvena moterys, pasidariusios abortus ne dėl medicininių priežąsčių. Turbūt tik prašyti ir tikėtis Dievo atleidimo, o negimusį vaikelį įsivaizduoti saugų Jo rankose.
Tas Leros įdėtas filmukas labai  thumbup.gif  Bet irgi ne šitoj temoj jam vieta.


Žodžiu... ką noriu pasakyti - žiūrėkit skyriaus ir temos pavadinimą. Pasmerkimams čia ne vieta.

Cute, tau buvo atlikta abrazija, jei neklystu, o ne abortas.


Tavo skausmas kitoks, nepoabortinis, gali kaltinti tik likimą, kad jo netekai.


Apskritai ne vieta šiame skyrelyje pasidariusiuoms abirtus. Lai rašoi kertelė sielai, ten jau mačiau tokių temū. O svetimo skausmo nėbūna tema ne abortams skirta. Čia kenčiantiems žmonėms, bet ne savo noru nužudžiusiems.

O gal užvedam temą Almai jonaitienei užjausti??? Juk ji irgi dabar ir kenčia ir išgyvena, nes jos planas nepavyko - tai lygiai tas pats.....
Ar atsirastų ta, kuri ją užjaustų, ypač dabar, kai paskelbta, kad ji pakaltinama, suvokė, ką daro ir ttttt. Analogiškas atvejas - abortas. Vaikas jaučia tą patį. ....
Ir sakykit ką norit - žmogžudystė yra žmogžudystė...
Atsakyti


O gal užvedam temą Almai jonaitienei užjausti??? Juk ji irgi dabar ir kenčia ir išgyvena, nes jos planas nepavyko - tai lygiai tas pats.....
Ar atsirastų ta, kuri ją užjaustų, ypač dabar, kai paskelbta, kad ji pakaltinama, suvokė, ką daro ir ttttt. Analogiškas atvejas - abortas. Vaikas jaučia tą patį. ....
Ir sakykit ką norit - žmogžudystė yra žmogžudystė...
[/quote]


Tokia tema jau yra mirksiukas.gif ir ten dauguma galvą už ją guldo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 09 11, 17:09)
priversta -- tai tada, kai nei jos kaip motinos, nei jos vaikelio artimieji ir visuomenė nenori ir nelaukia. kai reikia rinktis, arba abortas, arba skurdas, gėda ir kt. Nereikia stebėtis, kad kartais moteriai pristinga ryžto paleisti į pasaulį gyvybę, žinant jog jos niekas ten nelaukia. tai socialinis reiškinys. o visuomenė labai jau greita pagaliais svaidytis.

Liūdna tiesa.

QUOTE(karosiukas @ 2007 09 11, 18:36)
Cute, tau buvo atlikta abrazija, jei neklystu, o ne abortas.
Tavo skausmas kitoks, nepoabortinis, gali kaltinti tik likimą, kad jo netekai.
Apskritai ne vieta šiame skyrelyje pasidariusiuoms abirtus. Lai rašoi kertelė sielai,  ten jau mačiau tokių temū. O svetimo skausmo nėbūna tema ne abortams skirta. Čia kenčiantiems žmonėms, bet ne savo  noru nužudžiusiems.

O gal užvedam temą Almai jonaitienei užjausti??? Juk ji irgi dabar ir kenčia ir išgyvena, nes jos planas nepavyko - tai lygiai tas pats.....
Ar atsirastų ta, kuri ją užjaustų, ypač dabar, kai paskelbta, kad ji pakaltinama, suvokė, ką daro ir ttttt. Analogiškas atvejas - abortas. Vaikas jaučia tą patį. ....
Ir sakykit ką norit - žmogžudystė yra žmogžudystė...

Ligoninės išraše buvo : "vaisiaus abortavimas"(jei neklystu g.gif ). Koks skirtumas galų gale? Tamsta žalio supratimo neturite kokio pobūdžio mano skausmas. Tai taip pat neesminis dalykas beje. Mano kaltės jausmas, palyginus su dariusių abortą savanoriškai, smulkmena.
Dėl to, kad, pasak jūsų, žudikams ne vieta šiame skyriuje, tai temos autorė po kelių tokios "visuomenės" pareiškimų ir dingo (man pvz. labai neramu dėl jos ir kitų, kuriuos tai išgyvena). Žmogus čia ateina pagalbos, o pataiko į raganų medžioklę. Žiauru.

Nemanau, kad tų, kurios pasidariusios abortus, nesigaili, yra labai daug. Kiek tokių buvo šioje temoje? Joms kitų nuomonė irnesvarbi. Kur kas daugiau tokių, apie kurias kalbėjo Dios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cute: 11 rugsėjo 2007 - 22:10