Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

QUOTE(oralas @ 2009 12 07, 14:01)
O kodel niekam nepatinka storos celiulitu ir gelbejimosi ratais apsikrovusios moterys? Juk 90 proc. butent ir yra tokios.

Jurgita Jurkute yra grazi mergaite, tik krutines nera... O siaip visos Olialia mergaites yra ledines. Kai jos susirenka Forume sportuoti visi vyrai negali atitraukti akiu, jas tiesiog valgo akimis. Daugumas vyru supranta, kad jei pinigineje nebus pakankamai Litu, jie niekada tokios nepatures....


Koks siauras požiūris. Aš esu ledinė, bet mano draugo piniginėje milijonai nesivarto. Pati uždirbu ir man jo pinigų nereikia.
Papildyta:
o šiaip o lia lia pupytės yra pigus šlamštas. Labai barakudos į o lia lia pupytes panašios? ne jos ne tik spinduliuoja savo moteriškumu, bet ir erudicija. Pas o lia lia nė su žiburiu to nerasi, o nuėmus toną makiaži gali ir infarkta gauti. Normalūs vyrai nori ir ryte pamatysi patrauklią moterį šalia.
Atsakyti
Baikit, žmonės, su tais "ledinė" "neledinė" smile.gif Vienam ledinė, kitam - katastrofa. Skonis - reikalas labai subtilus.
Atsakyti
QUOTE(Eckas @ 2009 12 08, 14:12)
Baikit, žmonės, su tais "ledinė" "neledinė" smile.gif Vienam ledinė, kitam - katastrofa. Skonis - reikalas labai subtilus.

drinks_cheers.gif kiekvienas renkasi tai, kas jam gražu, o absoliučiai gražių nebūna.
Atsakyti
QUOTE(Dendis @ 2009 12 09, 10:46)
drinks_cheers.gif kiekvienas renkasi tai, kas jam gražu, o absoliučiai gražių nebūna.


Nefantazuok tik. Kiekvienas renkasi, pagal savo galimybes. Jei esi neisvaizdus ir saves neprisiziurejes vyras, o dar ir kisenes tuscios, grazios panos susirasti sansu neturi.

Kiekvienas vyras salia saves nori lieknos, dailios, su didelia krutine, pageidautina blondines, graziu veido bruozu moters.

Manai, kad prie Dainos Bileviciutes rikiuojasi eiles gerbeju?
Manai, kad jei tau yra grazi Jurgita Jurkute, tai be vargo ja "issirinktum"?
Nejuokink.
Atsakyti
QUOTE(oralas @ 2009 12 09, 11:11)
Nefantazuok tik. Kiekvienas renkasi, pagal savo galimybes. Jei esi neisvaizdus ir saves neprisiziurejes vyras, o dar ir kisenes tuscios, grazios panos susirasti sansu neturi.

Kiekvienas vyras salia saves nori lieknos, dailios, su didelia krutine, pageidautina blondines, graziu veido bruozu moters.

Manai, kad prie Dainos Bileviciutes rikiuojasi eiles gerbeju?
Manai, kad jei tau yra grazi Jurgita Jurkute, tai be vargo ja "issirinktum"?
Nejuokink.

Tai aš jau supratau, kad visos gražios moterys priklauso tau, nes esi gražus ir turtingas. lotuliukas.gif
Visgi tavo nupieštas gražuolės tipažas manęs visiškai nevilioja. Beje, terminai: liekna, didelė krūtinė, gražūs veido bruožai ir t.t. kiekvienam vyrui yra skirtingi.

P.S. Pasaulyje yra ir daugiau moterų nei Daina Bilevičiūtė. Jurgita Jurkutė ir O lia lia mergužėlės. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dendis @ 2009 12 09, 12:00)
Tai aš jau supratau, kad visos gražios moterys priklauso tau, nes esi gražus ir turtingas.  lotuliukas.gif
Visgi tavo nupieštas gražuolės tipažas manęs visiškai nevilioja. Beje, terminai: liekna, didelė krūtinė,  gražūs veido bruožai ir t.t. kiekvienam vyrui yra skirtingi.

P.S. Pasaulyje yra ir daugiau moterų nei Daina Bilevičiūtė. Jurgita Jurkutė ir O lia lia mergužėlės.  doh.gif


Supratai gerai.

Mano nupiestas tipas is tiesu gali taves nevilioti, kas be ko. Cia tas pats kas ir BMW X6, tas kas negali su tokia vazineti, sako kad jam tas automobilis tiesiog nepatinka, suprask - ne tas tipazas. Nors uz tyliai, tyliai seile oi kaip tysta.
P.S. Keista, kad tau Daina Bileviciute nepatinka... smile.gif
Atsakyti
Taip ir sakykite, jog atėjote pasigirti, o ne plaukite smegenis savo marazmais. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dendis: 09 gruodžio 2009 - 16:46
QUOTE(Dendis @ 2009 12 09, 17:27)
Taip ir sakykite, jog atėjote pasigirti, o ne plaukite smegenis savo marazmais.  lotuliukas.gif


Gerbiamasis, o kuo cia dar girtis reikia?
Pats pasiskaitykite, kokie vyrai patinka moterims
http://www.supermama...?...4651&st=444

Jei neesate aukstaugis, pasportaves, placiu peciu ir tvirtu ranku vyras, jusu galimybes "rinktis" moteri, kaip jus sakote, yra labai ir labai ribotos. Na, nebent Litu pinigineje turite... smile.gif

Juokas mane ima is tokiu, kuriems tipo patinka nestandartines moterys. O grazesnes, is zurnalo virselio nuzengusios, atsiet jiems neidomios... smile.gif
Atsakyti
Mano vyrui graziausios
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(oralas @ 2009 12 09, 10:11)
Kiekvienas vyras salia saves nori lieknos, dailios, su didelia krutine, pageidautina blondines, graziu veido bruozu moters.

Aš nenoriu. Ar tai reiškia, kad aš nesu kiekvienas?
Atsakyti
QUOTE(oralas @ 2009 12 07, 15:01)
O kodel niekam nepatinka storos celiulitu ir gelbejimosi ratais apsikrovusios moterys? Juk 90 proc. butent ir yra tokios.

Jurgita Jurkute yra grazi mergaite, tik krutines nera... O siaip visos Olialia mergaites yra ledines. Kai jos susirenka Forume sportuoti visi vyrai negali atitraukti akiu, jas tiesiog valgo akimis. Daugumas vyru supranta, kad jei pinigineje nebus pakankamai Litu, jie niekada tokios nepatures. Stai Sapranauskas Litu uzkale ir salia jo Olialia ledine mergaite, jaunesne 25 metais. Visi kas prilaiko pinigo, savo senas tarkutes iskeicia i jaunesnes, faktas kaip blynas.

Kiek tau metu?Maximum 15 duociau

MB patinkantis tipas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo due drops: 09 gruodžio 2009 - 23:34
QUOTE(oralas @ 2009 12 09, 16:59)
1.Gerbiamasis, o kuo cia dar girtis reikia?
2.Pats pasiskaitykite, kokie vyrai patinka moterims
http://www.supermama...?...4651&st=444
Jei neesate aukstaugis, pasportaves, placiu peciu ir tvirtu ranku vyras, jusu galimybes "rinktis" moteri, kaip jus sakote, yra labai ir labai ribotos. Na, nebent Litu pinigineje turite... smile.gif
3.Juokas mane ima is tokiu, kuriems tipo patinka nestandartines moterys. O grazesnes, is zurnalo virselio nuzengusios, atsiet jiems neidomios... smile.gif

1. O kaip traktuotumėte savo teiginį: ,,Supratai teisingai" doh.gif
2. Tas svajonių vyro apibūdinimas visiškai abstraktus. Aukštaūgis gali būti nuo 1,8m iki 2m ūgio, pasportavęs gali būti ir retkarčiais pakilnojantis svarmenis, ir kultūrizmo čempionas, ir pan.
3. O ką jūs priskirtumėte standartiniam grožiui? g.gif Anot jūsų, jei moteris nėra liekna (čia kokie matmenys? g.gif ), neturi didelės krūtinės (čia nuo kurio dydžio jau vadinama didelė?) ir nėra blondinė (man pvz. labiau patinka tamsiaplaukės), tai ji nestandartas ir niekam neįdomi. doh.gif Tad, mano nuomone, čia jūs juokingas su savo ribotu požiūriu.
Manau, jog diskutuoti nebėra prasmės, nes, ką jūs bemanytumėt, vis dėlto skonis pas kiekvieną skirtingas.
Atsakyti