Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

QUOTE(skeptikas @ 2009 12 13, 01:39)
jo,lietuves YPACIAI grazios rolleyes.gif  teko matyti nemazai kitu tautu atstoviu,bet ne tas.. smile.gif
o man graziausia moteris(jau ~10metu)- monica bellucci. o jei dar akys butu melynos... wub.gif


mano draugas sako,kad as panasi i ja:)smile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(z.lineta @ 2009 12 13, 22:54)
mano draugas sako,kad as panasi i ja:)smile.gifsmile.gif

na manoji irgi panasi i ja. keista kaip man ta aktore dar patinka cool.gif
Atsakyti
kim kardashian;) na gal lieknesnes irgi:)
Atsakyti
Mano vyrui tai grazios Michele Pfifer, Uma Thurman, Julianne Moore smile.gif
Atsakyti
Mano vyrui pati pačiausia Carmen Electra doh.gif Su ja konkuruoti šiek tiek sudėtinga lotuliukas.gif
Atsakyti
nu kažkaip nebeskani tema blush2.gif ar jau vyrai čia nepasisako? beto, už vyrus išvardija jų moterys.
aš kažkaip kitaip suprantu šią temą...

vyrai galėtų padiskuot , kokia , būtent, yra graži moteris- vidum ir išore, o ne kokios pavardės moteris - gražiausia.

man rodos, žmonoms, lengviau toleruot kai vyrai rodo kaip idealą tolimą gražuolę - o vat, ne kaimynę, draugę, pažįstamą darbe. gal išties taip lengviau. nu negi vyras sakys: man graži belucci ir...mūsų darbo komandos naujokė. arba mano sena bendraklasė.

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2009 12 17, 21:24)
nu negi vyras sakys: man graži belucci ir...mūsų darbo komandos naujokė. arba mano sena bendraklasė.

Turėtų labai norėti skandalo... Ir savisaugos instinktas turėtų būti atrofavęsis visiškai.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 12 17, 19:32)
Turėtų labai norėti skandalo... Ir savisaugos instinktas turėtų būti atrofavęsis visiškai.

jūsų poste baimė pasigirdo.... ax.gif negi, medini, bijot taip? smile.gif nesąmonė. moterų ar savo moters. ex ar kokia ji bebūtų....
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2009 12 17, 21:45)
jūsų poste baimė pasigirdo....  ax.gif  negi, medini, bijot taip?  smile.gif nesąmonė. moterų ar savo moters. ex ar kokia ji bebūtų....

Mano žmona neklausia klausimų, į kuriuos nenori išgirsti atsakymų. Nes aš nemeluoju. Tiesos galiu nesakyt, bet nemeluosiu.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 12 17, 19:47)
Mano žmona neklausia klausimų, į kuriuos nenori išgirsti atsakymų. Nes aš nemeluoju. Tiesos galiu nesakyt, bet nemeluosiu.

kokie tai būtų klausimai, įdomu.
ar jūsų žmona buvo/yra tas stereotipas, aprašytas joke'uose , anecdotuose ir tt.??
į kokius įdomu kl moteris nenori girdėt ats? ar aš graži? ar aš dar traukiu tave? ar nieko kito be manęs nemyli?
o vyras ko nenori girdėt, įdomu?

bet čia nelabai būtų turbūt į temą discussion. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 18 gruodžio 2009 - 14:44
Man grazu Olialia mergaites.
Atsakyti
Gražu ar seksualu? smile.gif
Atsakyti