Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

QUOTE(oralas @ 2009 12 09, 17:59)
Gerbiamasis, o kuo cia dar girtis reikia?
Pats pasiskaitykite, kokie vyrai patinka moterims
http://www.supermama...?...4651&st=444

Jei neesate aukstaugis, pasportaves, placiu peciu ir tvirtu ranku vyras, jusu galimybes "rinktis" moteri, kaip jus sakote, yra labai ir labai ribotos. Na, nebent Litu pinigineje turite... smile.gif

Juokas mane ima is tokiu, kuriems tipo patinka nestandartines moterys. O grazesnes, is zurnalo virselio nuzengusios, atsiet jiems neidomios... smile.gif


Absurdas, nes tikrai ne kiekvienai moteriai patinka toks tipazas koks parasytas toj nuorodoj. Mano skonis priesingas, o toks 'kaciokas' pripustom rankom ir presu man keltu pasibjaurejima. Grazu liekni, ne mazo ugio ir dar svarbiau uz viska yra zmogaus poziuris, interesai. Tikrai nesusideciau su kulturistu, o tik su tokiu kurio gyvenimo budas panasus i manaji

O jei tavo toks ribotas akiratis tai ner ka komentuot. Kirvis atitiks kota ir gausi tokio pat smegeneliu turio moteri laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(oralas @ 2009 12 07, 15:01)
O kodel niekam nepatinka storos celiulitu ir gelbejimosi ratais apsikrovusios moterys? Juk 90 proc. butent ir yra tokios.

Jurgita Jurkute yra grazi mergaite, tik krutines nera... O siaip visos Olialia mergaites yra ledines. Kai jos susirenka Forume sportuoti visi vyrai negali atitraukti akiu, jas tiesiog valgo akimis. Daugumas vyru supranta, kad jei pinigineje nebus pakankamai Litu, jie niekada tokios nepatures. Stai Sapranauskas Litu uzkale ir salia jo Olialia ledine mergaite, jaunesne 25 metais. Visi kas prilaiko pinigo, savo senas tarkutes iskeicia i jaunesnes, faktas kaip blynas.


Sprendžiant pagal visus tavo pasisakymus esi nei turtingas,nei gražus...o svarbiausia visiškai nesubrendes...ir del to baisiai kompleksuoji,visur kalbi apie pinigus,nes manai kad už juos viską nupirksi...labai banalus mastymas...bet kai subręsi pats suprasi mirksiukas.gif
P.S Pinigai galingi,bet tikrai nevisagaliai...na bet žinoma Olialia 'ledine'galėtum isigyti tam kartui biggrin.gif
Atsakyti
tema pasikeite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oralas @ 2009 12 09, 16:58)
Supratai gerai.

Mano nupiestas tipas is tiesu gali taves nevilioti, kas be ko. Cia tas pats kas ir BMW X6, tas kas negali su tokia vazineti, sako kad jam tas automobilis tiesiog nepatinka, suprask - ne tas tipazas. Nors uz tyliai, tyliai seile oi kaip tysta.
P.S. Keista, kad tau Daina Bileviciute nepatinka... smile.gif

cha cha ;D nu ir pavyzdziai..jurkutes,olialia ir bmw, tai ko ne koenigsegg koks? :]]]]
Atsakyti
QUOTE(oralas @ 2009 12 07, 15:01)
O kodel niekam nepatinka storos celiulitu ir gelbejimosi ratais apsikrovusios moterys? Juk 90 proc. butent ir yra tokios.

Jurgita Jurkute yra grazi mergaite, tik krutines nera... O siaip visos Olialia mergaites yra ledines. Kai jos susirenka Forume sportuoti visi vyrai negali atitraukti akiu, jas tiesiog valgo akimis. Daugumas vyru supranta, kad jei pinigineje nebus pakankamai Litu, jie niekada tokios nepatures. Stai Sapranauskas Litu uzkale ir salia jo Olialia ledine mergaite, jaunesne 25 metais. Visi kas prilaiko pinigo, savo senas tarkutes iskeicia i jaunesnes, faktas kaip blynas.

Dundukas biggrin.gif doh.gif Ledines lotuliukas.gif Oi negaliu,kas tau ledine,kitam gal visai ne kas. Vieniem lieknos patinka,kitiems apvalesnes. O tos lialios,visos dirbtinos blondines,nu ir kas ,kad atrodo graziai,bet tikrai ne visi taip ju troksta,kaip tu lotuliukas.gif Kaip ir ne visos moterys troksta butinai pasikacialinusiu ir tokiu pat tusciu,kaip tos blondines. Isvaizda svarbu,bet nebutinai ji tokia,kaip tu cia pateikei turi but tongue.gif frusty.gif Nezinau koks vyras turi but,jei zino,kad su juo buna tik del pinigines... Jis ne vyras tada ir pats neturi jokios vertes 4u.gif 90 proc. su celiulitais ir ratais ant pilvo? Tu patikrinai visas,kad zinai statistika? lotuliukas.gif Be to net jei ir taip butu,tai vyrai ne geriau atrodo,su alaus pilvais ir visa kita tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 11 gruodžio 2009 - 13:00
QUOTE(oralas @ 2009 12 09, 11:11)
Kiekvienas vyras salia saves nori lieknos, dailios, su didelia krutine, pageidautina blondines, graziu veido bruozu moters.

QUOTE(oralas @ 2009 12 09, 16:58)
Mano nupiestas tipas is tiesu gali taves nevilioti, kas be ko. Cia tas pats kas ir BMW X6, tas kas negali su tokia vazineti, sako kad jam tas automobilis tiesiog nepatinka, suprask - ne tas tipazas.

kazkaip net matau vaizdeli lotuliukas.gif
o jei rimtai - blondines dauguma yra bespalves (mano akimis ziurint), o BMW nepatinka - man Audi labiau prie sirdies...
Atsakyti
kuklus vienok tie musu lietuvaiciai...pigiai paperkami sakyciau unsure.gif

Bugatti Veyron, Madonna ir Pussycat dolls, va cia jau sis tas... nu dar koks F-22 Raptor pasonej nepamaisytu blush2.gif unsure.gif ledasssssss
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riuriu: 11 gruodžio 2009 - 15:50
Kim Kardashian
Papildyta:
Aukstos ir tamsios,
o rimtai zvelgiant i musu salies merginas, paliginus su uzsienio merginom, musu grazuoles.
Atsakyti
jo,lietuves YPACIAI grazios rolleyes.gif teko matyti nemazai kitu tautu atstoviu,bet ne tas.. smile.gif
o man graziausia moteris(jau ~10metu)- monica bellucci. o jei dar akys butu melynos... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grilpeda @ 2009 12 11, 16:45)
Kim Kardashian
Papildyta:
Aukstos ir tamsios,
o rimtai zvelgiant i musu salies merginas, paliginus su uzsienio merginom, musu grazuoles.



QUOTE(skeptikas @ 2009 12 12, 23:39)
jo,lietuves YPACIAI grazios rolleyes.gif  teko matyti nemazai kitu tautu atstoviu,bet ne tas.. smile.gif


Nereikia ir užsieniečių nuvertint rolleyes.gif
Atsakyti
ziuriu ir cia supermamkes geriau zino,kokios moterys patinka vyrams lotuliukas.gif lotuliukas.gif .o del tu pupu,man tik vienas klausimas kyla:nejaugi tie seni stori bet turtingi isivaizduoja,kad ta pupa salia is meiles begalines g.gif .nu nei vieno eilinio darbininko neteko matyt salia olialia biggrin.gif bet,jai vyrui dzin,kad su juo moteris del litu tik,tai valio.
dabar mane moteros gali pomidorais uzmetit,bet netikiu,kad yra tokiu kurios patenkintos savo gelbejimosi ratais,po vaiko maitinimo kazkur prapuolusia krutine ar celiulitu doh.gif .visos pasvajoja atrodyt kaip nuo zurnalo virselio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvuuze: 13 gruodžio 2009 - 21:14
QUOTE(ievvuuze @ 2009 12 13, 22:11)
ziuriu ir cia supermamkes geriau zino,kokios moterys patinka vyrams lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .o del tu pupu,man tik vienas klausimas kyla:nejaugi tie seni stori bet turtingi isivaizduoja,kad ta pupa salia is meiles begalines g.gif .nu nei vieno eilinio darbininko neteko matyt salia olialia biggrin.gif bet,jai vyrui dzin,kad su juo moteris del litu tik,tai valio.
dabar mane moteros gali pomidorais uzmetit,bet netikiu,kad yra tokiu kurios patenkintos savo gelbejimosi ratais,po vaiko maitinimo kazkur prapuolusia krutine ar celiulitu doh.gif .visos pasvajoja atrodyt kaip nuo zurnalo virselio blush2.gif

Visiskai pritariu sitam postui drinks_cheers.gif
Atsakyti