Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

Norėjau sužinoti, ką daryti, kad universalus blynas nepriliptų prie kepimo popieriaus? g.gif Blyno skonis labai geras, darbo - 0, bet viena bėda - prilipo...
Labai džiaugiuosi šiuo puslapiu. Esu neprasta šeimininkė, daug gaminu ir visko moku, bet kartais pavyksta šeimą ir draugus Sonatinos pagalba nustebinti thumbup.gif
Niekada nerašau, tiesiog neturiu tam laiko. Vis skaitau ir gaminu naujų patiekalų.Esu dirbanti mama, turini mažą pagranduką, tai tik spėk suktis...
Itališkas bandeles kepu savaitgaliais prie salotų, kai turime svečių. Super efektas. Visada pasisekimas garantuotas. Sagutės gaminamos, kai nelauktai reikia ką nors skubiai pavaišinti. Pyragą "Obuolių ruduo" vyras kepa visada pats, man neleidžia, ir dar karštą nešamės pas draugus tongue.gif
Ne kartą kepiau lizdelius, žuvį prancūziškai, dariau "Marsą" ir dar daug ką. Tiesiog viskas puiku. Ačiū, Sonatinai ir visom šeimininkėm už komentarus. 4u.gif
Atsakyti
o aš universalų blyną kepiau silikoninėj formoj - super thumbup.gif Ir niekas niekur neprilimpa biggrin.gif
Atsakyti
Oi,Sonatina,tas ubagas universalas gavosi super lotuliukas.gif thumbup.gif pasirodo net kai ko neturint galimas neblogas rezultatas.O kai kitą kartą kepiau tą universalą su kaimišku pienu,gavome lauknešėlį iš kaimo ax.gif tai gavosi ne toks gardus kaip ubagas lotuliukas.gif aš labai nemėgstu blynų,bet šitą valgau ir man be galo skanu smile.gif
Papildyta:
Man pirmą kartą irgi prilipo prie popieriaus,tai pakeičiau popierių ir viskas nuo to laiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2007 01 22, 14:30)
Man pirmą kartą irgi prilipo prie popieriaus,tai pakeičiau popierių ir viskas nuo to laiko  thumbup.gif



O kokį popierių dabar naudoji? aš ir norėčiau kad man nepriliptųsmile.gif
Atsakyti
Shiduh, parą laiko marinuoti mėsą - visai normalu smile.gif O jei abejoji, tai užmarinuok bent iš vakaro... Tai ką su ta žuvim darei? ax.gif

Semi Sweet, labai džiaugiuosi, kad viskas gavosi thumbup.gif

agotai, svarbiausia, kad visiems užteko biggrin.gif

Gadiga, tai labai šaunu, kad ir tu pagaliau gali džiaugtis bandelėmis smile.gif O kaip pakeitei miltus? Ta prasme iš kokių į kokius? Ar čia tik nuo gamintojo priklauso?

nefertite2006, džiaugiuosi, kad įdaras sustingo biggrin.gif Tikiuosi pavyks visi numatyti pagaminti patiekalai 4u.gif

sedka, vienintelė priemonė išvengti patiekalų prilipimo prie popieriaus - įsigyti kitą kepimo popierių smile.gif Rinkis ne patį pigiausią, ypač geras FINO, o aš dar kažkokį perku Thomas Philips parduotuvėse, tik dabar bepamenu, kokio gamintojo...
O šiaip tai ačiū 4u.gif

Jutare, malonu, kad blynas patiko ir neprilipo biggrin.gif

noir1, net palengvėjo biggrin.gif O tai vis galvojau, kaip gi ten tas tavo ubagas gavosi... tongue.gif
Atsakyti
koki jus ten uabaga kepat ? kazka praziopsojau ? blink.gif
as popieriu perku pirma paitaikiusi , maxej, aisku ne uz 0.99 , o "probangesni " uz kokius 1.59 lt lotuliukas.gif , nei kart niekas neprilipo schmoll.gif

o napoleonas, net nznau kaip paaiskinti, gavosi blynai a la lavasas lotuliukas.gif tokie kudi pusleti ir kazkokie slapi.. doh.gif bet cia tikrai miltai kalti .ir seimininke kreivaranke lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamushka: 22 sausio 2007 - 13:39
QUOTE(Sonatina @ 2007 01 22, 12:34)
Gadiga, tai labai šaunu, kad ir tu pagaliau gali džiaugtis bandelėmis smile.gif O kaip pakeitei miltus? Ta prasme iš kokių į kokius? Ar čia tik nuo gamintojo priklauso?
irnesakyk.gif mes su Laurechka ilgai diskutavom, ir greiciau bus mieles kaltos doh.gif O miltus beje tokius pat naudojau rolleyes.gif Dar pagalvojau negerai, kad tesla orkaitej kildinau. Is manes tokia kulinare, kad ne nezinojau, kad galima perkaitinti. Tai si karta ant radiatoriaus kildinau, ir viskas gavosi puiku thumbup.gif Ir mieles labai graziai suputojo. Pirmakart naudojau latviskas, tai gavosi kazkoks birzgalas doh.gif
Atsakyti
Popieriaus pavadinimo nepamenu,dabar po ranka neturiu,bet tikrai brangesnis ir ne po 1,99.Mokėjau apie3,50 yra 6 metrai .Beja itališkos bandelės jau kepamos kasdien,jos tinka prie bet ko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mamushka @ 2007 01 22, 13:37)
as popieriu perku  pirma paitaikiusi , maxej, aisku ne uz 0.99 , o "probangesni " uz kokius 1.59 lt lotuliukas.gif , nei kart niekas neprilipo  schmoll.gif



QUOTE(noir1 @ 2007 01 22, 13:45)
Popieriaus pavadinimo nepamenu,dabar po ranka neturiu,bet tikrai brangesnis ir ne po 1,99.Mokėjau apie3,50 yra 6 metrai .Beja itališkos bandelės jau kepamos kasdien,jos tinka prie bet ko tongue.gif

drinks_cheers.gif IKI parduotuvėj kažkas šalia 3.99 Lt kainuoja, irgi 6 metrai, doh.gif pavadinimo nepamenu, kažkas jau jo rašė šioj temoj...
Atsakyti
valgem tokia, bet nerekomenduoju, man buvo rugstoka, geriau pirminis variantas. ir skaniau ir kaloriju maziau mirksiukas.gif nesiseka man su eksperimentais ax.gif
o mesa jau uzmarinavau, ziuresim rytoj kas gausis.
Atsakyti
O sakykite panos ar ta universalu blyna butina kepti ant popieriaus ar pilnai uztktu tik skarda patepti aliejumi? 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Bananų ir kokosų pieno ledai

2 dideli labai sunokę bananai
¼ puodelio saldintų kokoso drožlių
½ puodelio nesaldinto kokosų pieno
1 v. š. cukraus pudros
šlakelis citrinos sulčių
1 a. š. tamsaus romo

Bananus supjaustyti 1 cm storio riekėmis. Išdėlioti į lėkštę ir šaldyti šaldiklyje, kol sukietės, apie 1 val. Orkaitę įkaitinti iki 180º C. Į skardą suberti kokoso drožles ir paskrudinti apie 4 min. arba kol pagels. Ataušinti. Blenderyje sumaišyti bananus, kokoso drožles, kokosų pieną, cukraus pudrą, citrinų sultis ir romą. Maišyti iki kreminės konsistencijos, apie 2 min. Išdėlioti į indelius, papuošti skrudintomis kokosų drožlėmis ir iškart patiekti.

P. S. bananų ir kokosų mėgėjams - labai neblogas ir nekaloringas desertas smile.gif
Atsakyti