Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

QUOTE(Milde @ 2007 01 20, 19:47)
tiesa, Sonatina, tu man patark, ka daryt su 101 kiausiniu???pas man saldytuvas zagruzintas, nebezinau kur juos det, jau bloga nuo omletu kiausinieniu, blynu:D



Oho kiek kiausu, is kur tiek? biggrin.gif Pabandyk pasidaryti idarytu kaiusiniu, kaiusiniu farso vyniotini, kepk pyragus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2007 01 20, 21:47)
tiesa, Sonatina, tu man patark, ka daryt su 101 kiausiniu???pas man saldytuvas zagruzintas, nebezinau kur juos det, jau bloga nuo omletu kiausinieniu, blynu:D

pasidalink su draugais, giminaiciais (gali ir parsuoti), vyrui kiekviena diena kepk piragus, keksiukus, uz bloga zodi vyro, paleisk is kaiusinio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2007 01 16, 14:39)
O koki idara darei g.gif

apkepinau sampinjonus, virta kumpi supjausciau smulkiau ir surio patarkavau.

QUOTE(lora++ @ 2007 01 16, 14:41)
na as kie zuriu i tavo blyna ir sonatinos tai nelabai suprantu, jie visai skiringi, blush2.gif  gal kazka sumaisei?
nes sonatinos blynais taip atrodo

as zinau taip atrodo blynas, paprasciausiai man kazkodel daugiau apkepe, nors viska dariau, pagal recepta biggrin.gif
Atsakyti
Kelis kartus padaryk paukščių pieno tortą- ten po 10 kiaušinių sueina. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2007 01 20, 19:47)
tiesa, Sonatina, tu man patark, ka daryt su 101 kiausiniu???pas man saldytuvas zagruzintas, nebezinau kur juos det, jau bloga nuo omletu kiausinieniu, blynu:D

Pabandyk sumuštinius 78 žinutė
Atsakyti
Na va vakarienei valgem Kiuliena kinietiskai thumbup.gif lb skanu thumbup.gif

tik vat kiek gaminu Sonatina is tavo receptuku orkaitej, viska darau, kaip ir tu nurodai, tik man visalaika apdega doh.gif tai dabar visada statau ant mazesnes temperaturos rolleyes.gif
Atsakyti
Sonatina, kepiau vel Italiskas bandeles (snd net 2 kartus, tik i viena tesla, dali miltu pakeiciau selenomis thumbup.gif ). Tu daba man paaiskink, kaip tu padarai tas bandeles tokias lygias g.gif Aisku, skonis nuo to nesikeicia, bet vistiek... Man kartais sutruksta bandeles...
Eisiu tuoj isidesiu varskinio tinginio ir pasedesiu prie TV blush2.gif
Atsakyti
varškinės pynutės thumbup.gif kada ir nuotrauką įdėsiu smile.gif
Atsakyti
sonatina, o kiek laiko reikia sita marinuoti? http://www.supermama...?...t&p=4569608
as marinuociau kewle.
Atsakyti
AS IRGI SUSKAICIAVAU KA IR KIEK GAMINAU:
uzkandinis silkės tortas - 1, suši tortas - 1, pomidoriuku čeri ir kitko vėrinukai - 1,
sl. tešlos kaspinėliai su bekonu - 1, sūrio - čili sl. tešlos suktinukai - 1, itališkos salotos - 1, šaltibarščiai - 1 (baigėsi sezonas mirksiukas.gif ), norvegiška žuvienė - 1, cukinijų sriuba - 2-3, kotletai su suflė - 3, paukštienos burgeriai-1, kopūstų-faršo apkepas - 2, kebabai su šalavijum - 1, kalakutienos vyiotinis su sūriu - 4, įdarytos kriauklės - 1, balandėlių apkepas - 1, makaronų lizdeliai - 1, kiaušinių - faršo vyniotinis - 1, zuikis - 1, višta jogurte - 1, višta havajiškai - 3, višta garstyčių padaže - 1, žuvis prancūziškai - 6-7 (ir šiandien vel gaminsiu), bananų blynai - 1, jogurto blynai - 2, mieliniai blynai - 3, varškiniai blynai - 1, varškėčiai keptuvėje - 2, cukiniju blynai - 1, apelsininiai blyneliai - 1, lietiniai - 4, purūs blynai -1, sagos - 5, cukinijų - tuno pyragas - 1, kaizerio omletas - 1, varškės apkepas - 1, troškinti baravykai - 1, tortas kremas alia kremas - 1, citrininis tortas - 2, obuolių - braškių uogienėspyragas - 1 (sonatina įdėk vėl receptą, jei man nesigavo ji iskepti, tai nereiškia, kad tai neskanus pyragas), greitas pyragas su uogom - 2, varškės pyragas su raud, serbentais - 1, greitas obuolių pyragas - 1
obuoliu ruduo - 1, krepšeliai su vaisiais - 3, kriaušių keksas -1, varškiniai rageliai - 2, sausainiai su majonezu - 1, varškės kriauklelės - 1, varškės bandelės - 1, tinginys - 6, varškės spurgos - 3.
daug ka gaminau tik po viena karta, todel, kad norisi viska isbandyt, ner kada kartot bigsmile.gif bet aisku sarasas ilges.


Atsakyti
QUOTE(mamushka @ 2007 01 20, 11:37)
kepenys karaliskai  thumbup.gif
o keptuvej keptas napoleonas  g.gif kazkoks nesusipratimas gavosi, gal blynus per plonus  padariau  doh.gif nznau, skonis neblogas , bet vaizdas  doh.gif

supratau kas negerai - miltai doh.gif nes vakar varskines pynutes irgi nepavyko, kazkokie dziuvesiai gavosi, visai nepakilo doh.gif
Atsakyti
Kepiau nutellos keksiukus, nu skonis tai super:)) Dar įsigijau super svarstykles, tai man jos tokios gražios, kad ir laikau virtuvėj:)) turėjom vakar svečių, tai jau visi baisia gyrė keksiukus ax.gif ačiū Sonatina biggrin.gif
Atsakyti