Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

Sveiki atvykę 4u.gif
Pirmoji tema

Mielieji, taigi pamažu-pamažu susirinkome daiktus ir persikelėme į naujus namučius. Labai tikiuosi, kad ir šioje temoje mes lygiai taip pat skaniai gaminsime, džiaugsimės savo pasiekimais, kad čia bus visiems jauku ir malonu.

user posted image
Užkandžiai
Daržovės, grybai, sūris
Pomidorai su medaus užpilu*
Baklažanų liežuvėliai su sūriu**
Burokėlių salotos su kmynais*
Kim či - pekino kopūstai koriejietiškai*
Marinuoti kopūstai "ant greičio"*
Babaganuš*
Mangų salsa*
Pievagrybių ikrai*
Daržovės tešloje*
Baklažanai su varškės padažu*
Marinuota mocarela*
Mšoš - raudonųjų pupelių tyrė*
Avinžirniai marinuoti sicilietiškai*

Salotos
Farfalė salotos su pesto*
Mamos salotos*
Vitamininės salotos
Šiltos bulvių salotos*
Tabbule*
Avokado salotos

Žuvis
Šventinė lašiša**
Sluoksniuotos tešlos vyniotinis su lašiša*

Mėsa, vištiena
Vištienos vyniotinis virtas sulčių pakelyje*
Įdaryta višta***
Kalakutienos vyniotinis su obuoliais**

user posted image

Karštieji patiekalai
Užkandžiai, "mažieji" patiekalai
Įdaryti grybai portobella**
Kiaušinienė kumpio krepšelyje**

Sriubos
Lęšių sriuba. (Be mėsos)*
Hašlama su veršiena. "Vieno puodo" pietūs*
Minestrone*
Sultinys su pseudokoldūnais*
Ezogelin - sriuba su lęšiais ir bulguru*
Tiršta pomidorų sriuba su kuskusu*

Mėsa, paukštiena
Vištiena troškinta moliūge***
Balandėliai pekino kopūsto lapuose**
Vištiena su 40 skiltelių česnako*
Kiaulienos vyniotiniai su vaisių įdaru**
Dolma - balandėliai vynuogių lapuose***
Kalakutas keptas su įdaru**
Kalakuto kumpelis obuolių kailinukuose*
Paprasti vištienos kotletukai*
Musaka**
Msachen - vištiena kepta lavaše*

Žuvis
Gefiltefiš - žuvis žydiškai***
Dietiniai žuvies kukuliai citrininiame bešamelyje**
Skorpionžuvė tešloje**
Aštrūs žuvies kotletai*

Subproduktai
Kriaušės, įdarytos kepenėlėmis su riešutais**
Kepenėlių blyneliai su varškės padažu**
Kepenėlės vyšnių padaže**

Ankštiniai, krupos, daržovės
Vegeratiškas čili su lęšiais ir nutu**
Falafelis**
Cukinijų blyneliai su pievagrybiais**
Žiediniai kopūstai o'graten**
Vienuoliška košė*

Kepiniai
user posted image
Nesaldūs kepiniai
Lamadžo
Pyragas su faršu**
Velykinis krepšelis**

Bandelės, pyragėliai, smulkūs kepiniai
Varškės tešlos pyragėliai**
Čudu - uzbekiški pyragėliai*
Grietiniečiai I**, II**
Trapūs žiedai
Pavasarinės bandelės**

Keksai, pyragai
Paprastas obuolių pyragas*
Šokoladinis keksas su cukinijomis**
Nepaprastas keksas***
Varškės pyragas su rasa***
Kalėdinis meduolis**
Morkų pyragas
Baltyminis keksas**
Zebras*
Meduolis su riešutiniu griliažu**
Varškėtis "Izaura" **

Tortai, pyragaičiai
Medaus tortas su citrusų nata***
Plikytos tešlos tortas su kriaušių kremu**
Labai šokoladinis tortas "Triufelis" ***
Paris Brest - plikytos tešlos vainikas **
Obuoliniai pyragaičiai**
Gastroorgazminiai brownies Cappuccino smile.gif **
Citrusinis malonumas***
Karpatė** (kaip parodė atsiliepimai, ypatingai pamėgtas vyrų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Šokoladinis vyniotinis**
Tortas "Varškės suflė languotame biskvite" **
Tortas "Vyšnia-girtuoklė" **
Šokoladinis-vyšninis tortas**
Biskvitinis-baltyminis vyniotinis su kavos kremu**
Dainava

Desertai, nekepti saldumynai
user posted image
Tinginys*
Tirštas karštas šokoladas*
Dryžuotoji granita ir ledai vaisių patale**
Obuolių sambukas**
Vyšnių ledinis desertas**
Trintų vaisių desertas*
Aksominis šokoladinis tortas
Nostalgiškas duoninis tortas

Padažai
Naminis citrininis majonezas**

Gėrimai
Glintveinas*

Kita
Kulinarija
Tešla koldūnams, virtiniams*
Įdarai pyragėliams**
Arabiškas garnyras*

Konditerija
Papuošimai iš balto šokolado (truputis teorijos smile.gif
Grietinėlės želė (vėl teorija) tongue.gif
Cukrinė masė papuošimų lipdymui
šokoladiniai lapeliai
Vaikiškas tortas su muminukais
Kaip išimti žėlę iš formos

Kalėdinės dekoracijos

Sudėtingumo skalė

* paprasčiau nebūna smile.gif
** reikia trupučio pastangų
*** o gal viskas ne taip sudėtinga kaip atrodo???????? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 12 balandžio 2007 - 13:56
Glacee, gal kokių idėjų pietums turi. Nebrangiai ir greitai pagaminamo. O tai jau smegenys atrofuotis pradeda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 01 11, 20:21)
Glacee, gal kokių idėjų pietums turi. Nebrangiai ir greitai pagaminamo. O tai jau smegenys atrofuotis pradeda doh.gif


Oi, kaip man tai aktualu. Visiškai išsisėmiau.

Glacee, 4u.gif už naują temą.
Papildyta:
Dar norėjau paklausti, kur rasti pirkit šalavijo. Ieškojau gaminant avieną, bet neradau. cray.gif
Atsakyti
ačiū, kad nepamiršti... 4u.gif
na, vyras jau beveik pasveiko, tai dabar aš "kritau"... lotuliukas.gif
o dar šiandien labai svarbus egzaminas buvo, bet taip jaučiausi, kad būtų užtekę jį tik išlaikyt... doh.gif aš pieno nemėgstu, o kakavos neturiu, reikės rytoj nusipirkt. ačiū smile.gif
vyras baltą schogetten šokoladą suvalgė mad.gif kurį nusipirkau papuošimams daryt.. mad.gif reikės rytoj pirkt rolleyes.gif
šaunuolė, pradėjai antrą temą! thumbup.gif
Atsakyti
Pradžiai tokį linksmuolį tortuką smile.gif
Šiaip tai man jis ufonautą primena... su ragučiais lotuliukas.gif

Tortas "Varškės suflė languotame biskvite"
Taip jis žiūri smile.gif)))
user posted image
vaizdas iš viršaus
user posted image
tai, kas liko.... smile.gif
user posted image

Forma kepimui d20 cm
skarda 40x40 cm
Kepimo popierius skardai, "apykalei". Dvi kartoninės šventinės kepuraitės (jas išvynioti ir suvyniuoti dar stipriau, susegti, suklijoti... )

Biskvitas
4 kiaušiniai,
2/3 st. cukraus
2 šaukštai miltų (50 g) + 2 šaukštai miltų, krakmolo ir kakavos mišinio (maišytas santykiu (2:1:1)
Orkaitė 190 C
Baltymus išplakti, palaipsniui plakant pilti cukrų, po to trynius. Masę padalinti pusiau. Į vieną dalį įmaišyti persijotus miltus, į kitą - mišinį su kakava. Tešlas sudėti į kond. maišelį (taip pat galima susukti didelę tutelę iš popiriaus) ir piešti ant popieriaus tokius raštus, kokie patinka smile.gif Kepti apie 15 min. bet viskas priklauso nuo orkaitės - būtinai reikia sekti. Biskvito viršus turi būti sausas ir lengvai spyruoklioti. Išimame biskvitą, apverčiame ant grotelių, nuimame popierių ir uždengiame rankšlouščiu. Kai atauš supjaustome reikiamais gabaliukais - šiuo atveju juosta šonams (pas mane iš 2 dalių) du kvadratus rageliams, apskritimą dugnui (aš kaip puzzle surinkinėjau - iš gabaliukų) Kepurytes apvynioti popieriumi ir uždėti ant viršaus biskvito kvadratus. Sutvirtinti (aš aprišau juostelėmis medžiaginėmis. Palikti, kad sudžiutų.

Varškės suflė
500 g varškės
200 ml plakamosios grietinėlės
0,5 st. c. pudros
100 g tarkuoto šokolado
12 g želatinos + 100 ml vandens
vanilinis cukrus

dar grietinėlės apie 100 ml plakimui (pagal pageidavimą smile.gif )
pakelis želė (pagal pageidavimą). Pagaminti, kaip nurodyta ant pakelio, išpilti plonu sluoksniu skardelėje.

Želatiną išbrinkinti.
Varškę sumaišyti su c. pudra, vaniliniu cukrumi
Grietinėlę išplakti, labai atsargiai sumaišyti su varške. Želatiną ištirpinti, truputį praaušinti. SVARBU! Kaip sumaišyti želatiną su mase smile.gif[u] Palikti stiklinę varškės drebučių, likusią dalį sumaišyti su šokoladu.

Formą iškloti biskvitu, biskvitine juosta iškloti šonus. Į išklotą formą išpilti masę su šokoladu, ant viršaus išpilti baltą masę. Palikti šaldytuve nakčiai. Nuimti formos žiedą, tortas liks ant formos dugno. Ragelius nuimti nuo kepuryčių, sudėti ant torto, į vidš įdėti drebučius. Galima dar išplakti grietinėlės ir papuošti kraštus. Mano atveju buvo paprastas šokoladinis sviestinis kremas, likęs nuo kito torto. Sušaldytas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 11 sausio 2007 - 21:59
Glacee,sveikinu su antra tema drinks_cheers.gif

g.gif O kas per kalakutienos faršo vyniotinis su obuoliais?Gal gali truputį smulkiau,ypač įdaras smalsu ax.gif .Mano šeimyna pamišus dėl maltos mėsos patiekalų doh.gif aišku daug ir pagamint visko galima....vardint neapsiimu,bet jau noris kažko naujo ir dar neruošto 4u.gif
Atsakyti
Nu kaip skaniai tortukas atrodo bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Šiaip esu kepus nemažai tortų,bet sudėtingesnio imtis bijau unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif


tavi, Moonlit
QUOTE
gal kokių idėjų pietums turi. Nebrangiai ir greitai pagaminamo. O tai jau smegenys atrofuotis pradeda

Kažkodėl aš šiandien vis prie ko nors jungtis noriu... ir dabar irgi lotuliukas.gif Savo šeimyna paskutiniu metu maitinu tik lęšių sriuba, penkių grūdų sriuba, vištienos sultiniu su makaronais, vegetarišku čili, imam bajaldy (vasarą konservuotas) su kuskusu, ryžiais arba spagečiais ir koldūnais iš šaldymo kameros lotuliukas.gif Ką daryti, taip jau išeina:) Kaip matote, net bulvių skutimą eliminavau arba minimizavau lotuliukas.gif Vyras nebeiškentė, tai rytoj žadėjo pietus daryti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif šiaip tai jis ir šiandien žadėjo g.gif

Moonlit

Šalavijo galima rasti vasarą mano darže smile.gif Kartais galima aptikti PC - prieš savaitę nupirkau indelį, bet kažkoks įdomus buvo g.gif kol gulėjo vakuumuotas, tai buvo gražus, o kai praplėčiau, tai po nakties pasidarė rudas blink.gif

dianute
Sveikatytės tau smile.gif

@asta
wub.gif
ogi vyniotinis (jeigu taip galima pavadinti) labai skanus buvo:) Įdaras - kubeliais supjaustyti obuoliai smile.gif Turiu ir foto, ir įdėsiu receptą smile.gif Bet gal šeštadienį ar sekmadienį blush2.gif Dar iš faršo sumaišytu su bulguru daromas toks patiekals "kube", bet aš jo nedarysiu smile.gif)))) . Fritiuroje kepamas ir tiek darbo prie to kube... brrrr

nengamo
bigsmile.gif
Ne tik atrodo, bet ir yra skanus smile.gif O kodėl tu galvoji, kad šitas tortas sudėtingas? Juolab, kad mėgsti kepti:) Tikrai nėra sudėtingas. Bijai papuošimų - kol kas nedaryk, kitąkart:) ir viskas:) Nebijok, drąsiai imkis ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 12 sausio 2007 - 01:21
Savu laiku pas mane buvo sup dižurnyj - tai sultinys su makaronais, vtoroj dižurnyj - kotletai su bulvėm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 01 12, 07:13)
Savu laiku pas mane buvo sup dižurnyj - tai sultinys su makaronais, vtoroj dižurnyj - kotletai su bulvėm lotuliukas.gif


Tau gerai kad "buvo" o man kaip jie pabodo.... bet kai paklausi ką paruošt pietums,išgirsti-kotletų,na dar balandėlių arba cepelinų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 01 12, 09:49)
Tau gerai kad "buvo" o man kaip jie pabodo.... bet kai paklausi ką paruošt pietums,išgirsti-kotletų,na dar balandėlių arba cepelinų  doh.gif

Nepergyvenk lotuliukas.gif Pusę metų pamaitink taip ir bus kitas patiekalas mėgiamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 01 12, 01:08)
nengamo
bigsmile.gif
Ne tik atrodo, bet ir yra skanus smile.gif O kodėl tu galvoji, kad šitas tortas sudėtingas? Juolab, kad mėgsti kepti:) Tikrai nėra sudėtingas. Bijai papuošimų - kol kas nedaryk, kitąkart:) ir viskas:) Nebijok, drąsiai imkis ir viskas bus gerai smile.gif


blush2.gif Jo,pasibaidžiau papuošimų lotuliukas.gif Nu bet reiks pabandyt iškept sūnaus gimtadieniui šį mėnesį wub.gif Ačiū 4u.gif
QUOTE(tavi @ 2007 01 12, 08:59)
Nepergyvenk lotuliukas.gif Pusę metų pamaitink taip ir bus kitas patiekalas mėgiamas mirksiukas.gif

lotuliukas.gif Maniškiams (vaikams) tai skaniausia sriuba ta užpilama(fui). Ir nesvarbu kas valgyt yra padaryta,vistiek nori šitos sriubos... Tai dabar jau nieko ir nebesakau,lai valgo,jei taip skanu irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengamo: 12 sausio 2007 - 10:31