Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

Ar ruosiant aksomini sokolini pyraga, galima sokolada tirpinti mikrobangineje krosneleje?
Atsakyti
atsiprasau,kad kisu savo trigrasi biggrin.gif bet as pati kai sokolada tirpinau mikrobangej, man jis susoko gumulais ir nesamoninga kose gavosi, kurios paskui niekur nepanaudojau, tai gal siulyciau nerizikuoti... blush2.gif
Atsakyti
štai ir aš... paklydelė... blush2.gif

Elemire
O, koks avataras tavo žavus lotuliukas.gif Zebro dryžuotumas ir man ne visuomet gaunasi smile.gif bet skoniui tai įtakos neturi, a ne?smile.gif)))

Monikutė
Kokia tu.... neištikima... aksominį palikai? Ir dėl ko, dėl Izauros....smile.gif))) Džiaugiuosi, kad tau ir tavo šeimai patinka receptai:) nuoširdžiausi linkėjimai tavo mamai 4u.gif Dėl receptų prisimenu.... blush2.gif tik kolombos nedariau, tai nedėsiu, nes nepatikrintas... o su boba naują temą pradėsiu:)

manjana
O, taip - geri įrankiai - jėga! O su šokoladu - tiesiog atsargiai, nes vandens nemėgsta:)

dziugena
Ir aš dariau file, bet toliau tokiu būdu darysiu tik kumpelįsmile.gif O dėl aksominio - pritariu visom keturiom drinks_cheers.gif

Mama_Tania
wub.gif

SeSe

Apie Jaunystę ėjo kalba pertepimuose, štai čia Bet čia yra tik kremai, o lakštai tokie
(anksčiau kepdavau juos Dainavai, dabar kantrybės neturiu, ir orkaitė mano kažko streikuojanti, deginti mėgsta, o Jaunystės niekad nedarau, nes ir sudėtinga, ir man nelabai skanu.... )

peledziuke
džiaugiuosi - ne tas žodis:) Ačiū ir tau:)

Moonlit
wub.gif

pince
Kaip Lidija 4u.gif ir rašė, reikia kuo aukštesnio puodo. Kad pakelis neišsisuktų, aš jį dar virvute apvynioju smile.gif

Comma
Ir aš stora ir graži smile.gif Kaip sakydavo viena mano drauge apie save: "Aš graži ir tu dar nieko" lotuliukas.gif

maumokas
4u.gif mniam smile.gif ir aš noriu smile.gif bet kad rytdienai paprastiems maltinukams turiu užsakymą smile.gif))))

Lululu, SiVidz
tirpinant šokoladą mikrobangėje svarbu tinkamai nustatyti temperatūrą ir laiką... bet aš mikrobangės nenaudoju, tad negalėsiu patikslinti... blush2.gif
Atsakyti