Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

Labas rytas smile.gif

Kepiau velykoms pyraga su rasa, bet man jis pasirode labai riebus, kepant netgi krastuose atsiskirinejo aliejus, nors as jo pyliau dar maziau nei parasyta recepte ir tikrai viska gerai isplakiau.. Ar toks ir turejo buti? Ar as cia kazka ne taip padariau? g.gif Nors mano MB vistiek ivertino puikiai, kadangi skonis tikrai geras, bet as daugiau nei vieno gabalelio neistengiau suvalgyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Velykom ir aš nutariau išbandyti kelis pyragus smile.gif
Pirmasis buvo varškės tortas su rasa. Labai patiko, ir Velykų pusryčių stalui tiko. Aš jį kepiau iš vakaro. Bet nelabai man gavos su baltymų sluoksniu - kepant jis labai iškilo, o kai tešla vėso ir sukrito baltymų sluoksnis liko viršuje, kai pamačiau buvo praėję laiko, tai kai mechaniniu būdu biggrin.gif aš jį nustūmiau į apačią, tada pradėjo lįsti tokie mažučiai, gražučiai rasos lašeliai. Kitą kartą žinosiu.
Antras buvo Medaus tortas su citrusų nata. Pradėjau daryt šeštadienį, valgėm pirmadienį smile.gif Neapsakomai skanus tortas, ilgai neužsibuvo. Tik padų tešla kiek skystoka gavosi, tai kočiojant miltų negailėjau. Ir strioko buvo kai pertepimą dariau, atrodė per skystas, padai nesugers (Labai kieti gavos kai iškepė), bet kai pastovėjo gavos tokie gražūs sluoksniai kaip ir nuotraukoje biggrin.gif
Ir paskutinį mėginau Keksą su cukinija. Labai skanus ir paprastai padaromas. Pagaminau jo daugiau, tai pusę sunaikinom šiltą. O kitą pusę ryte šaltą.

Labai dėkui už puikius receptus rolleyes.gif
Atsakyti
Glacee, uz adresiuka ir torto receptuka tau jau dekojau, bet noriu tave vel patrugdyt.gal galetum man apie mantus papasakoti? koki puoda reiktu n audoti? ar tinka paprastas garinis,ar dar koks?
Atsakyti
Noreciau padaryti torta Vysnia-girtuokle smile.gif , kadangi arteja mano mamos gimtadienis ir noreciau i svecius nuvest. Taigi si torta man tektu transportuoti beveik 200km., tai norejau suzinoti ar tai nepakenktu tortukui? Ar jis gaunasi pakankamai tvirtas, o gal vertetu i grietinele kokio standiklio ideti? Beto krastu grietinele puosti nenoreciau, man labai patiko "citrusinio malonumo" papuosimas, manau turtu tikri ir sitam tortukui? smile.gif
Atsakyti
Nu šakės doh.gif Padariau šokoladinį vyniotinį su kavos kremų. Spėkit ar patiko. Ne blink.gif Vienam per saldu, kitas "nu valgomas " ir išnyko su draugais.
Atsakyti
Glacee 4u.gif Savaitgalį kartojau "citrusinį malonumą", bet kaip visada antrą kartą man prasčiau sekasi nei pirmą biggrin.gif Nesusitvarkiau su šokoladine juosta. Vos ištirpinau šokoladą, ir jis sukrito į guzą - niekaip negalėjau užtepti... Galvojau gal perkaitinau? g.gif Turėjau dar šokolado, pabandžiau antrą kartą, bet rezultatas vėl gavosi toks pat - šokoladas per kietas, kad teptųsį. Tai taip ir likau nesupratus, kas blogai - prastas šokoladas? O gal pakaitinau per mažai, per daug ar kažkaip ne taip? smile.gif
Ta proga pasipraktikavau rožes lipdyt, ale nieko doro irgi nesigavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2007 04 16, 12:39)
Glacee  4u.gif  Savaitgalį kartojau "citrusinį malonumą", bet kaip visada antrą kartą man prasčiau sekasi nei pirmą biggrin.gif Nesusitvarkiau su šokoladine juosta. Vos ištirpinau šokoladą, ir jis sukrito į guzą - niekaip negalėjau užtepti... Galvojau gal perkaitinau?  g.gif  Turėjau dar šokolado, pabandžiau antrą kartą, bet rezultatas vėl gavosi toks pat - šokoladas per kietas, kad teptųsį. Tai taip ir likau nesupratus, kas blogai - prastas šokoladas? O gal pakaitinau per mažai, per daug ar kažkaip ne taip? smile.gif
Ta proga pasipraktikavau rožes lipdyt, ale nieko doro irgi nesigavo biggrin.gif

O kokį šokoladą naudojai?
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2007 04 17, 07:39)
O kokį šokoladą naudojai?


Man atrodo "Noir" g.gif Kažkoks nebrangus, su 50 proc kakavos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2007 04 18, 10:26)
Man atrodo "Noir"  g.gif  Kažkoks nebrangus, su 50 proc kakavos smile.gif


gali būti kad šokolade kokių nors negerų priedų buvo g.gif

o Glacee kažkur dingusi, tikiuosi viskas gerai? unsure.gif
Atsakyti
forta
truputį atsigausiu ir bus receptai smile.gif

Elemire
4u.gif
Dėl zebro tai sunku pasakyti. Faktas, kad alyvuogių aliejus tikrai neturėjo įtakos, bet forma tai tai porcijai galėtų būti didesnė. Gal tiesiog ne ta diena buvo smile.gif kartais ir elementarūs dalykai nenori išeiti... O kepimo miltelių nepamiršai? smile.gif

maumokas
teks, matomai originalaus torrone laukti smile.gif tuo tarpu užkandžiaujant grietiniečiais smile.gif

JaNNeTe
Gal orkaitė peršalta? Nes aliejaus pyrage procentaliai tai labai nedaug. Bet jeigu šalta orkaitė, tai galėjo išsiskirti smile.gif nežinau, jau tikraiusiai mirtinai pavėlavau, bet šiaip siūlyčiau, jei yra galimybė, tai tortus transportuoti formose, o puošti vietoje. Tas pats liečia ir "girtuoklę" smile.gif

kazikas
Kaip šaunu smile.gif Džaiugiuosi, kad viskas patiko smile.gif

vilytte
nemirtinga smile.gif)))) Aš tuoj atskleisiu neįtikėtiną paslaptį... salotas darau retai, mėgstamiausios - šviežios daržovės - agurkai, pomidorai, paprikos, violetiniai svogūnai, labai daug petražolių ir baziliko. Šlakelis aliejaus ir druskos... psio smile.gif O po to baltą duonytę sultyse mirkyti ... mniam....Bet net kopūstas gali vis kitokį skonį turėti, jei keisi žoleles. Pabandyk taip - geras pundelis petražolių (kalendros, krapų, baziliko, etc. peletrūnas ir rozmarinas gali būti per stiprūs, juos reiktų derinti su kitomis žolelėmis) truputį žalių svogūnų, česnako - viską į blenderį, citrinos sulcių, aliejaus tiek, kad tai būtų padažas. Tinka pie visų daržovių smile.gif Įmantrybių ir labai daug ingredientų kažkaip nemėgstu smile.gif

padruske
Tinka garpuodis smile.gif tik reikėtų ištepti aliejumi, kad nepriliptų

tavi
ot kokie... ką jau padarysi smile.gif O vyniotinis galėjo būti saldus dėl saldaus džemo

manjana
Į šokoladą pateko vandens, todėl jis sukietėjo. Tirpinti šokoladą reikia labai atsargiai smile.gif Tokio sukietėjusio šokolado nereanimuosi, jį galima bus sunaudoti ten, kur šokoladas skiedžiamas su labai dideliu kiekiu kitų ingredientų. Pvz., galima padaryti karštą šokoladą, bet skystesnį variantą smile.gif

Monikutė, Elemire wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 04 18, 19:15)
Dėl zebro tai sunku pasakyti. Faktas, kad alyvuogių aliejus tikrai neturėjo įtakos, bet forma tai tai porcijai galėtų būti didesnė. Gal tiesiog ne ta diena buvo smile.gif kartais ir elementarūs dalykai nenori išeiti... O kepimo miltelių nepamiršai? smile.gif


Na miltelių lyg ir nepamiršau, gal iš tikrųjų ten ta forma per maža buvo. g.gif Kai pyliau kakavinį sluoksnį, kažkaip jis man toks per tirštas pasirodė ir nelabai skydo, bet tiesiai į dugną, sakau gal kartais kakava kokia nors ne tokia pasitaikė. Na nieko baisaus, pabandysiu kitą kartą, vyras vistiek ir nerainą tą patį vakarą sušveitė, sakė skanu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 04 05, 14:03)
Ai, labai daug nedarysiu  smile.gif  Mūsų nedaug, vyras šeštadienį ir sekmadienį dirba, net nežinau, kada šventintą valgysime... sad.gif Planuoju taip: šaltam kepta sprandinė su džiovintomis slyvomis, kepta kalakutienos filė, plikyti pyragaičiai su vištiena ir avokadais, gal pievagrybių paštetas (jeigu dabar gražių pievagrybių turguje rasiu), baltos salotos, farfalė salotos su pesto ir tiek. Karštam – veršienos filė su mėtų padažu. Kepsiu Izaurą, mano senelio firminę bobą lotuliukas.gif čia ne kalamburas smile.gif))) bet tikra mielinė boba arba Kolombą, dar nenusprendžiau, bet skirtumas mažas, mielinį krepšelį, vėl gi senelio tortą ir baltymų keksą, nes reikės baltymus sunaudoti. Užteks smile.gif


Brangi Glacee, primenu savo prašymą, kad turėdama laiko papasakotum kaip gaminami šitie gėriai blush2.gif Nuotraukų nereikia, tu tik parašyk ax.gif 4u.gif
Prisipirkau akcijinio juodo šokolado, kaupiuosi aksominiam smile.gif
Atsakyti