Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

Kai kas sveiksta kai kas dar serga. As dziaugiuos jau kiekviena diena, nors darbe patiriu nemaza stresa. Jauciu kad ateity reikes didele padeka duoti savo gydytojai. Ji mane pastate ant koju:) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 01 26, 16:11)
Nepasveikom schmoll.gif Sian poliklinikoj toks slykstus nerimas buvo uzejes doh.gif Mintyse galvoju "reikejo Bromazepamo gerti", kadangi psichiatre liepe tik ekstra atveju gerti Bromazepama, tai man pravalas. As bent jau moraliskai geriau jauciuos, kai zinau, kad geriau vaistu unsure.gif Gal rytais koki kreidos gabaliuka isgert vietoj Bromazepamo g.gif Tada bent jau psichologiskai geriau jausiuos unsure.gif O nuotaiku kaita pas mane isvis nenormali doh.gif Juk ne PMS, nesuprantu schmoll.gif
O kaip jus laikotes 4u.gif


Sveika 4u.gif Na mane irgi dar kankina nerimai ir panikos, bet as kai pasijuntu blogai isgeriu raminanciu clonazepamo, tada is karto aprimstu... ax.gif Na zinau, kad negalima ju gerti daznai, reikia bandyti susiimti ir visa kita, bet kai jau pradeda imti nerimas, zinau, kad jei isgersiu geriau bus...ir isgeriu verysad.gif Na ka padarysi, gal dar priklausomybes neturiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Aile @ 2007 01 26, 22:56)
Kai kas sveiksta kai kas dar serga. As dziaugiuos jau kiekviena diena, nors darbe patiriu nemaza stresa. Jauciu kad ateity reikes didele padeka duoti savo gydytojai. Ji mane pastate ant koju:) thumbup.gif


Laba 4u.gif

Taip, as irgi gydytojai esu dekinga, vien jau uz palaikyma ax.gif O kaip tave pastate ant koju? ax.gif Kokiu budu? ax.gif

Atsakyti
Sveikos merginos, atsitiktinai tik pataikiau pas jus, nes pamaciau kad sioje temoje rasoma apie panikos sindromus... Man tokia panasi situacija buvo pries kokius grubiai tariant 3 metus. Man diagnozavo kazkokia tai depresija, nes pries tai gulejau ligoninej del per dazno pulso, o priezasties nerado... Po to ir prasidejo panikos priepuoliai, naktimis kviesdavau greitaja, i univera nebegaliu nueiti, vis rodesi kad sirdele plaks greitai ir greiciausiai numirsiu... Na jus suprantat daugiau ar maziau. Zodziu atstiko tai kaip atsitiko kad man prirase antidepresantu ir as juos geriau puse metu. Jau po triju menesiu gyvenau kaip ant sparnu, pamirsau ka reiskia nuolatinis nerimas. Bet po puses metu nutraukus po truputi vaistukus, po menesio vel viskas atsinaujino be jokios priezasties, ir kas baisiausia autobuse, viena vaziavau Klaipeda-Kaunas. Isivaizduokit koki patyriau 3 val kosmara, atrodo staugti norejosi.
Sis atsinaujinimas man buvo dar didesnis kosmaras, nes man gydytojai psichitrai nebegalejo padeti, nes kaip ir testais parode kad man depresijos nera, tiesiog panikos sindromas. Maldavau gydytoju padeti, jauciau net negaliu viena nueiti iki duso ar iki tualeto... Vaikinas ziuri i mane ir visiskai neupranta, prasau kad butu visada salia, jis ir buna, bet tos tikros pagalbos negali suteikti. Jauciausi viena kaip pirstas pasauly, nes neturejau nei vieno pazistamo zmogaus su tokia problema...
Tik dekui Dievui kad man likimas dave puikia psichoterapeute. Vaistu nebegavau kad ir kaip as buciau norejusi, ir labai esu dekinga. Prirase klonezapama, kuri turejau nesiotis rankinuke, kaip deabetikas insulina... Psichologe sakydavo uzeis priepuolis pakisk po liezuviu ketvirtadali ir apsiraminsi, nesokinek, buk toj vietoj kur atsitiko priepuolis, kvepuok ramiai, ir sakyk mintyse PRAEINA, kaip mantra:))
Tik jokiu budu nevenkti tu vietu kur atsitinka tie priepuole, nes iveikus ji tose vietose jie paprasciausiai vis maze:) Man uzteko tos psichologes 3 konsultaciju, nors iki to laiko kokias 5 psichologes pakeiciau. Tai merginos manau vienintelis vaistas yra GERA(S) PSICHOLOGE(AS), kuri aisku sunku surasti, bet verta pabadyti. Nes panikos sindromas ne kas kitas kaip musu mastysenos, paveldimumo rezultatas. Vaistai problemos nesprendzia tik atitolina. Zinoma cia tik mano patirtis, bet jau pasiteisino. Jau 3 metai negeriu jokiu vaistu, pries pusmeti issilaikiau teises, kas man buvo utopija, ir kas zingsneli galiu pildyti savo norus, ko galejau tik pasvajioti sergant sia liga:)
SEKMES merginos sveikstant, as tikiu kad visos jus pasveiksit, nes vienas pavyzdys jau yra lotuliukas.gif Tikekit savim
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2007 01 29, 13:16)
Sveikos merginos, atsitiktinai tik pataikiau pas jus, nes pamaciau kad sioje temoje rasoma apie panikos sindromus... Man tokia panasi situacija buvo pries kokius grubiai tariant 3 metus. Man diagnozavo kazkokia tai depresija, nes pries tai gulejau ligoninej del per dazno pulso, o priezasties nerado... Po to ir prasidejo panikos priepuoliai, naktimis kviesdavau greitaja, i univera nebegaliu nueiti, vis rodesi kad sirdele plaks greitai ir greiciausiai numirsiu... Na jus suprantat daugiau ar maziau. Zodziu atstiko tai kaip atsitiko kad man prirase antidepresantu ir as juos geriau puse metu. Jau po triju menesiu gyvenau kaip ant sparnu, pamirsau ka reiskia nuolatinis nerimas. Bet po puses metu nutraukus po truputi vaistukus, po menesio vel viskas atsinaujino be jokios priezasties, ir kas baisiausia autobuse, viena vaziavau Klaipeda-Kaunas. Isivaizduokit koki patyriau 3 val kosmara, atrodo staugti norejosi.
Sis atsinaujinimas man buvo dar didesnis kosmaras, nes man gydytojai psichitrai nebegalejo padeti, nes kaip ir testais parode kad man depresijos nera, tiesiog panikos sindromas. Maldavau gydytoju padeti, jauciau net negaliu viena nueiti iki duso ar iki tualeto... Vaikinas ziuri i mane ir visiskai neupranta, prasau kad butu visada salia, jis ir buna, bet tos tikros pagalbos negali suteikti. Jauciausi viena kaip pirstas pasauly, nes neturejau nei vieno pazistamo zmogaus su tokia problema...
  Tik dekui Dievui kad man likimas dave puikia psichoterapeute. Vaistu nebegavau kad ir kaip as buciau norejusi, ir labai esu dekinga. Prirase klonezapama, kuri turejau nesiotis rankinuke, kaip deabetikas insulina... Psichologe sakydavo uzeis priepuolis pakisk po liezuviu ketvirtadali ir apsiraminsi, nesokinek, buk toj vietoj kur atsitiko priepuolis, kvepuok ramiai, ir sakyk mintyse PRAEINA, kaip mantra:))
  Tik jokiu budu nevenkti tu vietu kur atsitinka tie priepuole, nes iveikus ji tose vietose jie paprasciausiai vis maze:) Man uzteko tos psichologes 3 konsultaciju, nors  iki to laiko kokias 5 psichologes pakeiciau. Tai merginos manau vienintelis vaistas yra GERA(S) PSICHOLOGE(AS), kuri aisku sunku surasti, bet verta pabadyti. Nes panikos sindromas ne kas kitas kaip musu mastysenos, paveldimumo rezultatas. Vaistai problemos nesprendzia tik atitolina. Zinoma cia tik mano patirtis, bet jau pasiteisino. Jau 3 metai negeriu jokiu vaistu, pries pusmeti issilaikiau teises, kas man buvo utopija, ir kas zingsneli galiu pildyti savo norus, ko galejau tik pasvajioti sergant sia liga:)
SEKMES merginos sveikstant, as tikiu kad visos jus pasveiksit, nes vienas pavyzdys jau  yra lotuliukas.gif Tikekit savim



Idomi tavo istorija ir tokia artima 4u.gif
Dziugu, kad issigydei 4u.gif
As tai labai gera psichoterapeute turiu ir psichologe biggrin.gif Tik viskam reikia laiko...
Tiesa, as irgi geriu clonazepama, bet va man rodos, kad psichoterapeute, sake irgi po liezuviu deti...bet as kazkaip pamirsau ir tada perskaiciau lapelyje vaisto, kad nuryti reikia...tai kaip cia istirkuju yra...? ax.gif
Atsakyti
Man kaip aiskino, jei uzeina priepuolis, ji reikia nuslopinti kuo greiciau, seiliu latakais paprasciausia vaisto veikimas ateina zymiai greiciau...Svarbiausia po zingsniuka po truputi reikia eiti i tas vietas kur atsitinka ta panika, zinai kad rankinuke turi vaistu ir neatsitiks nieko baisaus, nes turi pagalbininka:) Man padedavo mintys, kurias valios pastangomis sakydavo kai istikdavo priepuolis. mintyse kartodavau praeina, praeina, praeina dauga kartu. svarbu nebegti is tos vietos kur istinka priepuolis, ramiai sedi ar stovi ir sakai sau "nu kas dabar tau atsitiks, tiesiog ramiai pabusiu ir viskas praeis, nei vieno karto nenumiriau per ta priepuoli ir dabar bus viskas gerai, na kiekvienai turi buti savi teiginiai kurie butu veiksmingi...na cia tik patarimas:)gal kam pagelbes...
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2007 01 29, 13:56)
Man kaip aiskino, jei uzeina priepuolis, ji reikia nuslopinti kuo greiciau, seiliu latakais paprasciausia  vaisto veikimas ateina zymiai greiciau...Svarbiausia po zingsniuka po truputi reikia eiti i tas vietas kur atsitinka ta panika, zinai kad rankinuke turi vaistu ir neatsitiks nieko baisaus, nes turi pagalbininka:) Man padedavo mintys, kurias valios pastangomis sakydavo kai istikdavo priepuolis.  mintyse kartodavau  praeina, praeina, praeina dauga kartu. svarbu nebegti is tos vietos kur istinka priepuolis, ramiai sedi ar stovi ir sakai sau "nu kas dabar tau atsitiks, tiesiog ramiai pabusiu ir viskas praeis, nei vieno karto nenumiriau per ta priepuoli ir dabar bus viskas gerai, na kiekvienai turi buti savi teiginiai kurie butu veiksmingi...na cia tik patarimas:)gal kam pagelbes...


Na ir as taip stengiuosi daryti... ax.gif o tie raminantys tai taip idomiai apslopina... ax.gif Bet va labai jaudinuos, nes kita 6 tad skrendu i kelione ir bijau verysad.gif
Atsakyti
Oi zinau ka tai reiskia doh.gif doh.gif doh.gif Isivaizduok as dar neskridusi su lektuvu o jau bijau doh.gif doh.gif doh.gif tiesiog turi turbut priimti kaip neisviangiama dalyka ir sau pasakyti, kad AS GALIU skristi ir pernesiu kaip imanoma lengviau....Bent jau as taip darysiu kai reikes paciai skristi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2007 01 29, 14:36)
Oi zinau ka tai reiskia doh.gif  doh.gif  doh.gif Isivaizduok as dar neskridusi su lektuvu o jau bijau doh.gif  doh.gif  doh.gif tiesiog turi turbut priimti kaip neisviangiama dalyka ir sau pasakyti, kad AS GALIU skristi ir pernesiu kaip imanoma lengviau....Bent jau as taip darysiu kai reikes paciai skristi ax.gif


na bandysiu...siaip anksciau skristi tai nebijojau g.gif Bet zinai, mintis, kad 10 dienu buviu svetimoj saly (Egipte) baugina... g.gif Bet tikiuosi viskas bus ok, gydytoja sake, butinai vaziuok ax.gif
O pries skrydi, tai sakiau "ikalsiu" clonazepamo pusetabletes ir skrisiu apspangus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mereveja: 29 sausio 2007 - 13:39
QUOTE(mantra @ 2007 01 29, 13:56)
Man kaip aiskino, jei uzeina priepuolis, ji reikia nuslopinti kuo greiciau, seiliu latakais paprasciausia  vaisto veikimas ateina zymiai greiciau...Svarbiausia po zingsniuka po truputi reikia eiti i tas vietas kur atsitinka ta panika, zinai kad rankinuke turi vaistu ir neatsitiks nieko baisaus, nes turi pagalbininka:) Man padedavo mintys, kurias valios pastangomis sakydavo kai istikdavo priepuolis.  mintyse kartodavau  praeina, praeina, praeina dauga kartu. svarbu nebegti is tos vietos kur istinka priepuolis, ramiai sedi ar stovi ir sakai sau "nu kas dabar tau atsitiks, tiesiog ramiai pabusiu ir viskas praeis, nei vieno karto nenumiriau per ta priepuoli ir dabar bus viskas gerai, na kiekvienai turi buti savi teiginiai kurie butu veiksmingi...na cia tik patarimas:)gal kam pagelbes...


Bandziau ir as save psichologiskai paveikti, troleibuse sau kartodavau tuos pacius zodzius, bet panika vistiek nugaledavo verysad.gif Kol kas gyva vaistais, o veliau ziuresim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 01 29, 14:55)
Bandziau ir as save psichologiskai paveikti, troleibuse sau kartodavau tuos pacius zodzius, bet panika vistiek nugaledavo verysad.gif Kol kas gyva vaistais, o veliau ziuresim ax.gif


Sveika 4u.gif

Tai mes abi kolkas gyvos vaistais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Panika negaliu jus nugaleti, nes jus uz ja 100 KARTU STIPRESNES.As ta zinau ir JUS ta ZINOT. Tik gal sunku patiketi doh.gif Pamatykite savyje nors menkiausia progresa ir save pasveikinkite, pasidziaukite savim kad kazkiek iveiket lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2007 01 29, 15:12)
Panika negaliu jus nugaleti, nes jus uz ja 100 KARTU STIPRESNES.As ta zinau ir JUS ta ZINOT. Tik gal sunku patiketi doh.gif  Pamatykite savyje nors menkiausia progresa ir save pasveikinkite, pasidziaukite savim kad kazkiek iveiket  lotuliukas.gif


As taip ir stengiuosi po truputeli save stiprinti ir irodineti sau, kad as stipresne ax.gif Labai po turputi sekasi, bet vis geriau nei nieko... g.gif Tik sakau, labai bijau keliones...Labai laukiu, nes ja su draugu ilgai planavome, bet bijau labai... verysad.gif
Atsakyti