Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas vandenyje

Nu as tai vonioj tik laika leidau. Gal skausmas ir mazesnis, bet man nieko nepagreitino, kaip ilipau su 2 cm taip ir islipau, ir gan po ilgo laiko. Cia turbut kaip kam.
Atsakyti
QUOTE(Alambra @ 2005 03 29, 15:37)
biggrin.gif  biggrin.gif Tai va aš dėl to ir klausiu, irgi II apsižiūrėjusi, kad jeigu neužimta, galima pasirinkti - tai va irgi mastau kas geriau - dušas ar vonia, jei netyčia abi butu laisvos biggrin.gif jeigu kuri nors uzimta tai problema isspresta biggrin.gif O jei abi užimtos... g.gif


Na bent jau kai aš klausiau akušerės, tai ji man sakė, kad geriau yra dušas. O kodėl tai net nepaklausiau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2005 03 30, 10:02)
Na bent jau kai aš klausiau akušerės, tai ji man sakė, kad geriau yra dušas. O kodėl tai net nepaklausiau.  doh.gif

gal todel, kad ten dvi masazines sroves nukreips - viena i nugara, kita i pilvuka ax.gif ir duse gali toje spec kedeje arba ant kamuolio buti mirksiukas.gif bet realiai geriau yra tai, kas tau paciai labiau patinka biggrin.gif
Atsakyti
O man patiko vonioje.Labai palengvino skausmus.
Atsakyti
Man irgi labai patiko vonioje, bet joje tik valandą pabuvau, o šiaip man geriausia buvo vaikščioti.
Atsakyti
O visose gimdyklose vilniuj yra tie dusai ir vonios? KUR jus gimdet ir buvo vonios?
Atsakyti
Vonioje per saremius gulejau gal apie pora valandu. Akuseres galvojo, kad gal nuo to man gimdymo veikla pagreites, mat labai jau letai man gimdos kaklelis atsidarinejo. Bet vonia nepagreitino kaklelio atsidarymo ir teko skatinti cry.gif . Na, bet saremiu skausma gal kiek ir apmazino, nes jau islipant is vandens is karto uzejo tooooks saremis, kad ojojoj...
Atsakyti
Aš irgi buvau vonioj smile.gif ..kažkaip tą rytą buvo dingęs karštas vanduo, tai jau man buvo nesvarbu, vandens šiluma, prabuvau tokiam pošaltyje doh.gif ..bet kai sarėmiai užeidavo, tai viasai dzin kur tu esi blink.gif
Atsakyti
Gimdydama pasinaudojau vonia. Visai nesigailiu, ar skausmas sumazejo, tai nezinau, nes pas mane jis ir taip buvo nedidelis. Taciau kaklelis mirkstant vonioje greiciau pradejo atsidarinet. Tiesa kai islipau is vonios, tada skausmas jau buvo didelis, bet jau nebedaug reikejo laukt smile.gif
Atsakyti
Na, pas mus galima pameginti viska. Tai ta taburete ir vandenyje gimdymas mane labiausiai vilioja. Bet sie budai (bent jau ant taburetes) turi trukuma toki, kad kai uzgimsta vaikelis, mamai reikia persikraustyt visgi ant gimdymo lovos, kad galetu uzgimti ir placenta, ir kad galima butu apziureti, ar nera plysimu... Tai as taip ir neapsisprendziu, kur geriau gimdyti... O gimdymas jau ant nosies... Bet kuria diena... rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmą dukrytę gimdžiau sausumoj, antrą - vandeny, jei tik pavyks, visus kitus irgi norėčiau gimdyti vandeny smile.gif Placentą irgi pagimdžiau vandenyje, iki tol vanduo buvo skaidrutėlis švarutėlis (neplyčau, tai iš kur tas kraujas smile.gif ), pagimdžius placentą, aišku, pritekėjo kraujo, bet tuoj pat iš to vandens ir išlipau. O kad kraujuotų labiau, tai tikrai ne. Apskritai man gimdymo metu buvo vienintelė priimtina poza - keturiomis. Bet koks pilvo atvertimas į viršų būdavo košmariškai skausmingas, taip kad gimdymas "varlytėje", vandenyje buvo tiesiog pasaka.
Atsakyti
as kiek zinau gimdant vandenyje negali per aparata stebeti sirdeles plakimo, o tik sio aparato deka mano drauge isvenge nelaimes ir iskarto jai teko daryti cezari. as tai nenoreciau taip rizikuoti, nors ir malonu butu vandenyje gimdyti schmoll.gif
Atsakyti