Įkraunama...
Įkraunama...

Galvos skausmai

O dauguma jusu esat ishsityre, kad jums tikrai migrena? Ar jums pablogeja rega migrenos priepolio metu ir po jo?

Kas liecia darba, tai kai man buvo migrenos priepolis(gulejau ligoninej) tai menesi laiko nedirbau. Nors tiek gerai, kad pati sau virsininkas (daug mazh) esu, kitu atveju nelabai isivaizduoju, kaip ten butu... g.gif
Atsakyti
sveikutes,jo as jau 5m tyriuosi ir ligoninej gulejau ir tyrimus dariausi sako jo tau tikrai migrena bet pagal ka jie sprendzia nezinau,nei konkreciu tyrimu nedare nieko
Atsakyti
Sveikutes!
As neskaiciau visko, bet noriu pranesti gera zinia toms, kurios naudoja imigrana. Atsirado kitos farmacines kompanijos vaistai, per puse pigesni, o veiklioji medziaga ta pati samatriptanas. Cenie atrodo vadinas. Pirkau vakar, kainavo 18lt dezute, t.y. 2 tabletes.Uz Imigrana dvigubai pigiau!

Galima dar pigiau isigyti! Jei jums diagnozavo migrena neurologas, tada jus galite issiimti kompensuojamu vaistu knygute ir pirma kart jum vaistuku israsys neurologas, veliau seimos gydytojas, tada jus mokesite 50% vaisto kainos.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,
na, jungiuosi ir aš į jūsų būrelį ax.gif . Migrena turiu jau apie 10 metų.
Pandute, nustato migreną tik pagal papasakotus simtomus ir kai padarius tyrimus atmetamos kitos ligos.
O dėl kompensacijos vaistams, tai šeimos gydytojas po neurologo diagnozės turi teisę išrašinėti kompensuojamus vaistus nuo migrenos vienus metus. O po to vėl reikia kad neurologas patvirtintų diagnozę. (na bent jau prieš 2 metus tai tokia sistema buvo, gal kas pasikeitė, nežinau)
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 04 07, 20:48)
panos o ka jus darot jei reik eit i darba o prasideda migrena?man cia didziausias rupestis,nes man migrena kai yra ranka tirpsta liezuvis ,vemiu nedarbinga ir buna i menesi karta?o  tu pasakys darbinantis kad turi migrena nieks nepriims

Turiu ir as sia problema sad.gif Direktoriui migrena atrodo paprasciausias galvos skausmas ar siaip pretekstas sad.gif Todel dazniausiai prasidejus migrenos priepuoliui prasau, kad isleistu namo, nes labai blogai jauciuosi, pykina, silpna ir t.t. Kas tuo momentu ant liezuvio uzeina smile.gif Turbut jis vargsas galvoja, kad man menesines sunkios smile.gif O man vienodai kaip kam atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Na mano buvusi tiesiogine virsininke pati turejo migrena, tai suprasdavo kad man blogai. Neaisku kaip bus kitam darbe g.gif
Atsakyti
Labas mielosios kolegės,
Aš irgi su ta pačia bėda čia užsukau.
Priepuolio metu nelabai kas gali padėti, nebent pajutusi, kad artėja neleidi įsiskaudėti ir išgeri vaistų.
Dabar gydausi netradicine medicina - biopunktūra (panašu į akupunktūrą, tik į taškus leidžia hemeopatinius vaistu) ir pradėjau gerti kordicepso išminties kapsules. Pagyvensim pamatysim ar tai pagelbės.
Tradicinė medicina niekuo negali padėti jau 10 metų. Ne viena tradicinė gydytoja sakė, kad būtent su šia liga geriau gydytis netradicine medicina.
Atsakyti
kas per kordicepsas??? Aciu uz gera zinia del nauju pigesniu vaistuku!
Nu bet jei as numanau,kad man nuo hormoniniu pokyciu migrena,negi nera jokiu budu panaikint ja?
Atsakyti
QUOTE(Diniuks @ 2007 05 30, 10:14)
Labas mielosios kolegės,
Aš irgi su ta pačia bėda čia užsukau.
Priepuolio metu nelabai kas gali padėti, nebent pajutusi, kad artėja neleidi įsiskaudėti ir išgeri vaistų.
Dabar gydausi netradicine medicina - biopunktūra (panašu į akupunktūrą, tik į taškus leidžia hemeopatinius vaistu) ir pradėjau gerti kordicepso išminties kapsules. Pagyvensim pamatysim ar tai pagelbės.
Tradicinė medicina niekuo negali padėti jau 10 metų. Ne viena tradicinė gydytoja sakė, kad būtent su šia liga geriau gydytis netradicine medicina.


O ar ta biopunktūra veiksminga tau? g.gif
Atsakyti

Sveikos,

ir aš jungiuosi į jūsų būrį. Migreną turiu gana seniai-nuo vaikystės.Tik tada visi galvojo, kad man su skrandžiu negerai. Buvo nustatytas gastritas, priskirti vaistai. Priepuoliai pasikartotavo retai, galvos skausmas pakenčiamas, tik viskas baigdavosi vėmimu. Po pirmo gimdymo priepuoliai padažnėjo, o jau laukiantis antro paūmėjo.
Dabar man tas džiaugsmas būna kartą mėnesį prieš ar per sirgimą ir trunka 1,5-2 paras. Skausmas nežmoniškas, atrodo akys iškris, jei pasuksi galvą ir aišku vėmimas iki pamėlynavimo.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
turiu ir as si "dziaugsmeli". Pirma kart man pasireiske paauglystej. Galva plese taip, kad net bloga budavo ir vemdavau. Jokio triuksmo, jokios sviesos. Dabar ji nebebuna tokia ryski, uztai dazniau. O va nestumo metu nuo kokio 3men. isvis galva neskaudejo, ot buvo gera, iskart ir pamirsau, kas tai yra. Suprantu, kad man tai susije su hormonais.
Atsakyti
Sveikos, dar viena migrenike sad.gif( prisideda prie jusu kolektyvo . Pernai gerdavau amigroli ir truputi padejo, susvelnino priepolius ir taip stipriai jau nebeskauda galvos. Todel labai nuliudau kai suzinojau, kad jo daugiau nebera. Bet perskaiciau straipsni apie FYTOMIRAN tai irgi maisto papildas, tik daug brangesnis nei amigrolis. 30 kapsuliu kainuoja apie 40,00 Lt g.gif

Bet gal kas jau esate isbande ir patyre jo poveiki?
Atsakyti