Įkraunama...
Įkraunama...

Galvos skausmai

mane ir kankino galvos skausmai
padare kaklo rentgena ir pamate jog slankstelis spaudzia kraujagysles todel kraujas pakankamai deguonies po smegenis neisnesioja
geriu pleciancius vaistus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rramaske @ 2007 09 14, 20:42)
Tikrai bjaurus reikalas drinks_cheers.gif O man dare ir kompiuterine tomografija,nes galvojo ,kad gal kas ne taip smegenyse,ir vaistus i vena leido ir vaistu saujas geriau,bet niekas nepadeda. sad.gif Ir taip jau kokia 10 metu kankinuosi su galvos skausmais.Nors is karto po gimdymo buvo praeje ir neskaudejo kokius metus,bet kaip atsinaujino skausmai tai tesiasi iki siol. sad.gif


Darė ir man kompiuterinę tomografją, nes nuo galvos skaumų raičiausi, sienom lipdavau, kentėt neįmanoma. Nustatė tada vidinę hipertenziją, žodžiu, išrašė vaistų, nuo kurių nebejausdavau rankų ir kojų pirštų, liežuvio galiuko irgi, mečiau aš tuos vaistus lauk, tai galvos skausmai po šiai dienai yra, o trint ligoninių kolidorių nesinori per nauja verysad.gif geriu nuskausminamus ir tiek. Bjauru ryte atsikėlus jausti ne poilsį, o skausmą galvoje... verysad.gif
Atsakyti
ekui mamos uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Galiu ir aš pasidalyti savo patirtimi dėl galvos skausmų. Skauda jau daugelį metų. Skausmas prasideda ryte, vos atsibudus. Irgi tyriausi, konsultavausi su medikais, bet nieko aiškaus taip ir nenustatė, kol aš pati neišsiaiškinau skausmų priežasties. Tiksliau išsiaiškinti padėjo geras kineziterapeutas. Pasirodo, tai kaklo raumenų įtampos rezultatas. Miegant galva ne visada būna patogiai padėta, labai įsitempia kaklo raumenys ir pradeda stipriai skaudėti galvą ryte. Aišku, yra ir įgimtas polinkis į tokius įtampos skausmus, nes ne visiems gi skauda, nors ir nepatogiai miega. Gydymas buvo toks:
1. Pakeisti pagalvę (nusipirkau tą ortopedinę, kur reklamuoja);
2. Daryti kineziterapeuto išmokytus pratimus kaklo raumenims atpalaiduoti.
Plius man dar labai padeda, jei anksčiau keliuosi, tai yra nepersimiegu.
Taigi rezultatas - galvos skausmas išnyko kaip dūmas bigsmile.gif Ir nereikėjo nė vienos tabletės išgerti . Bet žmogus nebūtų žmogus - kai neskauda, tai dažnai ir pritingiu tuos pratimus daryti kiekvieną dieną, o ir pamiegoti labai labai mėgstu, tai galvos skausmas labai greitai sugrįžta. Bet bent jau žinau, kaip su tuo kovoti. Bet, aišku, priežasčių galvos skausmui yra daugybė ir reikia tirtis. Ir tik tuomet, jei nieko rimta niekas neranda ir galvą skauda rytais, atsikėlus, tai galima įtarti tokią priežastį kaip mano.
Atsakyti
Nepakenktų kartais galvos masažą daryti, taip suaktyvinama kraujotaka. O gal su spaudimu kas negerai?
Man kartais galvą skauda dėl visai nepaaiškinamų priežasčių, tada net Ibuprofenas nepadeda.. Kaltinu mėnulio fazę ax.gif skausmai kaip ateina, taip ir išeina..
Atsakyti
QUOTE(Sibelė @ 2007 09 17, 16:29)
Galiu ir aš pasidalyti savo patirtimi dėl galvos skausmų. Skauda jau daugelį metų. Skausmas prasideda ryte, vos atsibudus. Irgi tyriausi, konsultavausi su medikais, bet  nieko aiškaus taip ir nenustatė, kol aš pati neišsiaiškinau skausmų priežasties. Tiksliau išsiaiškinti padėjo geras kineziterapeutas. Pasirodo, tai kaklo raumenų įtampos rezultatas. Miegant galva ne visada būna patogiai padėta, labai įsitempia kaklo raumenys ir pradeda stipriai skaudėti galvą ryte. Aišku, yra ir įgimtas polinkis į tokius įtampos skausmus, nes ne visiems gi skauda, nors ir nepatogiai miega. Gydymas buvo toks:
1. Pakeisti pagalvę (nusipirkau tą ortopedinę, kur reklamuoja);
2. Daryti kineziterapeuto išmokytus pratimus kaklo raumenims atpalaiduoti.
Plius man dar labai padeda, jei anksčiau keliuosi, tai yra nepersimiegu.
Taigi rezultatas - galvos skausmas išnyko kaip dūmas  bigsmile.gif Ir nereikėjo nė vienos tabletės išgerti . Bet žmogus nebūtų žmogus - kai neskauda, tai dažnai ir pritingiu tuos pratimus daryti kiekvieną dieną, o ir pamiegoti labai labai mėgstu, tai galvos skausmas labai greitai sugrįžta. Bet bent jau žinau, kaip su tuo kovoti. Bet, aišku, priežasčių galvos skausmui yra daugybė ir reikia tirtis. Ir tik tuomet, jei nieko rimta niekas neranda ir galvą skauda rytais, atsikėlus, tai  galima įtarti tokią priežastį kaip mano.



as ir gyd patarimu miegu ant ortopedines pagalves
nekeisciau jos i jokia kita schmoll.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=Sibelė,2007 09 17, 17:29]Galiu ir aš pasidalyti savo patirtimi dėl galvos skausmų. Skauda jau daugelį metų. Skausmas prasideda ryte, vos atsibudus. Irgi tyriausi, konsultavausi su medikais, bet  nieko aiškaus taip ir nenustatė, kol aš pati neišsiaiškinau skausmų priežasties. Tiksliau išsiaiškinti padėjo geras kineziterapeutas. Pasirodo, tai kaklo raumenų įtampos rezultatas. Miegant galva ne visada būna patogiai padėta, labai įsitempia kaklo raumenys ir pradeda stipriai skaudėti galvą ryte. Aišku, yra ir įgimtas polinkis į tokius įtampos skausmus, nes ne visiems gi skauda, nors ir nepatogiai miega. Gydymas buvo toks:
1. Pakeisti pagalvę (nusipirkau tą ortopedinę, kur reklamuoja);
2. Daryti kineziterapeuto išmokytus pratimus kaklo raumenims atpalaiduoti.
.......

zinok gal as linkus pritarti, nes kury tai  sekmadieni daba nepamenu.padarius pietukus seimai, atsiguliau i lova ir netycia ziuredama televizoriu uzmigau. pries uzmiegant galvos neskaudejo. atsikeliau is miegu nusnaudzius valandele, ne galiu galvos pajudinti skauda ziauriai, lyg butu nz sutrankyta, kad kokiam klube buvau. itariu kad nugulejau del to ir skauda, reikes ortopedines pagalves isigyti. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 18 rugsėjo 2007 - 09:34
[quote=ritperliukas,2007 09 18, 10:32]
[quote=Sibelė,2007 09 17, 17:29]Galiu ir aš pasidalyti savo patirtimi dėl galvos skausmų. Skauda jau daugelį metų. Skausmas prasideda ryte, vos atsibudus. Irgi tyriausi, konsultavausi su medikais, bet  nieko aiškaus taip ir nenustatė, kol aš pati neišsiaiškinau skausmų priežasties. Tiksliau išsiaiškinti padėjo geras kineziterapeutas. Pasirodo, tai kaklo raumenų įtampos rezultatas. Miegant galva ne visada būna patogiai padėta, labai įsitempia kaklo raumenys ir pradeda stipriai skaudėti galvą ryte. Aišku, yra ir įgimtas polinkis į tokius įtampos skausmus, nes ne visiems gi skauda, nors ir nepatogiai miega. Gydymas buvo toks:
1. Pakeisti pagalvę (nusipirkau tą ortopedinę, kur reklamuoja);
2. Daryti kineziterapeuto išmokytus pratimus kaklo raumenims atpalaiduoti.
.......
[/quote]

Gal ir tiesą mergaitės sakot, reiks ir man įsigyti ortopedinę pagalvę drinks_cheers.gif , nors ir nemiegu ant didelių pagalvių padėjus galvos, stengiuos kad stuburas tiesiiai būtų, bet manau, čia geras dalykas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanitaa: 18 rugsėjo 2007 - 10:17
As gana keistu budu isigydziau savo galvos skausmus.Nebuvo jie pas mane tokie, kad sienom lipciau, bet skaudejo kiekviena diena ir kas dien isgerdavai citramono tablete.O tada pakliuvo i rankas knyga apie ziniuoniu gydymo budus.Nu ir pabandziau man priimtiniausia buda- 7 naktis is eiles, reikejo uzsimauti slapias planas koinaites( ne sintetines), o ant virsaus uzsimauti naturalias vilnones, bet jau sausas.Ir taip miegoti.Jausmas, galiu pasakyti, buvo nekoks, nes dariau tai vasara , per karscius, istveriau tik 5 naktis, bet rezultatu dziaugiuosi jau 7 metai.Per ta laika ne karto neskaudejo galva.Nezinau nei kaip tai paaiskinti, nei ka duoda tos slapios koines, man svarbiausia, kad padejo.Sekmes ir jums, kad niekam neskaudetu galvu 4u.gif !
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2007 09 18, 19:54)
As gana keistu budu isigydziau savo galvos skausmus.Nebuvo jie pas mane tokie, kad sienom lipciau, bet skaudejo kiekviena diena ir kas dien isgerdavai citramono tablete.O tada pakliuvo i rankas knyga apie ziniuoniu gydymo budus.Nu ir pabandziau man priimtiniausia buda- 7 naktis is eiles, reikejo uzsimauti slapias planas koinaites( ne sintetines), o ant virsaus uzsimauti naturalias vilnones, bet jau sausas.Ir taip miegoti.Jausmas, galiu pasakyti, buvo nekoks, nes dariau tai vasara , per karscius, istveriau tik 5 naktis, bet rezultatu dziaugiuosi jau 7 metai.Per ta laika ne karto neskaudejo galva.Nezinau nei kaip tai paaiskinti, nei ka duoda tos slapios koines, man svarbiausia, kad padejo.Sekmes ir jums, kad niekam neskaudetu galvu  4u.gif !


Liaudies patarimu ir aš pasinaudojau vieną kartą, mama mano kažkur išskaitė, kad reikia pirtyje gerai sušilti (bet nešlapint nei galvos nei kūno) ir sušilus gerai įtrinti galvą vištos(gaidžio) taukais, apvynioti galvą, kad šiluma laikytusi (gerai vilnonė kepurė būtų) ir išbūt visą naktį taip. Taip daryti tris kartus, aišku ne per vieną dieną. Tai padariau aš taip tik 2 kartus, bet kurį laiką galvos skausmų nebeturėjau (gal pusę metų). Įdomūs tie liaudies būdai, bet veiksmingi.
Atsakyti
keisti tie liaudes patarimai, bet va gydo. net nz as seip asmeniskai nelabai susidurus bet gal reikes kada pabadyti g.gif
Atsakyti
Ziuriu temuke apmirus, matyt mazai kam skauda galva ax.gif
vakar susiduriau su keistu skausmu, niekad nebuvo tokio, pameginsiu ir simptomus kiek as ju supratau nupasakot - visa diena jauciaus puikiai, griztant namo, pradejau jausti, kad skaudes galva, pradejo tirpti 2 desines rankos pirstai, po keliu minuciu praejo, tada persimete i gomuri! Vel greit praejo, tame tarpe kazka su MB kalbejau, pradejo pintis zodziai - noriu sakyt viena, o iseina kitas, uzejo beprotiskas skausmas, isgeriau aspirino, maniau pasnausiu ir atslugs, bet ne - MB vaistinej gavo tirpiu vaistu nuo umaus skausmo (tai buvo tik solpadeinas), zodziu dar be proto pykint pradejo, sirdis tabalavos (neilgai) ir rankos drebejo, uzmigau, nakti pabudau jau beveik be skausmo. Skausmas siaip laikes kaireje galvos puseje, arciau smilkinio. Dabar jau jauciuos kaip ir normaliai, tik nedarau staigiu judesiu, nes atrodo vel skaudes.
Dabar suku galva ar nereikejo greitosios kviestis, nes tas tirpimas ir zodziu maisymasis mikroinsulto pozymiai, kas mane ir isgasdino, galvoju ar siandien eiti pas gydytoja? ar ji ka pasakys? kaip Jus manot?
Atsakyti