Įkraunama...
Įkraunama...

Jeronimas

Na, o man tas jo specifinis kvapas nelabai... schmoll.gif Nebent kur laiptinėje auginti.
Atsakyti
Idomus tas jo kvapas tikrai, bet uztad kai persisaldai kaip gerai jeronimo ir liepu arbatyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 08 12, 07:43)
Idomus tas jo kvapas tikrai, bet uztad kai persisaldai kaip gerai jeronimo ir liepu arbatyte  thumbup.gif

O kaip ji ruošiama?Jeronimą reikia džiovintą turėt, ar tiesiog nuskint lapą ir užpilt?Būtų smagu, jei pasidalintumėte. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pekutis* @ 2010 08 16, 13:39)
O kaip ji ruošiama?Jeronimą reikia džiovintą turėt, ar tiesiog nuskint lapą ir užpilt?Būtų smagu, jei pasidalintumėte. smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pekutis* @ 2010 08 16, 12:39)
O kaip ji ruošiama?Jeronimą reikia džiovintą turėt, ar tiesiog nuskint lapą ir užpilt?Būtų smagu, jei pasidalintumėte. smile.gif

Galima ir dziovinta galima ir sviezia.As tai sviezia naudoju smile.gif Siaip sako reikia nepadaugint jo smile.gif Tai as i puslitriuka idedu saujele liepu ir pora lapeliu jeronimo, uzdengus palaikau 15minuteliu kokiu ir geriu thumbup.gif Labai gerai prakaita ismusa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 08 22, 17:36)
Galima ir dziovinta galima ir sviezia.As tai sviezia naudoju smile.gif Siaip sako reikia nepadaugint jo smile.gif Tai as i puslitriuka idedu saujele liepu ir pora lapeliu jeronimo, uzdengus palaikau 15minuteliu kokiu ir geriu  thumbup.gif  Labai gerai prakaita ismusa  thumbup.gif

Ačiū.
Atsakyti
geras augalas iš tiesų tai..Aš kad bute gyvenu ir gėlių taip pilna, tai nelaikau, bet kokiam name jei gyvenčiau, ar sodyboj, būtinai atsirastų vietos šiam augalui...jis ir orą valo, dezinfekuoja, kvapus nemalonius šalina,kraujasiurbius vabzdžius atbaido ir arbatos va...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 23 rugpjūčio 2010 - 08:18
QUOTE(Violeta* @ 2010 08 23, 09:16)
geras augalas iš tiesų tai..Aš kad bute gyvenu ir gėlių taip pilna, tai nelaikau, bet kokiam name jei gyvenčiau, ar sodyboj, būtinai atsirastų vietos šiam augalui...jis ir orą valo, dezinfekuoja, kvapus nemalonius šalina,kraujasiurbius vabzdžius atbaido ir arbatos va...

Aš jo niekada neauginu, bet teko dabar priglausti gėles draugės išvažiavusios atostogaut, tai ir susigundžiau tiek gerų atsiliepimų paskaičius. biggrin.gif
Atsakyti
keliu temą 4u.gif
Pirkčiau Jeronimą ar jo augliuką.
Vilnius 4u.gif į AŽ, Dėkoju.
Atsakyti
Ir man labai reikia, ausytę skauuuuuuda...
Gelėčiau ir porą lapelių nupirkti, jei viso parduoti negalit.
Labai reikia. Dabar.
Aš Kaune
Atsakyti
Turiu jeronima, jei dar domina 4u.gif
Atsakyti
sveikutes. gal kas siauliuose turite jeronima?
Atsakyti