Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulas

QUOTE(*GAILĖ* @ 2014 05 15, 18:21)
stambule apskritai lb daznai lyt turetu, gi ten tarp vandenu jis. ir vejai ten pastovus, ir niekad nera taip silta, kaip pietinej turkijoj. as buvau pernai birzelio 1 sav, tai gana vesu buvo, vakarais reikejo megztuko, su sortais irgi per salta buvo vaiksiot, net ir diena. taip pat lijo pora kartu per 5 dienas


Nežinau ar turėtu, bet kelis metus paeiliui ten važiuoju, teko ir kovo ir gegužės (dažniausiai) ir rugsėjo mėn būti, ir nė karto negavom lietaus ir reikėjo tik vasarinių rūbų, net vakarai buvo labai šilti. Palaima buvo kondicionuojami tramvajai. Tik kovo mėn vakare reikėjo plonos striukytės. Vėjuota ten tik prie vandens, užėjus už namų jokio vėjo nebėr ir daug šilčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 05 16, 09:01)
Nežinau ar turėtu, bet kelis metus paeiliui ten važiuoju, teko ir kovo ir gegužės (dažniausiai) ir rugsėjo mėn būti, ir nė karto negavom lietaus ir reikėjo tik vasarinių rūbų, net vakarai buvo labai šilti. Palaima buvo kondicionuojami tramvajai.  Tik kovo mėn vakare reikėjo plonos striukytės. Vėjuota ten tik prie vandens, užėjus už namų jokio vėjo nebėr ir daug šilčiau  4u.gif

tai reiskia, kad spookyGag, kuri buvo siemet geguze ir man, buvusiai pernai birzeli, lb nepasiseke biggrin.gif . man tai tikrai nebuvo nei 1 diena taip karsta, kad prireiktu kondicionieriaus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2014 05 17, 08:48)
tai reiskia, kad spookyGag, kuri buvo siemet geguze ir man, buvusiai pernai birzeli, lb  nepasiseke biggrin.gif . man tai tikrai nebuvo nei 1 diena taip karsta, kad prireiktu kondicionieriaus schmoll.gif


Šiemet buvo pirmas gegužis, kad nebuvau Stambule biggrin.gif matyt taip ir turėjo būti biggrin.gif Tikiuosi gal rugsėjį teks nuvykti, nes jau lomkės kankina kaip į Stambulą ir aplamai į Turkiją noriu biggrin.gif
Atsakyti
nu va o manes tai kazkaip nesuzavejo Stambulas. negaliu sakyt, kad visai nepatiko - miestas kaip miestas, pamatyt viena kart verta ir idomu tikrai, bet pvz romoj, londone ar barselonoj man buvo idomiau. va i tuos miestus tai vaziuociau dar ne karta, o i stambula jau nebenoreciau dar karta
Atsakyti
Sveiki, as cia naujoke, taciau rasau svarbiu reikalu! su drauge turim isigijusios kelione i stambula birzelio 19-23 d., taciau ji negali vykti. gal butu norinciu palaikyti man kompanija??? viskas jau suorganizuota - skrydis su turkais, tad maistas ir lagaminai iskaiciuoti, gyvenimas netoli Grand bazaar turgaus, net pervezimus is/i oro uosta turim! kaina gaunasi apie 1200lt
ar atsirastu norinciu?
Atsakyti
QUOTE(pupeete @ 2014 05 27, 20:22)
Sveiki, as cia naujoke, taciau rasau svarbiu reikalu! su drauge turim isigijusios kelione i stambula birzelio 19-23 d., taciau ji negali vykti. gal butu norinciu palaikyti man kompanija??? viskas jau suorganizuota - skrydis su turkais, tad maistas ir lagaminai iskaiciuoti, gyvenimas netoli Grand bazaar turgaus, net pervezimus is/i oro uosta turim! kaina gaunasi apie 1200lt
ar atsirastu norinciu?


Kokiomis sąlygomis pirktas aviabilietas? Jeigu galima keisti keleivį kiek tai kainuos?
Pabandykite čia dar pasiskelbti 4u.gif
http://www.supermama...?...6298&st=156
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 05 27, 20:56)
Kokiomis sąlygomis pirktas aviabilietas? Jeigu galima keisti keleivį kiek tai kainuos?
Pabandykite čia dar pasiskelbti  4u.gif
http://www.supermama...?...6298&st=156


Keleivio pavarde keisti galima, cia jau galutine kaina 1200lt. nebus jokiu papildomu islaidu del bilieto keitimo. beje aciu uz info, pabandysiu ir kitame forume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupeete @ 2014 05 27, 20:22)
Sveiki, as cia naujoke, taciau rasau svarbiu reikalu! su drauge turim isigijusios kelione i stambula birzelio 19-23 d., taciau ji negali vykti. gal butu norinciu palaikyti man kompanija??? viskas jau suorganizuota - skrydis su turkais, tad maistas ir lagaminai iskaiciuoti, gyvenimas netoli Grand bazaar turgaus, net pervezimus is/i oro uosta turim! kaina gaunasi apie 1200lt
ar atsirastu norinciu?


Nu velnias kaip norėčiau verysad.gif Dažnai sapnuoju Stambulą, nesuprantu ką aš ten palikau kad taip traukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 05 28, 08:55)
Nu velnias kaip norėčiau  verysad.gif  Dažnai sapnuoju Stambulą, nesuprantu ką aš ten palikau kad taip traukia  biggrin.gif


Tai gal prisijungsi??? smile.gif
Atsakyti
Ka palikai? Stambula palikai wink.gif
Gerai ten.

Ten tikrai kartais lyja - syki lijo kai buvau sausio menesi ir syki - spalio gale.
Atsakyti
Isskrendam i Stambula liepos men smile.gif antrakart smile.gif pirmakart buvom Kalediniu svenciu laikotarpiu smile.gif Jau db lb karsta smile.gif Vienas graziausiu miestu,aplink daug vandens, mazi laiveliai wub.gif vasara tikimes daugiau gamtos pamatyt smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jei viskas bus gerai, tai rugsėjo 16 d. turėtumėm su sūnum atsidurt Stambule smile.gif Gavau patarimą iš oro uosto iki viešbučio važiuoti metro ir tramvajumi ax.gif Gal žinote, kiek maždaug laiko užtrunka kelionė nuo Atatiurko oro uosto iki Sultanahmeto važiuojant tokiu būdu? g.gif Lėktuvas mūsų turėtų tik 21.30 nusileist, tai kažkaip nelabai norėtųsi ilgai užtrukt rolleyes.gif Vis blaškausi, ką daryt biggrin.gif

Ir gal galit primint, iš kurios vietos plaukiama į Princų salas? ax.gif Gal ir yra kažkur temoj parašyta, šiaip visą temuą esu perskaičiusi, bet kažkaip žiauriai sunkiai man šita kelionė planuojasi, niekaip neprisiverčiu įsigilint į viską blush2.gif Tai labai nepykit biggrin.gif

Didysis turgus, kaip suprantu, daugiau pažiūrėjimui nei apsipirkimui biggrin.gif Gal galit rekomenduot kokį šopingo centrą, kuris ne itin nuo Sultanahmeto nutolęs būtų ax.gif Nu kad nereiktų kelių valandų keliavimui iki jo ir atgal sugaišt. Ar čia per daug noriu? biggrin.gif
Atsakyti