Įkraunama...
Įkraunama...

Antakiai

Nu gal tegu pats Statkevicius ir skuta... Barzda vis tiek skuta kasdien, tai ta pacia proga gali ir antakius, kas cia yr smile.gif

O kai as barzda skutu ne kasdien... laugh.gif
Atsakyti
Pesiojant viens du ir viskas, o skusti blink.gif tektu eit i koki salona... ir skamba ziauriai, ir dar jei barzda vietoj antakiu uzaugs dry.gif...
Beje, po depiliacijos antakiai man atrodo nenaturalus. As uz tai, kad galima pakoreguot, bet taip, kad atrodytu, jog jie tobuli genetiskai wink.gif.
Atsakyti
Tai kad visur pesioja antakius,skutimas yra atgyvenes dalykas.
Statkevicius yra didziausias pasiputelis.As jo negaliu pakesti.
Atsakyti
as taip pat pesioju wink.gif
ir neisivaizduoju kaip ten virs akiu galima skusti - neisipjauti (isivaizduoju, kaip atrodytu supjaustytas veidelis ohmy.gif ) ir nenuskusti ko nereikia tongue.gif

o kai statkevicius su skutimo peliuku "ravejo antakius" kiauleikytei is sono atrode baisiai ir ziauriai blink.gif
Atsakyti
As tik pesioju. Koki karta salone, o paskui kopijuoju pati rolleyes.gif

Tik jei pesiodami labai labai nuploninsite, galimas dalykas, kad paskui storesni antakiai nebeaugs... Zinoma ne is vieno karto. Mano tetos jaunystej buvo madingi plonyciai antakiai, tai dabar platesni jai nebeauga, na o mama skute, tai toks ziaurus miskas blink.gif

Tas Statkevicius Dievu jauciasi - pasake ir turim visos klausyt mad.gif . Tepasiunta jis mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Vanesa @ 2004 09 06, 17:07)
Tai kad visur pesioja antakius,skutimas yra atgyvenes dalykas.
Statkevicius yra didziausias pasiputelis.As jo negaliu pakesti.

nu visose kirpyklose dar ir skuta antakius, nes kas yra labai jautrios arba senyvo amziaus moterys... tenka kosmetologem prisitaikyti wink.gif tongue.gif
Atsakyti
Gal ir skuta kam nors,jei antakiai suauge kaip miskas biggrin.gif Noreciau vaska isbandyt,bet gaila ne visuose salonuose taip atlieka
Atsakyti
QUOTE (dorado @ 2004 09 06, 19:26)
Tas Statkevicius Dievu jauciasi - pasake ir turim visos klausyt mad.gif . Tepasiunta jis mad.gif

As tai ji pacitavau todel, kad galvoju, gal as cia kaip kokia atsilikusi pesioju tuos antakius mad.gif , o visas pasaulis skuta, bet ziuriu ne velnio laugh.gif smile.gif
Atsakyti
g.gif o prie ko antakių ravėjimas ir vokų nukarimas g.gif statkevičius tegu aina anatos paimokyt laugh.gif
Atsakyti
As pesioju. Mano pazistama skutasi ir, atrodo, pati. Tai is antakiu beveik nieko nelike. Kazkokia viena eile plaukeliu.
Atsakyti
nezinau, man tai dzin... salone pasalina su vasku - viskas butu ciki, jei butu visi atauge, betgi nevaikstai kaip tundra kol ataugs visi... paskui namie pesioju, jei reikia greitai ir yra peiliukas (britvute) ir nusiskutu.. is pradziu buvo baisu, paskui visai nieko rolleyes.gif o ar skusi ar ravesi manau tankumui esmes neturi - ir taip ir taip darau, o kaip auga miskai taip auga... tikrai nemazai plaukeliu atauga, ir gan placiai... jau uzknisa... mad.gif
Atsakyti
eidavau tvarkytis pas antakistę, kuri skusdavo taip , kaip juozukas biggrin.gif tikrai super padarydavo.
sumąsčiau kartą nueit pas pešiojančią antakistę - vos nenumiriau laugh.gif O gal netgi buvau numirus laugh.gif
dabar pešu , skutu pati ,nes neberandu, kur ta skutanti dirba dry.gif
Atsakyti