Įkraunama...
Įkraunama...

Afrikietiškos kasytės

Mano nuomone pintis kasytes pas nepazystama zmogu ganetinai pavojinga. Nezinai nei kokias priemones jis naudoja pynimui nei kitu aspektu :hm . O beto jei bus kas nors blogai arba neduok dieve kokios pasekmes ar galesit reiksti koias nors pretenzijas? Pasakys pirma kart tau ir viskas :oh ? As tarkim sunui leidau pinits, nors ir nelabai man to norejosi bet vyras ikalbejo smile.gif gimtadienio proga padovanojau dovanu kupona jam. taciau namie pinits neleidau,
Atsakyti
pirma karta girdziu toki dalyka kad pavojinga pintis g.gif net nzn ka gi cia galma tokio naudoti kad butu pavojinga...jai pinamas dirbtinis pluostas tai naudojamos dar net neispokuotos pakuotes...o visos gumytes, segtukai, sukos yra po kiekvieno karto dezinfekuojamos...tai net ir nzn ko gi cia reikia bijoti g.gif o del pretenziju ir pageidavimu tai kaip ir bet kuriam salone...isklausoma tai ko norima tada kazkas patariama jai to reikia ir dirbama...o jai kazkas nepatinka pasakoma iskart ir problema pasalinama smile.gif na zinoma buna tokiu klijentu kurie iskart nieko nesako o po kokios savaites ar dvieju apsireiskia ale man nepatiko ir kazkas negerai buvo...tada tai jau aisku kad niekuom nepadesim, nes jau ne musu rupestis, jei nesugebejai iskart pasakyti
Atsakyti
as irgi pritariu.kokios gali but problemos.pati dirbau kirpykloje keleta metu,dabar auginu sunu ir pinu namie.jokio skirtumo nematau tarp kirpyklos ir namu.o beje nuomone gali reiksti tiek namie tiek kirpykloje ir nera jokio skirtumo.nes ir salone atsako tik ta kirpeja kur pina o ne salonas.nes mes visos dirbam tik ant saves.tik skirtumas kad kirpyklose dvigubai brangiau pindavau(1000lt kainavo) ,o namai lieka namais ir kaina tikrai juokinga.tai merginos tikrai nebijokit.viskas sterilu.
Atsakyti
kiti islaiko ir metus blink.gif bet as asmeniskai po poros menesiu jau noriu issileisti..na triju maximum cool.gif
Atsakyti
egleegle,

Kiek reiketu dirbtinio pluosto 300 kaselių, bet jų ilgis būtų čiut žemiau pečių?
Atsakyti
aciu ax.gif

300 reiktu 5 pluostu g.gif
Atsakyti
O kaip ten tas kasytes surisa? nes kiek ziurejau lyg ir nesimato gumeliu kaseliu galuose
Atsakyti
O mes ruosiames atostogoms i Turkija.Ir cia iskaiciau,kad galima ten zymiai pigiau susipinti kasytes ax.gif Gal kuri neseniai taip ir darete? Ir gal kaina butu galima suzinot?..Idomu,nes nebetveriu noru susipinti plaukucius i afrikietiskas kasytes blush2.gif Tik va kur:cia LT ar pakentet(isvykstam balandzio men)?... doh.gif HELP! 4u.gif
Beje domintu,kas Siauliuos pina ir uz kiek..Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal galetumet papasakot kaip kaseles priziuret reikia, kaip ir kas kiek laiko jas plauti, ar yra kokie specialus sampunai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VejaGuse @ 2010 05 26, 16:38)
Gal galetumet papasakot kaip kaseles priziuret reikia, kaip ir kas kiek laiko jas plauti, ar yra kokie specialus sampunai? 4u.gif

kasyte plaunamos kaip ir parasti plaukai,jas patartina plauti i savaite karta,bet mano klientes plaunasi tada kada reikalauja patys plaukuciai.nes dazniausiai stengiesi ju nesulyt ir t.t.tai kaip galvyte nesvari taip ir plauti reikia.elementari estetika.
Atsakyti
Pries tris metus buvau susipynus kasytes, mano plaukai iki peciu, bet dapyne sintetinius plaukus. Is pradziu nepatogu, kol priprataus, skaudejo galva,o paskui tai liuks ,atsikelis ir varai kur reik, nereik nei sukuotis nei ka biggrin.gif Patogu, galva issiplauni, greit tie sintetiniai plaukai isdziusta. Labai grazu, labai egzotiska, fainai buvo. Bet neilgai as jas nesiojau, bijojau , kad plaukai nukris,nes mano buvo blond plaukai, galus pries kasytes jau reikejo kirpt, bet nesikirpau galvojau po kasyciu nusikirpsiu. Tai po ispynimo tie mano galai isvis atrode tragiskai, kirpeja juos kirpo, gaivino plaukus ir tt, iskrito nemazai. Galiu pasakyt, kad pintis patariu toms, kuriu plaukai sveiki, tai joms zalos dideles tikrai nepadarys, bet jai jau plaukas ir taip pazeistas, tai isvis bus blogai biggrin.gifD Jai galeciau, procedura kartociau, bet deja, gaila plauku, nemano plaukams sitas malonumas biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip uztvirtinamos tos kasytes - gumytem ar segtukais kokias? Ir kur rasti pirkti?
Atsakyti