Įkraunama...
Įkraunama...

Afrikietiškos kasytės

Idomu ar imanoma paciai ismokti pinti kasytes,seip mano miklus pirstai greit pinu,bet manau sudetinga ipinti pluosta graziai ar drakoniukus ispinti.Buvau kelias susipynus apacioj plauku,tai labai nedailiai ipyne ta pluosta.labai matesi kad ten ipinta kazkas
Atsakyti
na kaip ir imanoma paciai ismokti sau susipynti, bet galiu pasakyti kad tai yra tikrai nepatogu, trunka daug laiko bei pastangu doh.gif tiesiog kasytes susipynti yra sunku o su pluostu tai tikrai reikia laaaaaabai daug kantrybes tureti.
o del drakoniuku tai nelabai manau, bet kas zino pasaulyje visokiu zmoniu gal kas ir sugeba g.gif
Atsakyti
as turejau omeni ismokti pinti kitam...sau nemanau kad susipinciau...
Atsakyti
kitam ismokti aisku kad imanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bambucjaxxx @ 2010 10 03, 13:21)
egleegleegle ------> Na cia priklauso nuo plauku storio , jai plaukai plonesni tai savaime aisku kasyciu gausis maciau o jai storesni tai daugiau smile.gif Nu esu ilgiausiai pynusi 8 valandas panelei ir gvo 98 kasytes smile.gif tai kasytes pinu apie 5-8 valandas ir labai pigiai tik 60lt ir plius siulu panele nusiperka kokios nori spalvos ir teina pas mane ir supinu smile.gif Pinu kaip ir visos kitos pneles vienodai , o kaina del to tokia pigi , kad neturiu ka veikti , ir sitas uzsiemimas man patinka wink.gif

98 kasytes mazokai schmoll.gif , kad atrodytu graziai turi buti apie 200 kasyciu g.gif ir kasyciu skaicius nuo plauku storio nepriklauso, plauku pluosto kiekis priklauso nuo plauku storio ax.gif , tai uztat ir imate tik 60lt, supyntumet 200 uztruktumet dvgubai ilgiau g.gif tada ir kaina butu atitinkama ax.gif , o del pacio pynimo ,net neabejoju, kad pinate kaip ir kitos ax.gif tik patikekit kad galva neatrodytu plikai turi buti bent 150 kasyciu, blush2.gif
Atsakyti
Aš taip apie savo afrikietiškų kasyčių patirtį galiu pasakyti, kad supynė man jas išvaikščiojau apie mėnesį, nes visų pirma šiek tiek pabodo, o antra išsipešiojo galai ir kai kurios kasytės išsipynė nuo vidurio blink.gif bet kiek plaukų atrodė išėjo jas išpynus, kuokštais dvi dienas krito ir atrodė, kad suplonėjo plaukai, bet pats plaukas visai nenusausėjo, net pagyvėjo sakyčiau bigsmile.gif po mėnesio plaukai vėl stori ir superiniai, taip kad nieko blogo nepadarė plaukams kasytės smile.gif Dbr jau vėl po truputį norisi susipinti, buvo laaaabai patogu, gal kiek nepatiko tas, kad sintetiniai plaukai nugarą erzindavo ir tik supynus siaubingai niežtėjo galvą gal savaitę gerą doh.gif
Atsakyti
sveikos,

siaip kaip ir kitoms, kurios yra isbandziusios kaseles man ziauriai be rysio skaityti nezinanciu, bet rasanciu merginu komentarus apie nuplikusias drauges, sasuota galva ir kuokstais krentancius plaukus.
Pirmasias kasytes prisipyniau pries beveik 10 metu savo vestuvems. Nuo tada reguliariai vis prisipinu tai vienos, tai kitos spalvos, trumpesnes, tai ilgesnes. Esu isbandziusi ir saugius dredus pas Zai zai (jos linke antra nuotrauka - zali marskiniai ir dideli auskrai smile.gif )
Is viso kasytes buvau prisipynus 6 kartus ir viena karta tuos dredus. Pirmus tris kartus pinusi mergina emigravo i JAV, karta pyniausi kazkurioj Klaipedos kirpykloj - rezultatas buvo silpniausias, viena karta Vilniuje Figaro kirpykloje - irgi nebuvo labai gerai, nes atkeliavo ne visai tos spalvos pluostas ir specialiai nudazyti plaukai nesutapo su sintetinio pluosto spalva. Kasytes isejo margos, o nuo puses galvos lygios. Bet ne beda, ismoningai susukus kuoda buvo ok. Viena karta pyniausi pas Monikeza, labai gerai supyne berods 462 kasas, bet dabar ji irgi i uzsieni islekusi ir visai i Vln nebegrista.
Dabar vel noriu ir ieskau patyrusios pynejos/u.

Labai rekomenduoju norincioms kasas pintis pries vasara arba pries gimdyma (isbandyta wink.gif ). Atsikeli, susuki plaukus i kuoda, uzrisi juosta ir atrodai iskart puikiai. Galva plaudavau pagal poreiki, dziuna ciut ilgiau. Mano plaukai beje labai silpni, auga sunkiai, linke skilineti, o kaseles as paprastai nesioju nuo 3 iki 6 menesiu. Issipinant, zinoma, issisukuoja seni plaukai, kazkiek nuo tempimo issitraukia, bet per menesi kaukiu pagalba tikrai atsistato.

Vienintele problema, jei tai problema, sunku rasti skrybele, kuri lengvai ant tokios padidejusios galvos uzsidetu ir kadangi vazineju motoroleriu, tai tekdavo plaukus paleisti, kad salma siaip ne taip uzsimauciau biggrin.gif
Atsakyti
Draugės dukra buvo Ispanijoj, nenorėjo visos galvos kasuotos, todėl nupynė pusę, ir visai neblogai atrodo thumbup.gif

Įkelčiau foto, bet nemoku verysad.gif
Atsakyti
sveikutes,
temutes nesekiau visos blush2.gif , esu naujoke. norejau paklausti gal zinot kur internetu galetu uzsisakyti plauku pluostu pinti afro kasytems. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vidita1988 @ 2011 06 04, 14:27)
sveikutes,
temutes nesekiau visos blush2.gif  , esu naujoke. norejau paklausti gal zinot kur internetu galetu uzsisakyti plauku pluostu pinti afro kasytems.  4u.gif

http://www.baltichai...amp;product=223 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
noriu paklaust, gal kazkas zino kas Vilniuje gali padarit kazka panasaus ax.gif .
user posted image
I AZ 4u.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lenusikas: 07 birželio 2011 - 09:39

 ! 
Paslaugų skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti