Įkraunama...
Įkraunama...

Kredito kortelė

Skaičiau ir jau susipainiojau, kokią labiausiai apsimoka išsiimti kreditinę ? unsure.gif
Atsakyti
Gal kas nors zinot kaip yra kai baigiasi kreditines galiojimo laikas - ar turi ateiti i banka jei nori nutraukti ar pasilikti ar jei nepranesi ji savaime lieka toliau galioti g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 26 balandžio 2012 - 13:03
QUOTE(loja5 @ 2012 04 26, 13:03)
Gal kas nors zinot kaip yra kai baigiasi kreditines galiojimo laikas - ar turi ateiti i banka  jei nori nutraukti  ar pasilikti ar jei nepranesi ji savaime  lieka toliau galioti g.gif  4u.gif

Geriau nueiti į banką.Jei nebereikia kortelės,jos atsisakykite geriau.
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2012 04 28, 00:34)
Geriau nueiti į banką.Jei nebereikia kortelės,jos atsisakykite geriau.

As nenoriu jos atsisakyti, mane domina ar pasibaigus sutarciai bankas kvies is naujo pratesti ar nutraukti ar galesiu ir toliau naudotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 04 28, 07:24)
As nenoriu jos atsisakyti, mane domina ar pasibaigus sutarciai bankas kvies is naujo pratesti ar nutraukti ar galesiu ir toliau naudotis ax.gif

Jūs rašote,kad baigiasi kortelės galiojimas,tai kaip Jūs ja galėsite naudotis,jei nenueisite iki banko? Sutartis tęsiasi,bankas gamina kortelės pratęsimą,Jums reikia nueiti pasiimti naujos kortelės.Kartais skambina iš banko ir primena,kad yra pagaminta nauja pratęsta kortelė ir reikia atvykti jos pasiimti.
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2012 04 28, 12:36)
Jūs rašote,kad baigiasi kortelės galiojimas,tai kaip Jūs ja galėsite naudotis,jei nenueisite iki banko? Sutartis tęsiasi,bankas gamina kortelės pratęsimą,Jums reikia nueiti pasiimti naujos kortelės.Kartais skambina iš banko ir primena,kad yra pagaminta nauja pratęsta kortelė ir reikia atvykti jos pasiimti.

Na, zodziu gal pati nusisnekejau doh.gif bet kokiu atveju reiks eiti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 28 balandžio 2012 - 12:21
Sveiki, turiu Swebank'o Sidabrinę, bet va beta.lt pasiūlymas
http://beta.lt/visa-...sdavimo-mokesti

Kažkaip susidomėjau Blue iš American Express®, gal verta užsidaryti Swed'e ir imti šią?

Naudojimas kortelės: Dažnai darau pirkimus internete, gaunu vietinius pavedimus į kortelės sąskaitą.

Skaičiuoju kas geriau?
Kokie pinigų gautų iš kito banko sąskaitos įrašymo į sąskaitą mokesčiai? gal jei per mėnesį tarkim gaunu 10 pavedimu iš kito banko, šį parex kortelė bus vieni nuostoliai, juk vis tiek mažai kas Parex naudoja lietuvoje
patarkite ax.gif
Atsakyti
uztat ir sakoma jei su banku prasidesi tai tiktai bedos mirksiukas.gif turesi
Atsakyti
mes su Danske pasirasem sutartis abu. Korteles nieko nekainuoja, per diena bankomate galima iki 2000 lt nuimti nemokamai ir dar uz operacijas taskai kaupiasi, kuriuos galima panaudoti mokesciams uz pavedimus. Bet ji ne kreditine, todel dar issiemiau Gold, kuria naudiju tik kelioniu metu, nes yra sveikatos draudimas visai seimai.
Atsakyti
Aš turiu EGO. Administravimo mokestis 4 Lt.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2011 11 22, 22:59)
ten ne saugus atsiskaitymas internetu o saugumo programa. saugus atsiskaitymas internetu yra visiskai nemokama programa teikiama korteles gamintojo. uzregistruoti galima interneto banke ir problemos nebebus.  smile.gif




Turbūt turiu panašią problemą dėl Swedbank kreditinės kortelės. Bandau pirkti lėktuvo bilietus internetu, bet man neleidžia. Bėda ta, kad kortelę man paskolino dėdė, kuriam elektroninė bankininkystė neįdomi, tai matyt, nebus prisijungęs prie tos programos doh.gif ir nors duomenys teisingi ir užtenka pinigų, man neleidžia su ja atsiskaityti.

Kaip jūs manote, ar galima būtų apeiti šią problemą perkant bilietą telefonu? Tokiu atveju vis tiek turėčiau operatorei duoti duomenis, kurių manęs prašo svetainėje, kad būtų nuskaityti pinigai. Kažin ar pavyktų juos nuskaityti? Gal tai nebus tas pats, kas atsiskaitymas internetu?

Nes šiaip viskas gerai.

Žinau, kad paprasčiausia būtų nueiti į banką ir išsiaiškinti, bet tam artimiausiu metu nebus laiko ir apskritai šitas reikalas nuo mano valios nepriklauso. Tad ar galima taip apeiti šią problemą pasiūlytu variantu? g.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lyra* @ 2012 08 20, 16:33)
Aš turiu EGO. Administravimo mokestis 4 Lt.

Administravimo mokescio nera, jei nors karta per menesi padarai atsiskaityma sia kortele.
Atsakyti