Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai II

QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 06, 17:52)
ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif Nu ir gerai,o kas cia tokio,pasitikslinau ax.gif  ax.gif  ax.gif  lotuliukas.gif

viskas ok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 02 06, 16:58)
ax.gif O tu konkretu klausima uzdavei? g.gif Pas mane galvoje tiek klausimu...... kad net nezinau kuris svarbesnis... lotuliukas.gif  doh.gif todel ir paprasiau tiesiog ateinanciu metu prognozes.......  ax.gif dabar su nekantrumu laukiu atsakymo.... blush2.gif


Aš tai konkretų uždaviau ax.gif Kai eini gyvai pasiburti, tai gali gi šiaip pasiklausyti visko, o tada jau rūpimus klausimus nagrinėti. O virtualiai tai kažkaip nesinori žmogaus apkrauti blush2.gif Visvien gi žinau, kas man svarbiausia, tai tiesiai šviesiai ir paklausiau smile.gif
Atsakyti
mergaitės,nebespėju atsakinėti... unsure.gif blush2.gif ax.gif nesitikėjau ,kad tiek norinčių bus... blink.gif aišku labai džiaugiuosi, biggrin.gif kad susidomite... tik jums atsakymai užtrunka,bet jei jūs lauksite smile.gif ,tada jokios reikšmės,rašykite ir toliau thumbup.gif ,labai malonu,kad galiu pagelbėti... 4u.gif
ir labai ačiū už gerus žodžiu... blush2.gif ax.gif wub.gif ir kam tas užmokestis kada geras žodis atperka visus vargus,pakelia nuotaiką,prideda pasitikėjimo savimi...geriausias atlyginimas dvasiai... thumb_yello.gif
Atsakyti
Aciu magija.taro uz atsakymus,patarimus,tai ka pasakei visam gyvenimui prisiminsiu,aciu kad perspejai ko geriau nedaryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2007 02 06, 13:58)
Sveikos dar karteli,
sikart norejau jusu nuomones apie aiskiarege Jolanta is Panevezio - gal kuri esat buvusi ir galit pasidalinti atsiliepimais?
Ir dar esu geru dalyku girdejus apie kita aiskiarege is Kauno, kuri jau zmogui iejus i kambari viska gali apie ji pasakyt... Deja, nei vardo, nei kuriam rajone ji gyvena, nezinau sad.gif Gal kuri is jusu atpazins ja is mano aprasymo ir papasakos daugiau? ax.gif




As esu buvusi pas Jolanta Panevezyje. Man patiko, ir kiek esu girdejusi daug kam teisybe pasake.

Gal kas zinot daugiau Panevezyje bureju? Esu girdejusi, kad yra Pelkiu g.
Atsakyti
Gal kas žino, kur Sergejus dabar dirba?
Pasakė apie nesantuokinį sūnų thumbup.gif pati dar nežinojau, kad porą savaičių laukiausi, kai pas jį buvau blush2.gif Visa kita nieko ypatingo nepasakė, bet man svarbiausia vaikai.
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2007 02 06, 13:58)
Sveikos dar karteli,
sikart norejau jusu nuomones apie aiskiarege Jolanta is Panevezio - gal kuri esat buvusi ir galit pasidalinti atsiliepimais?
Ir dar esu geru dalyku girdejus apie kita aiskiarege is Kauno, kuri jau zmogui iejus i kambari viska gali apie ji pasakyt... Deja, nei vardo, nei kuriam rajone ji gyvena, nezinau sad.gif Gal kuri is jusu atpazins ja is mano aprasymo ir papasakos daugiau? ax.gif



QUOTE(Gytarė @ 2007 02 06, 15:54)
Jolantą pažįstu seniai. Atsiliepimai geri. 4u.gif  Daug tiesos pasakė ir man, ir mano pažįstamiems.



QUOTE(liwijap @ 2007 02 07, 10:21)
As esu buvusi pas Jolanta Panevezyje. Man patiko, ir kiek esu girdejusi daug kam teisybe pasake.

Gal kas zinot daugiau Panevezyje bureju? Esu girdejusi, kad yra Pelkiu g.


Aš visai neseniai buvau pas Jolantą. Man didelio įspūdžio nepaliko. Gal kai kuriais klausimais ir pataikė, bet daug kur nepataikė ir tik manęs klausinėjo, ar taip, ar kitaip. Ir tuo klausimu, kuris man labiausiai rūpėjo, nieko gero nepasakė. Na bandau save įtikinėti, kad jeigu nematė jokių pokyčių, tai mums tai tik į naudą. smile.gif Bet tikrai nelikau ja sužavėta ir antrą kartą pas ją neičiau schmoll.gif Nes kaip atėjau su savo mintimis, taip su jomis ir išėjau, negavusi jokių prognozių.
Atsakyti
QUOTE(dita3 @ 2007 02 07, 13:18)
Aš visai neseniai buvau pas Jolantą. Man didelio įspūdžio nepaliko. Gal kai kuriais klausimais ir pataikė, bet daug kur nepataikė ir tik manęs klausinėjo, ar taip, ar kitaip. Ir tuo klausimu, kuris man labiausiai rūpėjo, nieko gero nepasakė. Na bandau save įtikinėti, kad jeigu nematė jokių pokyčių, tai mums tai tik į naudą.  smile.gif Bet tikrai nelikau ja sužavėta ir antrą kartą pas ją neičiau  schmoll.gif Nes kaip atėjau su savo mintimis, taip su jomis ir išėjau, negavusi jokių prognozių.

Pas Jolantą paskutinį kartą buvau 2004 m. Tuo metu ji išpranašavo didelę nelaimę. Deja, išsipildė, kad ir kaip aš stengiausi viską pakeisti. verysad.gif Daugiau nesilankau... Kartais geriau saldus melas, nei karti tiesa. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 02 07, 12:45)
Pas Jolantą paskutinį kartą buvau 2004 m. Tuo metu ji išpranašavo didelę nelaimę. Deja, išsipildė, kad ir kaip aš stengiausi viską pakeisti. verysad.gif  Daugiau nesilankau... Kartais geriau saldus melas, nei karti tiesa. doh.gif

negerai, kai nelaimes ispranasauja g.gif lieka pasamoneje lyg programa ir lauki..
jeigu ir pranausauja, tai turetu buti labai apgalvotai, susvelnintai, jokiu budu 'ne rezti is peties" gali sirdis sustoti...
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2007 02 07, 10:33)
Gal kas žino, kur Sergejus dabar dirba?
Pasakė apie nesantuokinį sūnų thumbup.gif pati dar nežinojau, kad porą savaičių laukiausi, kai pas jį buvau blush2.gif Visa kita nieko ypatingo nepasakė, bet man svarbiausia vaikai.

4u.gif Kiek zinau,tai ten pat ,prie Tauro kalno mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 02 07, 12:22)
4u.gif Kiek zinau,tai ten pat ,prie Tauro kalno mirksiukas.gif

ačiū, jei turi įmesk tlf į až 4u.gif
Atsakyti
Gal kas girdejo apie aiskiarege Marija is Taikos g.?
Atsakyti