Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: Žolynėlis

tikekimes susitiksim darzeli 4u.gif
Atsakyti

Mes rugpjūčio 30 einam apsižiūrėti, nes vedėja tada sakė atidaro jau visas grupes, pradės skirstymus kas kur.

sakė mano panelė pirmam aukšte bus, nes nevaikščiojantis vaikas.
maniškei 2 metukai rugsėjy bus.

gal pagal avataro nuotrauką kas nors mane ir atpažinsit blush2.gif
Atsakyti
Labuka,

mes į šį darželį bandėm per pažįstamus pakliūti...baigėsi tuo, kad susipjovė vedėja su pavaduotoja ar su kuo ten, tipo kuri viršesnė ir kuri gali spręsti, ką priimti ir ką ne...likom už borto unsure.gif bet, kai paskaičiau apie grubų elgesį ir brendžiukus po paglvėlėm... gal viskas tik į gera? mirksiukas.gif
dabar kovojam dėl vietos kitame darželyje....
kodėl viskas taip sudėtinga tokiuose paprastuose dalykuose verysad.gif
Atsakyti
aš mielai vesčiau dukrą į kitą darželį, bet jos neima niekas nes ji su negale, ir dar su traukuliais doh.gif

todėl noriu nenoriu, eisim į Žolynėlį.beto jis visai arti mum, nes mes antakalnyje gyvenam wink.gif
Atsakyti
Mano maziukas nuo spalio men. keliaus, nes tik spali du metukai sueina. Gal net pats maziausias bus 4u.gif Noreciau susipazinti su mamytem, kurios Virsupio soduose gyvena ir savo maziukus si rudeni leidzia i Zolyneli smile.gif
Papildyta:
O apie darzeli, tik gerus dalykus girdejau, bus matyt rolleyes.gif
Atsakyti
mano dukrytė lankys Saulutės grupę.gal kieno dar?
buvom apsiuostyti šiandien.baika ten.senovinės grupės, ale gi ne daiktuose esmė, kad tik kas užsiimtų su tais vaikais.
maniškė nesėdi dar pati, bet ten auklėtoja labai optimistiškai, sako pastatysim ant kojų merginą greitai!
labai tikiuosi teigiamų pokyčių wink.gif
Atsakyti
mes eisim i pienes grupe smile.gif gal kieno ir?grupe patiko gana didele, auklyte is pirmo zvilksnio tai nieko.tik kas nepatinka kad jos kas dvi dienas keiciasi. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ramabaz @ 2007 08 31, 14:50)
mes eisim i pienes grupe smile.gif  gal kieno ir?grupe  patiko gana didele, auklyte is pirmo zvilksnio tai nieko.tik kas nepatinka kad jos kas dvi dienas keiciasi. blink.gif

kaip taip keičiasi?
mano vaiko auklėtoja labai atidžiai klausė kada ir kaip jai vaistus suduoti reikės, kaip valgo vaikas, kaip miega.
Atsakyti
Žiūriu šaunus būrelis vaikučių pradės šiais metais darželį lankyt 4u.gif Mes tik kitais metais prisijungsim ax.gif

O dėl auklėtojų keitimosi irgi girdėjau ir tas man labai nepatinka, bet tai ne nuo mūsų priklauso ax.gif
Atsakyti
Kaip gerai kad su kaimynais pasišneki thumbup.gif

Aš dar gegužę parašiau prašymą, tai buvau rami kaip belgas, kad viskas jau ok. Bet kur tau doh.gif Tas prašymas kažkur dingęs, tai jei ne kaimynė, kurie liepė pasitikslint ar tikrai eilėj stovim - būčiau likus visai ant ledo mirksiukas.gif Žodžiu, šiandien buvau darželyje, parašiau jau antrą prašymą, įrašė į knygą, tai eilėj kaip ir stovim. Bet įdomiausia tai, kad direktorė pasakė, kad sveikus vaikus priima tik kas dvejus metus doh.gif doh.gif doh.gif
O ką daryt, jei šis darželis priklauso ir kiti nepriima? g.gif Tuomet pasiūlė: jūsų yra jau kažkur 5 vaikai, kurių kitais metais negalėsim priimt, bet patalpų mes turim. Tėveliai, susimeskit, padarykit remontą, savivaldybėj pramuškit auklėtojai ir šeimininkėlei etatą - ir prašom biggrin.gif Ir dar atsisveikinant priminė, kad yra rinkliava už salės remontą (pernai darytą) doh.gif doh.gif

Nežinau.... Mano vaikas pirmas, nesu su tuo susidūrus, bet negi tėvai turi remontuot grupes dar nė nepradėjus lankyt darželio g.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2007 09 03, 15:29)
Kaip gerai kad su kaimynais pasišneki  thumbup.gif

Nežinau.... Mano vaikas pirmas, nesu su tuo susidūrus, bet negi tėvai turi remontuot grupes dar nė nepradėjus lankyt darželio  g.gif

Sveika,kaimyne biggrin.gif
Na cia tai jau nesamone del to sales remonto.Kai kalbejausi su pavaduotoja,tai apie jokias rinkliavas apskritai kalba nejo. Nors darzeliui tai remonto reikia doh.gif
Buvom siandien pira diena,grupe gan jauki,aukletoja patiko,Ugnei manau irgi bus viskas gerai.
Atsakyti
del rinklevos tai ir girdejau .Aukletojos nesamoningos tiesa sakant ,,pohuistes,, daugiau sneka negu daro doh.gif namato ka vaikai daro.vakar vaikai pietavo.tai net nemato ar vaikai valgo ar ne.vienas nebaige valgyt nuleke nuo stalo zaist.ir kiti is paskos.ir lieka alkani,tos likucius susirenka ir i tase,ir netai kad stebetu vaikus ar ten su jais zaistu,tai nuleke kaskoki kabineta tvarkyt visos,jos kaip laputaites. O aukletoju grafikai tai idomiai keiciasi.vienintele aukletoja tai patiko tai is ciobreliu grupes smile.gifi kure bandysiu pereit. o direktore galetu ir kreiptis ir i europos sajungos labdara,nes girdejau kad reme labai .tik kovot reikia.o ta is tevu kisenes praso praso doh.gif
Atsakyti