Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: Žolynėlis

Sveiki. Nuo kito rudens planuoju vesti savo vaiką į šį darželį. Ar yra eilės ten? O ar priima brolius ir seseris?Ar jūs iš anksto užsirašėte?
Papildyta:
Ir dar, gal žinote, kur dar priima vaikus su judėjimo negalia?
Atsakyti
QUOTE(natmar @ 2007 09 22, 14:00)
Sveiki. Nuo kito rudens planuoju vesti savo vaiką į šį darželį. Ar yra eilės ten? O ar priima brolius ir seseris?Ar jūs iš anksto užsirašėte?
Papildyta:
Ir dar, gal žinote, kur dar priima vaikus su judėjimo negalia?

Sveika
Eiles yra,kaip ir daug kur. Pabandyk nueit ir uzsirasyt.
Sis darzelis yra specializuotas ir skirtas vaikams su judejimo negalia bei kitomis problemytemis.
Prabego jau beveik 3 men., kaip mano dukta lanko si darzeli ir galiu ji tik girti-saunios aukletojos (bent jau musu grupeje),daug ivairios veiklos (keramika,teatras,baseinas), aptvarkyta teritorija,o svarbiausia,zinoma,kad mano vaikui ten patinka smile.gif
Maciau,kaip rupestingai elgiamasi su neigaliukais, su jais ten dirba kineziterapeutai,masazistai,logopedai. Patalpos siltos,grazi renginiu sale.
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymą. pavasarį bandysim užsirašyti ir apsižiūrėti.
Atsakyti
atleiskit mamytes, kad pasikartosiu, perskaiciau visa tema, bet taip ir nesupratau ar yra vaikuciu be sutrikimu grupe? mums kaip ir arciausias darzelis butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uliana @ 2008 04 05, 13:34)
atleiskit mamytes, kad pasikartosiu, perskaiciau visa tema, bet taip ir nesupratau ar yra vaikuciu be sutrikimu grupe? mums kaip ir arciausias darzelis butu  ax.gif

Yra smile.gif 2 grupes.
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2008 04 05, 13:09)
Yra smile.gif  2 grupes.


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi nuo spalio lankysime šį darželį, gal kas pradės šiais metais ? Mano mergička su neįgalumu, todėl rinkomės šį darželį..
Atsakyti
QUOTE(laurrike @ 2008 08 31, 17:15)
Mes irgi nuo spalio lankysime šį darželį, gal kas pradės šiais metais ? Mano mergička su neįgalumu, todėl rinkomės šį darželį..

Mano dukra irgi naujokė šiaip metais blush2.gif
Į darželį eina penkias dienas. Pirmosios dienos buvo puikios, o šiandien ryte buvo ne ta auklėtoja (kaip dienas prieš tai), tai mergytė su ašaromis liko. Bet paskui užsižaidė ir viskas ok buvo. Ir eiti namo nenorėjo mirksiukas.gif

Į kokią grupę eisit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2008 09 05, 16:18)
Mano dukra irgi naujokė šiaip metais  blush2.gif
Į darželį eina penkias dienas. Pirmosios dienos buvo puikios, o šiandien ryte buvo ne ta auklėtoja (kaip dienas prieš tai), tai mergytė su ašaromis liko. Bet paskui užsižaidė ir viskas ok buvo. Ir eiti namo nenorėjo  mirksiukas.gif

Į kokią grupę eisit?  g.gif

Sveika smile.gif
Pripras mazule,tik laiko ir kantrybes reikia. I kokia grupe einat?
Atsakyti
Mes tai eisim i Rutele, o Jus ?
Atsakyti
O gal kuri galite pasakyti, ar ten galima nusigauti neturint savo automobilio? Ar vaziuoja koks autobusas ar panasiai? Nes nuo antakalnio poliklinikos jei pesciomis tai toli...
Atsakyti
QUOTE(Agate @ 2008 10 01, 15:28)
O gal kuri galite pasakyti, ar ten galima nusigauti neturint savo automobilio? Ar vaziuoja koks autobusas ar panasiai? Nes nuo antakalnio poliklinikos jei pesciomis tai toli...

Važiuoja 15 autobusas mirksiukas.gif Ir mikriukas 115 ax.gif
Pradėsit lankyti?

Mano mergytei labai patinka - grupė nedidelė, kartą net viena buvo (ateinu pasiimti, o ten auklėtoja, auklėtojos padėjėja apie mano vaiką šokinėja - geriau nei pas močiutę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) Jau šildo. Nėra karšta, bet tikrai ne taip žvarbu kaip daugiaukščiuose mirksiukas.gif
Atsakyti