Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo skiriasi gyvenimas su 1 ir 2 vaikučiais?

QUOTE(Bulve @ 2007 03 25, 19:18)
Paskaitau ir bijau, kad nesugebėsiu. Po teisybei, skaičiau kažkokiame leidinyje, kad pirmas vaikas moteriai suteikia daugaiu laimės nei antras (pastarasis suteikia, bet ne tiek daug kiek antras). Pagalvojau, kad paklausiu tai patyrusių  blink.gif
Nors ką čia pasiruoši iš anksto, gyvenimas viską sureguliuos... biggrin.gif

sveikute Bulve 4u.gif viska tu sugebesi tik nebijok smile.gif pirmas vaikas tai labai daug dziaugsmo. antras vaikas tai dar daugiau dziaugsmo o ir kiti vaikuciai tai kazkas puikaus. visus mylesi savo vaikucius vienodai. is patirties zinau , ir nesvarbu kiek ju bus ar du ar astuoni:D sekmes ir nebijok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2008 09 18, 23:33)
mums finansiškai kol kas tai nieko nesijaučia ar du vaikai, ar vienas, juk daugybė daiktelių, rūbelių iš pirmojo vaikučio likę. Maistelis gal iš pradžių kol mišinuką valgys, tai brangiau išeis, geriau jau motinos pienas. O paskui vienodas maistas kaip ir visiems, na tik kai didesni vaikai, vyresnėse klasėse, tada jau poreikiai jų didesni, tai ir išlaidų bus daugiau. O kol kas tai  cool.gif


O ką daryti, jeigu aš taaaip nenorėjau antro vaikučio (Tai buvo prieš kokius du metus...) ir viską išpardavinėjau, atidaviau ir t.t. unsure.gif Nu kvailė, žinau. doh.gif blush2.gif Netrim nei lovytės, nei patalynių, nei vežimaičio, nei rūbų schmoll.gif

Labai norim antros atžalėlės, bet stabdo tai, kad negalėsim abiejų vaikų tinkamai aprūpinti viskuo.
Atsakyti
va va, ir man ta pati situacija lotuliukas.gif dar pries pusmeti sakiau kad antras tai jau kaip pirman bent jau 8 ar 9 metai bus smile.gif o dabar kaip sunelis vis dazniau pasiskundzia kad jam labai liudna, kad noretu kudikio mergytes tai ir man abejones kyla rolleyes.gif o visus daiktelius tai pries gerus 3 metus visiems isdalinau biggrin.gif , tai jei visdelto sugalvosim antra mazyli gamint tai reiks viska susipirkt is naujo, bet nieko cia sunkaus, juk ne milijona viskas kainuoja smile.gif
Atsakyti
na mūsų mažajam dar nepilnai du mėnesiukai wub.gif bet gyvenimas labai nepasikeitė g.gif na neskaitant to, kad reikia kelis vėl naktimis cool.gif finansiškai g.gif kadangi visada žinojom, kad antro norėsim iškart, tai viskas liko, bet rūbeliai tinka tik pirmiems mėnesiams, nes paskui jau labai mergaitiški modeliai wub.gif
Atsakyti
Svarbiausiai noras,o visa kita po mazel susidelioja rolleyes.gif
mes visada zinojm,kad antras bus greit po pirmojo.nieko nemeciau,viska saugojau ir tvarkingai laikiau sudejus.pirma dukryte ir zinoma,kad ne viskas tinkama antrajai atzaleliai,nes broliukas,bet begant laikui,tiesiog vieni per kitus kazkas kazkoki rubeliu atidave,vel tos pacios palankynos,tai susirinko nauju daikteliu.zodziu,nereikia bijoti.o auginti viena ar du,tai jau tas pats,visvien namuose su vaikais tongue.gif
Atsakyti
Musu mazyliui daba 6 menesiukai,ir as jau laukiu nesulaukiu kada vel pastosiu,bo labai noriu antro,net nebesvarbu mergyte ar berniukas smile.gif kai pamatau besilaukiancia motery,taj pavydas suima... smile.gif
Atsakyti
as taip pat pritariu kad vienas vaikas ne vaikas,zinoma ir smagiau ir vaikams(galbut) ir tevams bet neramina ateitis fear.gif ir kaip dabar reikia nuspresti ,kaip reikia sudelioti pliusus minusus,juk kai esi protaujantis zmogus negali paskyti kaip bus taip o jei ka pades"Bedu turgus" schmoll.gif
Atsakyti
su vienu vaikiuku nebeisivaizduoju ka veikti biggrin.gif o su dviem tai sukuosi kaip kokia vovere... finansai jauciasi... pries gimstant antrajam pasistatem soduose nedideli nameli, kad butu ekonomiskas, nes nenorejom nuomotis jokio buto uz kosmines kainas plius dar moket uz sildyma...

o kol esam sveiki, rankas kojas galva turim, manau kad netruks musu vaikiukams nieko... ko reikia vaikui sveikai uzaugti smile.gif
Atsakyti
aisku,cia kaip toj patarlej"bijai vilko,neik i miska" tongue.gif .Moterys tikriausiai tokios butybes ir yra kad viska turi paskaiciuoti ir apskaiciuoti nes manau vistiek moterys didesne atsakomybes nasta nesa ant savo peciu.Vyrams kas-jei nori vaiku padaro,nebenori auginti ,pasiplauna schmoll.gif O tu moterie sukis kaip ismanai soske.gif
Atsakyti

Visokiu tu vyru buna...ir auginti norinciu randasi. smile.gif

Esu dar sviezia, jau dvieju vaikuciu mamyte. Daznai susimastau ir as, kuo antras kartas skiriasi nuo pirmo. Mano atveju laaaabai skiriasi. Dabar esu daug labiau atsipalaidavusi, daug labiau dziaugiuosi kiekviena diena ir darbai namie einasi kaip is pypkes. Cia vistik patirtis ka duoda. Su pirmu per daug abejojimo,netikrumo,nepasitikejimo savimi,nors tada atrode, kad viskas kuo puikiausiai.Ir buityje buvau uzsikasusi. O ta dviguba meile tokia didziule,kad net trecios noreti pradedi. thumbup.gif thumbup.gif
Pasigendu tik to didziulio stebuklo jausmo, na pirmas vaikas vistik tikrai stebuklas, o antram gimus tokio jausmo jau nebuvo.
Mazylis taip greitai rado musu seimoje savo vieta, kad jau nebeisivaizduoju kaip mes be jo gyvent galejome. wub.gif
Atsakyti
mano sunui jau 8,pastebejau kad pavydziu draugems kurios susilaukia vaikiukiu,siemet beveik visos gimdo lotuliukas.gif bet kazkaip stabdo antro gaminimui finansai daugiausiai,po to mano vaikas is vis nenori broliuko ar sesutes,ir taip jis didelis jam jau tikrai nebebus isdomu zaisti su leliuku ,cia nabent jau vaikas grynai mano naudai wub.gif ir del vyro ,jis kazkaip niekad vaiku nenorejo,aisku gaila bet ka padarysi,pirmas atsirado mano noriu tik o antras irgi gali atsirast jei panoresiu,bet ar verta kai tokia situacija
Atsakyti
Ir mes su vyru vis pakalbam apie antra vaikuti. Bet mane dar kazkas stabdo. Dabar as i miesta, i parka iseinu viena. Ir dukrai vis demesio reikia. Gal todel dar atidelioju, nors man visa laika atrode, kad geriausias skirtumas tarp vaiku 4-6 metai. Gal dar ir del to guma tempiu, nes dukrai dar tik 2 metai 7 menesiai. Gal todel, kad pas mus seimoj taip buvo. Zinau tik tiek, kad vienam vaikui augti liudna.
Atsakyti