Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo skiriasi gyvenimas su 1 ir 2 vaikučiais?

QUOTE(ColiukeS @ 2008 12 16, 13:46)
Ir mes su vyru vis pakalbam apie antra vaikuti. Bet mane dar kazkas stabdo. Dabar as i miesta, i parka iseinu viena. Ir dukrai vis demesio reikia. Gal todel dar atidelioju, nors man visa laika atrode, kad geriausias skirtumas tarp vaiku 4-6 metai. Gal dar ir del to guma tempiu, nes dukrai dar tik 2 metai 7 menesiai. Gal todel, kad pas mus seimoj taip buvo. Zinau tik tiek, kad vienam vaikui augti liudna.


Tikrai vienam vaikui augti visiskai ne liudna ! 4u.gif Bobuciu pasakos ! Zinau, nes uzaugau viena, turejau kruvas draugu, o namai buvo mano "ramybes salele" kur galedavau pabuti viena. Tas "linksmumas" vaikui nuo naujai atsiradusio broliuko ar sesutes gerooookai pervertinamas lotuliukas.gif
Jusu dukryte dar labai mazute ir manau jei nepasiryztate antram vaikeliui, tai ir nereikia 4u.gif
Man cia isvis kazkokiais viduramziais kvepia - vos tik pirmas vaikas is pampersu islipa jau butinai REIKIA antro - kad pirmam LIUUUUUDNA nebutu lotuliukas.gif

Vienzo - dziaukites gyvenimu, mylekit savo dukryte, skirkit laiko sau ir nesijauskit kalti del visuomenes sukurtu stereotipu 4u.gif
Atsakyti
Mano antroji - netyčiukė, aš labai norėjau antro vaikelio, bet teko prieit kompromiso, kad jei jau bus antras tai vėliau. Beje, kai sužinojom, kad laukemės vyro reakcija buvo daug džiaugsmingesnė, o aš tuoj pradėjau skaičiuot išgerto vyno taures ir vartotus vaistus...nu vienžo apėmė panika. Pokyčiai šeimoj pasijuto mažajai paaugus ir bent jau man tai ją augint sunkiau negu pirmąją, nes kartais jaučiu, kad nekontroliuoju situacijos- kai paleisdavau pirmagimę ropinėt tai būdavau tikra, kad ant žemės neprimėčiau smulkių daiktų, nepakišiu smėlio dėžėj išvolioto žaislo pačiulpt ir pan. dabar tik nusisuku (o nusisukt su dviem jau dažniau reikia bent tam, kad elementarius namų ruošos darbus atliktum lotuliukas.gif ) jau kokia nesąmonė vyksta. Taip ir panikuoju pastoviai - tai laukiu ar nepradės klykt nuo žarnų nepraeinamumo, nes matyt prarijo žaidimo detalę, kuri paslaptingai dingo, tai ar nebus smegenų sutrenkimo... ir t.t. Ką jau kalbėt apie išvažiavimą mažąją būtina pamaitint paskutinę minutę, nes išalks, o po to būtinai paseka visi kiti ritualai lotuliukas.gif , dičkė arba persirenginėja tris kartus arba "televizinėj komoj" niekaip apsirengt negali, vyras pradeda rėkt "profilaktiškai" vos nusprendžiam kur nors važiuot. Ir visgi pertraukose tarp panikos atakų iš operos kaip nenumarint vaiko, kažkur ruošimosi, vėlavimo, pastovaus valgyt darymo, smulkių detalių rinkimo, trupinių siurbimo, nosies plovimų, garinimų, vežimų pas daktarus... viena sau paslapčia svajoju apie trečią netyčiuką. Ir jokie čia viduramžiai man tiesiog gera augint vaikus, nors stogas nuo to gerumo retkarčiais ir pavažiuoja.
Atsakyti
QUOTE(begemotica @ 2008 12 18, 23:09)
Mano antroji - netyčiukė, aš labai norėjau antro vaikelio, bet teko prieit kompromiso, kad jei jau bus antras tai vėliau. Beje, kai sužinojom, kad laukemės vyro reakcija buvo daug džiaugsmingesnė, o aš tuoj pradėjau skaičiuot išgerto vyno taures ir vartotus vaistus...nu vienžo apėmė panika. Pokyčiai šeimoj pasijuto mažajai paaugus ir bent jau man tai ją augint sunkiau negu pirmąją, nes kartais jaučiu, kad nekontroliuoju situacijos- kai paleisdavau pirmagimę ropinėt tai būdavau tikra, kad ant žemės neprimėčiau smulkių daiktų, nepakišiu smėlio dėžėj išvolioto žaislo pačiulpt ir pan. dabar tik nusisuku (o nusisukt su dviem jau dažniau reikia bent tam, kad elementarius namų ruošos darbus atliktum lotuliukas.gif ) jau kokia nesąmonė vyksta. Taip ir panikuoju pastoviai - tai laukiu ar nepradės klykt nuo žarnų nepraeinamumo, nes matyt prarijo žaidimo detalę, kuri paslaptingai dingo, tai ar nebus smegenų sutrenkimo... ir t.t. Ką jau kalbėt apie išvažiavimą mažąją būtina pamaitint paskutinę minutę, nes išalks, o po to būtinai paseka visi kiti ritualai  lotuliukas.gif , dičkė arba persirenginėja tris kartus arba "televizinėj komoj" niekaip apsirengt negali, vyras pradeda rėkt "profilaktiškai" vos nusprendžiam kur nors važiuot. Ir visgi pertraukose tarp panikos atakų iš operos kaip nenumarint vaiko, kažkur ruošimosi, vėlavimo, pastovaus valgyt darymo, smulkių detalių rinkimo, trupinių siurbimo, nosies plovimų, garinimų, vežimų pas daktarus... viena sau paslapčia svajoju apie trečią netyčiuką. Ir jokie čia viduramžiai man tiesiog gera augint vaikus, nors stogas nuo to gerumo retkarčiais ir pavažiuoja.



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
cia itariu mano ateitis,kai mazius prades judeti smile.gif, bet optimistiskai nusiteikusi viska istverti
showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(Flafi @ 2008 12 19, 01:38)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
cia itariu mano ateitis,kai mazius prades judeti  smile.gif, bet optimistiskai nusiteikusi viska istverti
showoff.gif



Ir mūsų tokia kasdienybė biggrin.gif
Atsakyti
sveikos as jauginu du vaikiukus berniukus tai sis momentas pats sunkiausias doh.gif nes ir dickis ir mazisu viosko vienu metu nori doh.gif mazsis gynas oziukas nesusitvarkau kazko pyksta pastoviai nu db sunku bet manau kai jie uzaugs lb zaiugsis kad yra ne vienas seimoj 4u.gif
Atsakyti
Kaip miela pasiskaityti kaip mamytes sukasi aplink du vaikucius biggrin.gif 4u.gif Mano lelei virs 3 metuku ,pamato maza kudikeli ar jau didesni vaika dziaugdmo pilnos "kelnes" yahoo.gif kadangi nedyrbu visa diena prazaidziu su maziuku ,draugu su vaikais cia uzseni neturim,i darzeli neina ,tai kur parke susitinka su vaikais jai butu mazgiaus valia zaistu iki velyvo vakaro... smile.gif pagalvoju kartais apie broliuka ar sesute bet taip ir nueina tie galvojimai blush2.gif Saunuoles mamytes auginancios du vaikucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano antras dar maziukas, gal todel didelio skirtumo nejauciu.
Atsakyti
QUOTE(Adaya @ 2008 12 17, 18:10)
. Tas "linksmumas" vaikui nuo naujai atsiradusio broliuko ar sesutes gerooookai pervertinamas  lotuliukas.gif


gal nuo charakterio tai priklauso g.gif
as tai " linksmuma" suprantu kaip didesne galimybe formuotis socialiniams igudziams
Atsakyti
Laiko nelieka visai, pirmoji ketvirtokė, o mažiukas -2 metų. Maisto ruošimas, valgydinimas, merginos šokiai, pamokos, rūbai...oi kaip paprasta su vienu. O gal kitaip, kai amžius vaikų panašus.
Atsakyti
QUOTE(KRŪTA @ 2011 02 06, 00:11)
Laiko nelieka visai, pirmoji ketvirtokė, o mažiukas -2 metų. Maisto ruošimas, valgydinimas, merginos šokiai, pamokos, rūbai...oi kaip paprasta su vienu. O gal kitaip, kai amžius vaikų panašus.


O kai vaiku amzius panasus, tada yra daug daug sudetingiau lotuliukas.gif
Kai gime antras vaikas, supratau, ka reiskia posakis "vienas vaikas ne vaikas".
nes dabar kai namuose lieka vienas, tai atrodo lyg isvis ju nebutu 4u.gif Bet musu ir vaikai abu laaabai aktyvus... Skirtumas yra didziulis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(begemotica @ 2008 12 18, 22:09)
Mano antroji - netyčiukė, aš labai norėjau antro vaikelio, bet teko prieit kompromiso, kad jei jau bus antras tai vėliau. Beje, kai sužinojom, kad laukemės vyro reakcija buvo daug džiaugsmingesnė, o aš tuoj pradėjau skaičiuot išgerto vyno taures ir vartotus vaistus...nu vienžo apėmė panika. Pokyčiai šeimoj pasijuto mažajai paaugus ir bent jau man tai ją augint sunkiau negu pirmąją, nes kartais jaučiu, kad nekontroliuoju situacijos- kai paleisdavau pirmagimę ropinėt tai būdavau tikra, kad ant žemės neprimėčiau smulkių daiktų, nepakišiu smėlio dėžėj išvolioto žaislo pačiulpt ir pan. dabar tik nusisuku (o nusisukt su dviem jau dažniau reikia bent tam, kad elementarius namų ruošos darbus atliktum lotuliukas.gif ) jau kokia nesąmonė vyksta. Taip ir panikuoju pastoviai - tai laukiu ar nepradės klykt nuo žarnų nepraeinamumo, nes matyt prarijo žaidimo detalę, kuri paslaptingai dingo, tai ar nebus smegenų sutrenkimo... ir t.t. Ką jau kalbėt apie išvažiavimą mažąją būtina pamaitint paskutinę minutę, nes išalks, o po to būtinai paseka visi kiti ritualai  lotuliukas.gif , dičkė arba persirenginėja tris kartus arba "televizinėj komoj" niekaip apsirengt negali, vyras pradeda rėkt "profilaktiškai" vos nusprendžiam kur nors važiuot. Ir visgi pertraukose tarp panikos atakų iš operos kaip nenumarint vaiko, kažkur ruošimosi, vėlavimo, pastovaus valgyt darymo, smulkių detalių rinkimo, trupinių siurbimo, nosies plovimų, garinimų, vežimų pas daktarus... viena sau paslapčia svajoju apie trečią netyčiuką. Ir jokie čia viduramžiai man tiesiog gera augint vaikus, nors stogas nuo to gerumo retkarčiais ir pavažiuoja.



va cia tai super papasakota thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
zinok, sedejau tokia apsizliumbus del nezinia ko (nestumo hormonai veikia), perskaiciau tavo pasakojima tai sypsena pati savaime iki ausu istyso, taip fainai pasidare smile.gif
Atsakyti
Labutis! Mes taip pat laukiame antrosios atzalos ir be galo idomi, jusu, patirtis. 4u.gif butu idomu jei ir amziaus skirtuma tar vaikuciu nurodytumete.
Atsakyti