Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo skiriasi gyvenimas su 1 ir 2 vaikučiais?

QUOTE(laumike @ 2011 02 07, 19:12)

Kai gime antras vaikas, supratau, ka reiskia posakis "vienas vaikas ne vaikas".


tai paaiskinkit ir man, as irgi labai noreciau zinoti, kas tada tai yra, jei ne vaikas. Gyvulys? Parazitas? Kas??????
Atsakyti
Mano pirmosios pametinukės, tai sudėtingiausia buvo, kai tik tik gimė antroji, bet po to, kai antrąjai sukako metukai, tai kažkaip nebuvo tų didelių sunkumų - abidvi viena kita užsiiminėjo. Aišku, pešėsi ir daužydavosi, ir nepasidalindavo, ir viso buvo, bet kažkaip labai nekreipiau dėmesio - pačios viską išspręsdavo. O štai su trečia bišk sudėtingiau, vyresnės nelabai nori su tokia pyple užsiimti, tai mums labiau reikia su ja užsiimti.
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2015 11 10, 21:32)
tai paaiskinkit ir man, as irgi labai noreciau zinoti, kas tada tai yra, jei ne vaikas. Gyvulys? Parazitas? Kas??????

ta prasme, kai yra vienas vaikas, jis yra labiau tik priedas prie šeimos, o ne vaikas. Jis neturi kito vaiko su kuriuo galėtų žaist namuose, dūkt, muštis ir t.t.. Jo bendravimo ir žaidimų partneriai yra jo tėvai, suaugę šeimos nariai, kurie elgiasi toli gražu ne kaip vaikai. O ypač, jei mama vaiką po sijonu laiko iki 3-4 metų.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 11 11, 09:38)


ta prasme, kai yra vienas vaikas, jis yra labiau tik priedas prie šeimos, o ne vaikas. Jis neturi kito vaiko su kuriuo galėtų žaist namuose, dūkt, muštis ir t.t.. Jo bendravimo ir žaidimų partneriai yra jo tėvai, suaugę šeimos nariai, kurie elgiasi toli gražu ne kaip vaikai. O ypač, jei mama vaiką po sijonu laiko iki 3-4 metų.

na va, suzinojau, kad as net vaiko neturiu. Pasirodo, kad tai tik PRIEDAS lotuliukas.gif doh.gif




Realiam gyvenime man kas pasakytu, kad vaiko neturiu ir mano vaikas ne vaikas, tai kaip vozciau i dantis, kad maza nepasirodytu. Ir net neaiskinciau uz ka. Tikrai neleisciau kazkam iziedinet mano VAIKO. Bet gerai, kad cia tik virtualus pasaulis.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2015 11 11, 21:54)
na va, suzinojau, kad as net vaiko neturiu. Pasirodo, kad tai tik PRIEDAS  lotuliukas.gif  doh.gif
Realiam gyvenime man kas pasakytu, kad vaiko neturiu ir mano vaikas ne vaikas, tai kaip vozciau i dantis, kad maza nepasirodytu. Ir net neaiskinciau uz ka. Tikrai neleisciau kazkam iziedinet mano VAIKO. Bet gerai, kad cia tik virtualus pasaulis.

matai, neturi nei šeimos, nei vaiko. Realiam pasaulyje tik apsimestum, kad nieko negirdėjai ir tiek. Todėl nešokinėk.
Atsakyti
QUOTE(laumike @ 2011 02 07, 19:12)
Kai gime antras vaikas, supratau, ka reiskia posakis "vienas vaikas ne vaikas".

Palaukit dar, yra ir posakių apie du, pvz. "Du vaikai = du vienturčiai vaikai". ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 11 12, 14:25)
Palaukit dar, yra ir posakių apie du, pvz. "Du vaikai = du vienturčiai vaikai".  ax.gif

yra daug mistinių posakių, kurių prasmės niekas nei supranta, nei apskritai ieško:
išimtis patvirtina taisyklę; koks mokinys be devejtų; koks vairuotojas be avarijų; vienas vaikas ne vaikas ir t.t. Vienok tokio "du vaikai lygu du vienturčiai vaikai" - negirdėjau, net pas google ėjau klaust, ans irgi negirdėjęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 12 lapkričio 2015 - 16:54
QUOTE(Ciccio @ 2015 11 12, 16:53)
Vienok tokio "du vaikai lygu du vienturčiai vaikai" - negirdėjau, net pas google ėjau klaust, ans irgi negirdėjęs.

He he, reiškia girdėjau daugiau už google. bigsmile.gif Ramina, kad dar šį tą nugirsti realiai bendraudamas, o ne tik internete. Bet vargu ar be konteksto tai kažkam kažką sakys. smile.gif) Anuo atveju buvo psichoterpeuto paskaita, konteksas - ribų pajautimas (pvz. kad penkiese sėdėdami valty greičiau pajus valties siūbavimo pasekmes nei vienas. biggrin.gif)

Va, kad ir ne ta frazė, bet ganėtinai panašus žvilgnis tiek į 1, tiek į 2 auginančias šeimas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 12 lapkričio 2015 - 18:43
QUOTE(hi (: @ 2015 11 12, 18:36)
He he, reiškia girdėjau daugiau už google. bigsmile.gif Ramina, kad dar šį tą nugirsti realiai bendraudamas, o ne tik internete.  Bet vargu ar be konteksto tai kažkam kažką sakys. smile.gif) Anuo atveju buvo psichoterpeuto  paskaita, konteksas - ribų pajautimas (pvz. kad penkiese sėdėdami valty greičiau pajus valties siūbavimo pasekmes nei vienas. biggrin.gif)

o tu girdėjai posakį, kad du su puse vaiko yra geriau nei 3? Arba trys vaikai lygu du vienturčiai vaikai plius 1/2 dvynių?
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 11 12, 18:43)
o tu girdėjai posakį, kad du su puse vaiko yra geriau nei 3? Arba trys vaikai lygu du vienturčiai vaikai plius 1/2 dvynių?

Nea, negirdėjau. O jums mano nikas nepatinka, ar tai, kad girdėjau kažką ko jūs negirdėjot ir mane už tai reikia šitame pokalby "sumalt"... Arba todėl, kad nesutapo nuomonės kitur?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 12 lapkričio 2015 - 18:48
QUOTE(hi (: @ 2015 11 12, 18:47)
Nea, negirdėjau. O jums mano nikas nepatinka, ar tai, kad girdėjau kažką ko jūs negirdėjot ir mane už tai reikia šitame pokalby "sumalt"... Arba todėl, kad nesutapo nuomonės kitur?

tik šiaip pasiteiravau. Tu savo posakius sugalvoji - aš savo.
Atsakyti
Su vienu vaiku viskas buvo labai paprasta ir lengva rolleyes.gif gimus dukrai nuolatinis jausmas kokius 5 metus - nuovargis nuovargis nuovargis, apie daugiau vaikų net minčių nėra...
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 11 12, 07:39)
matai, neturi nei šeimos, nei vaiko. Realiam pasaulyje tik apsimestum, kad nieko negirdėjai ir tiek. Todėl nešokinėk.

kas cia kur ir ant ko sokineja? Cia tu pati savo psichologines problemas sprendi zemindama forume kitus zmones.
Atsakyti