Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate pakėlę ranką prieš vyrą?

nu as tai pliekiu savo vyra tolka piesnia biggrin.gif
va kai padovanojo sekcija, sukom mes ja abudai, man reikejo ja laikyt, o as belaikydama paleidau tiesa spejau surekt, kad leidziu, bet jis nespejo kojos patrauk, uzmeciau. blush2.gif (tik nepagalvokit kad ji sunki buvo, dar tik montuot pradeta smile.gif, o krito visa laime, gal is kokiu 5 cm aukscio, ali vistiek blush2.gif ) ta pacai diena su ta pacia sekcija, reikejo jam kazkam plaktuko, paprase paduot, o as tiesiu duodu ir galvoju, kad jis jau paemes, o pasirodo dar ne, vel kentejo koja blush2.gif
viena kart i aki gavo, masinoj as sukausi duris atrakint ir jis taip pat, ikaliau blush2.gif
nu alia vistiek kantrus jis pas mane ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toja: 16 sausio 2006 - 16:42
QUOTE("linaaa @ 2006 01 15, 20:15)
as tiesiog esu atvira ir nuosirdi....ar tai taip blogai?  jei mano neramia dusia kazkas kankina ir as bandau apie tai kalbeti ar tai bligai?  jei jums atrodo kvaila ,nesveika ar kaip kitaip neigiamai ,tai galit neatsakineti i mano klausimus...tiesiog  as  atvira...

i kiekviena nuomone as ziuriu ne su kritika as tiesiog priimu ja tokia kokia ji yra...juk tai zmoniu mintys...o mes visi skirtigi...ir as nemanau kad tai blogai..

Niekas nesako, kad blogai, kad esi atvira 4u.gif Problema yra tame, kad esi agresyvi, tai gali sužlugdyti tavo santykius su mylimu žmogumi.
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2006 01 15, 21:35)
As irgi negaleciau pakelti rankos pries mylima zmogu... Kazkaip baisiai skamba "Musti savo vyra." g.gif  schmoll.gif

drinks_cheers.gif Pritariu.

QUOTE(Sinuhe @ 2006 01 15, 21:57)
blink.gif tu gal su daktarais pasikonsultuok, dėl pykčio priepuolių, nes čia visai nematau priežasties mušti vyrą g.gif

drinks_cheers.gif Aš tą patį siūlau.

QUOTE(Ji @ 2006 01 15, 23:04)
... jau seniai taip forume buvo kas prajuokinęs lotuliukas.gif , Jau toks tragiskumas lotuliukas.gif

Nematau nieko juokingo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE("linaaa @ 2006 01 14, 20:24)
skaiciau daug apie tai kaip vyrai musa moteris,bet neradau temos kai moterys juos musa.... g.gif  nes as kartais pakeliu ranka prie JI .maniskis nieko nedaro,man atgal neduoda ir zianu kad niekada neduos,bet as negaliu ....
daznai as ji uzsipuolu ir trankau kur papuola,tai jis mane tik prispaudzia pie saves stipriai ir laukia kol man jegos pasibaigs,kol asnusilpsiu,o tada pradeda buciuoti...ar jums taip buna? ar as viena cia tokia fruktoze karinga????


kaip viena kart imurys i siena ,tai daugiau rankos kelt nebereikes schmoll.gif .O gal tikrai uzeik pas koki psichologa pasikonsultuot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzinn: 16 sausio 2006 - 18:51
Na, dar iki tiek nebuvo sunervijes,kad uzvozciau. Bet mes daznai siaip zaidziam, tipo musames biggrin.gif ir imtynes ir grumtynes pasidarom.Geras sportas raumenukus pastiprint bigsmile.gif
Atsakyti
Tokį vyrą turėdama gal geriau jį gerbk, o ne mušk unsure.gif Aš agresyvi, bet terorizuoju morališkai ir tai stengiuosi valdytis, nes negražu taip su mylimu žmogum elgtis blush2.gif Niekad negalėčiau pakelti rankos prieš nieką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Psichė: 16 sausio 2006 - 18:53
Na nemanau, kad temos autore pliekia vyra, kad net kraujai tyska, as kiek suprantu tai toks musimas tik juokai, bet kokiu atveju jei moteris musa rankomis, vyrui net neskauda 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif vajeeee ,kokios cia kritikes is sventuoles.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tai jus mane jau taip uz monstra laikot? lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nu man tai taip juokas ima kad taip uz gryna piniga viska priimat...

jus ka manot kad as jau ji taip plaku kad ten taskosi kraujai ir vargsas saukiasi pagalbos ,bet jo niekas negirdi... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tikrai netikiu kad niekada nebuvot plekstelejusios saviskiam per sikna ar kur kitur ...(turiu omeny juokais)...uz ismetytas nesvarias koines,ar ka nors panasiai...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif taigi cia kritikiu ,protinguoliu ir gyvenimo mokytoju yra apstu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aciu uz patarimus....bet dabar tai tikrai nemenau kad esu ligone ir man reik pagalbos... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

mudu su vyru apie tai kalbejom katik ir jis sake kad jam kartais net patinka tai..."uzveda"...

Atsakyti
"linaaa, aš apie tave sprendžiau iš tavo leksikos. Kai užvedinėjai temą, kažkodėl nedėjai gardaus juoko... Ir tavo parašytas žodis "pasiutau" irgi nehomoristinis kažkoks... Na, bet nesu mazochistė ir daugiau tavo žinučiu neskaitysiu.
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2006 01 17, 04:38)
"linaaa, aš apie tave sprendžiau iš tavo leksikos. Kai užvedinėjai temą, kažkodėl nedėjai gardaus juoko... Ir tavo parašytas žodis "pasiutau" irgi nehomoristinis kažkoks... Na, bet nesu mazochistė ir daugiau tavo žinučiu neskaitysiu.

taves niekas ir nepraso skaityt mano zinutes..manai kad dabar maldausiu kad tik " skaityk, skaityk....."? baik juokus....as paprasciausiai cia klausiu konors ar siaip numetu koki komentara siaip sau...nes man forumas nera gyvenimas ,as nesistengiu kam nors itikt ar kazkas pan....
gyvenimas tai ne internetas...ir as neziuriu i viska cia rimtai...cia tik lengva pramogele ...kai nesimiega...ar jei reikia truputi prastumti laika,nes kazko laukiu...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE("linaaa @ 2006 01 17, 03:46)
taves niekas ir nepraso  skaityt mano zinutes..manai kad dabar maldausiu kad tik " skaityk, skaityk....."?  baik juokus....as paprasciausiai cia klausiu konors ar siaip numetu koki komentara siaip sau...nes man forumas nera gyvenimas ,as nesistengiu kam nors itikt ar kazkas pan....
gyvenimas tai ne internetas...ir as neziuriu i viska cia rimtai...cia tik lengva pramogele ...kai nesimiega...ar jei reikia truputi prastumti laika,nes kazko laukiu...

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif , man labai patinka nestandartines zinutes, nes tokiu kai ach kaip grazu, miela, pilnas forumas, as irgi kartais pagalvoju, negi cia tik geru mergaiciu klubas g.gif, pasirodo ne, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ji @ 2006 01 17, 11:50)
drinks_cheers.gif , man labai patinka nestandartines zinutes, nes tokiu kai ach kaip grazu, miela, pilnas forumas, as irgi kartais pagalvoju, negi cia tik geru mergaiciu klubas g.gif, pasirodo ne, saunuole thumbup.gif

Dėl tokių kaip "linaaa žmonės nebepadės tiems, kam iš tiesų pagalbos reikia - gal pameni pasaką apie vilkus g.gif Ir labai liūdna, kad forume padaugėjo grubių žmonių, negerbiančių kitus.
Atsakyti