Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate pakėlę ranką prieš vyrą?

QUOTE(Psichė @ 2006 01 16, 18:52)
Niekad negalėčiau pakelti rankos prieš nieką.


Na va , po truputį pribrendo laikas man atsiskleisti.

Vakar DĖJAU SAVO DIEDUI ( greit bus buvęs) iš kumščio į akį, atsivedėjus iš gero atstumo, atlupus mašinos dureles prie vet. klinikos, kai atvežem pas daktarus per jo alkoholizmą ( vairavo stipriai pachmielnas, alaus sustodamas prie kioskų pagerdamas) kitos mašinos nutrenktą mano šunytę. Jis buvo sustojęs pakelej alaus išleist iš savo vamzdelio. Rašiau temoj ,,šunys".

Dabar einu į skyrelį ,,SOS alkoholizmas". Taip jo ieškojau ilgai, nenorejau naujos temos daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzinn @ 2006 01 16, 19:49)
kaip viena kart imurys i siena ,tai daugiau rankos kelt nebereikes schmoll.gif .O gal tikrai uzeik pas koki psichologa pasikonsultuot  g.gif


Pas jokį psichologą jai nereikia eiti.Retai,bet yra buvę akimirkų,kai vyras išveda iš kantrybės.Atrodytų,rupūžiokas,tyčia.Rėk nerėkus,kai žirniais į sieną.Na,tai tada.....O ten kažkuri moteris rašė,kad jau kartą kai tave tėkš į sieną oar kažkas pan.(tingiu dabar ieškoti),tai jei jau taip drebinsit kinkas prieš vyrus,tie ką norės tą sakys,ką norės,tą darys,na,tai jau užuojauta.Paprasčiausiai čia nuo charakterio priklauso,kaip silpnesnė už vyrą moteris pasielgs kai kuriais atvejais.Ojei vyras atgal duoda,tai jau labai negerai.Subrendęs protingas žmogus,manau kitaip pasielgs.O moteriškės...Na,ką,mes gi moteriškės.mUMS GALŲ GALE DAUG KAS PRIE VEIDO TINKA.Net ir pykčio priepuoliai.
Atsakyti
O kaip tos filmu scenos, kai moteris puola vyra, jis ja bando suvaldyti, po akimirkos jau buciuojasi ir galiausiai beprotiska aistra lovoje mirksiukas.gif ,
et... gera pasvajoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smila @ 2006 01 17, 22:55)
Na va , po truputį pribrendo laikas man atsiskleisti.

Vakar DĖJAU SAVO DIEDUI ( greit bus buvęs) iš kumščio į akį, atsivedėjus iš gero atstumo, atlupus mašinos dureles prie vet. klinikos...


Tada neteisingai pasakiau... Yra atvejų, kai trenkti reikia... Tik mane reikia tikrai gerai įsiutinti. Ir beje, negalėčiau trenkti savo tėvui, net jei jis žudytų mane.. tikriausiai jam pavyktų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2006 01 17, 19:35)
Dėl tokių kaip "linaaa žmonės nebepadės tiems, kam iš tiesų pagalbos reikia  - gal pameni pasaką apie vilkus g.gif Ir labai liūdna, kad forume padaugėjo grubių žmonių, negerbiančių kitus.

O tu istikruju esi tokia naivi???? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vaje koks naivumas...negi tu manai kad savo problemas galima isspresti internete????? man tai taip kvaila.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juk kiekvieno zmogaus situacijos gyvenime yra nevienodos ir unikalios ...kartais zmogus net ir pasipasakodamas nepasako visu visu detaliu kukrios kartais netgi ir sudaro esme,todel man tikrai labai yra kvaila kad i gyvenimiskus klausimus gali atsakyti zmones visai taves nepazinodami ...visai nezinodami tavo charakterio ir t.t. ir pan...ir tar plius internete... as i viska cia neziuriu rimtai...o jei kam tai baisi beda tai BAISIAUSIAI atsiprasau...
mane paprasciausiai uzgrauze smalsumas ar gali but taip kad moterys musa vyrus (netik vyrai moteris).....juki cia tiek temu apie diedus "dubasintojus"...tai ir uzvedziau tema apie tai.. o kai kuriems cia baisiausiai svarbus dalykas tos temos... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o kuo tau cia pasireiske grubumas???? ir kuogi as negerbiu kitu?????? blink.gif blink.gif


(kazkurioje vietoje kazkuri pasaket kad as nekaip issireiskiau...gali but...nes as nesu gryna lietuve tai gali but...)


Atsakyti
QUOTE("linaaa @ 2006 01 17, 23:42)
O  tu istikruju esi tokia naivi???? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif vaje koks naivumas...negi tu manai kad savo problemas galima isspresti internete????? 


Žmonės patarimais padėti GALI. Beje, čia yra suaugusių žmonių forumas, mamų, vadinasi jos tikrai gali duoti normalių ir naudingų patarimų. Aš kai išsipasakoju man jau tampa lengviau. Būna forumų, kur renkasi tokie paaugliai, kuriems rūpi šiaip "pablevyzgot".

O linksmos temos aišku visur pageidaujamos, man jos praskaidrina nuotaiką mirksiukas.gif Pirmoje žinutėje tikrai kad parašei labai rimtai, galima buvo rimtai ir priimti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Psichė @ 2006 01 17, 23:48)
Žmonės patarimais padėti GALI. Beje, čia yra suaugusių žmonių forumas, mamų, vadinasi jos tikrai gali duoti normalių ir naudingų patarimų. Aš kai išsipasakoju man jau tampa lengviau. Būna forumų, kur renkasi tokie paaugliai, kuriems rūpi šiaip "pablevyzgot".

O linksmos temos aišku visur pageidaujamos, man jos praskaidrina nuotaiką mirksiukas.gif Pirmoje žinutėje tikrai kad parašei labai rimtai, galima buvo rimtai ir priimti unsure.gif


Puikiai pasakyta ( suaugusių žmonių forumas!)

Aš , pvz., suprantu, kad šiaip nėra paplitę, kad moteros periodiškai luptų savo diedus. Bet mano atvejis - vienkartinis ( tikuosi paskutinis- ta prasme- kad jokio alkoholiko šalia nebebus ir nebus kam det į akį ( ar snukį...) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Psichė @ 2006 01 18, 00:48)
Žmonės patarimais padėti GALI. Beje, čia yra suaugusių žmonių forumas, mamų, vadinasi jos tikrai gali duoti normalių ir naudingų patarimų. Aš kai išsipasakoju man jau tampa lengviau. Būna forumų, kur renkasi tokie paaugliai, kuriems rūpi šiaip "pablevyzgot".

O linksmos temos aišku visur pageidaujamos, man jos praskaidrina nuotaiką mirksiukas.gif Pirmoje žinutėje tikrai kad parašei labai rimtai, galima buvo rimtai ir priimti unsure.gif

na jei jau taip rimtai parasiau tai atsiprasau... tikrai neturejau nieko rimto galvoj...
o jei tau lengviau pasidare tai AS MANAU (tai nereiskia kad visi taip turi manyt) tai del to kad issisnekejai...ir dziaugiuosi uz tave del to thumbup.gif paprasciausiai man neatrodo kad gali padet zmones kuriu visai nepazysti ir jie nieko nezino apie tavo gyvenima (zino tik maza dali kuria pati nupasakojai) bet vel as kartoju kad tai tik mano nuomone....o apie paauglius tai nesu as ta kuri cia blevyzgot atejo (jei ta turejai omeny) gal as ir jauna,bet savarankiskai stoviu ant savo koju gyvenime jau nebetrumpa laika...tai ir vertinu viska "sa svajej tocki zrenije"...
Atsakyti
QUOTE("linaaa @ 2006 01 18, 00:00)
o apie paauglius tai nesu as ta kuri cia blevyzgot atejo (jei ta turejai omeny)  gal as ir jauna,bet savarankiskai stoviu ant savo koju gyvenime jau nebetrumpa laika...tai ir vertinu viska "sa svajej tocki zrenije"...


Ne tave turėjau galvoje smile.gif Šiaip palyginau, kad būna forumų, kur nei vienos normalios temos nerasi unsure.gif Suaugusiems pasilinksminti juk irgi reikia bigsmile.gif
Atsakyti
o jei kalbant timtai apie sia tema ,tai manu nera cia neiko blogo kai moteriske uztvoja savo vyreliui ,kuris perdaug geria , ar nesupranta kad tie znaibymai visai jai nepatinka ,ar kai ismeto savo amirdancias koines visur ,o paklusnioji zmonele eina is paskos ir rankiodama vis praso kad tas koines detu i skalbiniu deze( bet aisku viskas buna beprasmiska) , ar dar daug daug ivairiausiu situaciju...juk jie vyrai...jiems ne neskauda kai moteryte jam pleksteli is savo mazos rankytes...paprasciausiai manau ,kad kai baigiasi kantrybe ir moteris pratruksta tai nera blogai...tik privercia susimastyti vyrus.....
o kalbant apie tas seimas kur vyrai musa zmonas...tai as manau ,kad pati ta moterele kalta kad yra dauzoma..... juk jei jai patinka kad yra trankoma ir gyvena vis dar su juo ,tai tegu......normali moteris jau senei po vieno karto butu nuo jo pabegus...ir vaikus i pazasty pasiemus .......nes kai nori gyvent geriau - ieskai isejimo is situacijos (o kai ieskai tai randi) o jei nenori geriau gyvent tai gyveni vis dar taip pat ir blaiuni.....taip as mastau...
Atsakyti
QUOTE(dzinn @ 2006 01 16, 19:49)
kaip viena kart imurys i siena ,tai daugiau rankos kelt nebereikes schmoll.gif .O gal tikrai uzeik pas koki psichologa pasikonsultuot  g.gif

nezinau kaip tau ,bet manniskis tikrai neikada manes "neimuris i siena" ... blink.gif
gal tokiu vyru ir yra,bet maniskis tikrai ne is tokiu....jam ZEMA musti moteri,juk ji fiziskai silpnesne uz vyra,bet va protiskai tai esam lygus ir galima pakariaut...ir dar paziuresim kas laimes musi....(cia jo zodziai) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o del to ar jis mane musa ,tai jei tuos plekstelejimus per uzpakaliuka vos tik pasitaikius progai galima priskirti musimui tai tada jo- jis mane musa biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE("linaaa @ 2006 01 18, 01:25)
o jei kalbant timtai apie sia tema  ,tai manu nera cia neiko blogo kai moteriske uztvoja savo vyreliui ,kuris perdaug geria , ar nesupranta kad tie znaibymai visai jai nepatinka ,ar kai ismeto savo amirdancias koines visur ,o paklusnioji zmonele eina is paskos ir rankiodama vis praso kad tas koines detu i skalbiniu deze( bet aisku viskas buna beprasmiska) , ar dar daug daug ivairiausiu situaciju...juk jie vyrai...jiems ne neskauda kai moteryte jam pleksteli is savo mazos rankytes...paprasciausiai manau ,kad kai baigiasi kantrybe ir moteris pratruksta tai nera blogai...tik privercia susimastyti vyrus.....
o kalbant apie tas seimas kur vyrai musa zmonas...tai as manau ,kad pati ta moterele kalta kad yra dauzoma.....      juk jei jai patinka kad yra trankoma ir gyvena vis dar su juo ,tai tegu......normali moteris jau senei po vieno karto butu nuo jo pabegus...ir vaikus i pazasty pasiemus .......nes kai nori gyvent geriau - ieskai isejimo is situacijos (o kai ieskai tai randi)  o jei nenori geriau gyvent tai gyveni vis dar taip pat ir blaiuni.....taip as mastau...



thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti