Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate pakėlę ranką prieš vyrą?

pries vyra tikrai niekada nekeliau rankos. bet vat jis....
Atsakyti
QUOTE(Megan♥Fox @ 2010 02 21, 18:42)
pries vyra tikrai niekada nekeliau rankos. bet vat jis....



o del tokiu "bet jis...", tai turiu kategoriska nuomone....pakele viena syki, pakels ir antra... Taigi but protinga ir pagalvok ar tikrai esi to verta...

na o kalbant apie mane, tai kartais pasimosykuoju, bet jam neleidziu panaudoti jegos-juk as MOTERIS biggrin.gif , is karto pradedu rekti, kad jis neturi teises mane liesti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drakoniuke20 @ 2010 02 12, 01:57)
nu kartais tenka kai is kantrybes isveda,karta taip trenkiau kad viena ausimi negirdejo pasirodo plyso bugnelis verysad.gif nuo tada prisiekiau sau nesitrankyti



Aisku negalima joktis, bet negalejau susivaldyti lotuliukas.gif , tiesiog vaizduote suveike.
Atsakyti
QUOTE(Megan♥Fox @ 2010 02 21, 19:42)
pries vyra tikrai niekada nekeliau rankos. bet vat jis....


Tai gal ir laukia gražos, va drakoniuke20 kaip uždrožė, tai net bugnelis sprogo. Gal reikėtu karta užvanoti gerai ir neliktu to " bet vat jis..." g.gif
Man jei suduotu jaučiu užmuščiau schmoll.gif
Atsakyti
Oi, buvo vienas toks juokas, buvo prigėręs daug, be mano žinios, atvažiuoju pas jį - o maniškis visas smagus, juokias, patenkintas, ooo labas maže ir panašiai.. sakau eik miegot, tas juokias, sakau eik miegoti, jis vėl tą patį ir taip aš kartoju tą patį 10 kartų, o jis visą tą laiką juokias, bet taip šlykščiai, kad nemoku paaiškinti, taip sugrojo per nervus, sakau dar žvengsi ? Ir jis dar labiau pasiuto plyšauti, nervai neišlaikė, vieną kartą trenkiau į vieną žandą, antrą kartą į kitą, pasižiūrėjo į mane galvą nuleidęs, ir sako : aš jau senai ruošiaus miegot, o tu mane kalbinai biggrin.gif daug juoko tada buvo biggrin.gif
Atsakyti
esu savo vyrui pliaukstelejus i nugara ir i ranka, ir ka jus manot gavau atgal, norrs pats mane iserzino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikulis @ 2010 02 05, 14:58)
jei vyras zino savo ribas tai nepareis atgal biggrin.gif  man taip buvo viena karta,susipykom o jis dar dryso pas mane su draugais girtas atvaziuoti tai priejau,trenkiau antausi ir jis isedo i masina ir isvaziavo,ir isgerias buvo bet nei pirstu manes nepaliete.


O kodėl vyras turi turėti ribas, o moteris ne?
Atsakyti
QUOTE(Ganga 29 @ 2010 11 09, 12:56)
esu savo vyrui pliaukstelejus i nugara ir i ranka, ir ka jus manot gavau atgal, norrs pats mane iserzino verysad.gif


Tai jis jus išerzinti gali, o jūs jo ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 09, 13:33)
Tai jis jus išerzinti gali, o jūs jo ne  g.gif


Tikrai, ir aš taip pagalvojau. Juk prieš moteris pakėlę ranką vyrai irgi taip sako: "bet ji pati mane išerzino, neišlaikiau". Tai arba mušamės visi, arba ne. Jeigu aš kada prieš vyrą neišlaikius savo nervų pakelsiu ranką, tai man bus pats laikas gydytis.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.227 @ 2010 02 21, 11:15)
o as savo boba spardau.
Spiriu neaukstai -i kojas...per keturgalvio raumens isorine dali.
Jei gerai pataikau, jai sutraukia koja ir jinai griuna.

o jeigu nepataikai ? biggrin.gif

o rimtai, tai neįsivaizduoju, kaip reiktų trenkti vyrui. manau, kad tai tikrai žema smile.gif
Atsakyti
Kai isnervuoja iki drebejimo.. kalu kaip reikalas.. blush2.gif gerai, kad daznai taip nebuna g.gif
Atsakyti
Ne. Kol kas nera teke. Manau, kad tai lygiai taip pat zema, kaip ir smurtas pries moteri. Apskritai, smurtas yra pazeminimo budas.
Atsakyti