Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate pakėlę ranką prieš vyrą?

Prieš dabartinį vyrą tai ne, gerietis jis pas mane biggrin.gif o va pamenu senai senai, gal kai 14'os metų buvau, diskotekoje savo draugą užmačiau bešokantį su kita mad.gif Tai kaip prilėkiau, atplėšiau juos ir daviau jam pora gerų antausių slap.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu kartais tenka kai is kantrybes isveda,karta taip trenkiau kad viena ausimi negirdejo pasirodo plyso bugnelis verysad.gif nuo tada prisiekiau sau nesitrankyti
Atsakyti
QUOTE(drakoniuke20 @ 2010 02 12, 00:57)
nu kartais tenka kai is kantrybes isveda,karta taip trenkiau kad viena ausimi negirdejo pasirodo plyso bugnelis verysad.gif nuo tada prisiekiau sau nesitrankyti


Košmaras blink.gif Tikiuos Jūs nerimtai
Atsakyti
QUOTE(drakoniuke20 @ 2010 02 12, 00:57)
nu kartais tenka kai is kantrybes isveda,karta taip trenkiau kad viena ausimi negirdejo pasirodo plyso bugnelis verysad.gif nuo tada prisiekiau sau nesitrankyti


Pilnai suprantu...būna tokių vyrų, kurie kaip tik specialiai stengiasi kuo daugiau paerzinti, mato, kad nervuojiesi, tai dar labiau stengiasi įkasti. Tai tikrai, vyro už tai juk nepaglostysi švelniai
Atsakyti
QUOTE(drakoniuke20 @ 2010 02 12, 00:57)
nu kartais tenka kai is kantrybes isveda,karta taip trenkiau kad viena ausimi negirdejo pasirodo plyso bugnelis verysad.gif nuo tada prisiekiau sau nesitrankyti

nuo pirmojo vyro butent taip pati gavau unsure.gif kad negirdejau savaite laiko su viena ausim unsure.gif
todel nuo dabartinio vyro nei pati gaut nenoriu,nei jam suduoti nesinori schmoll.gif
Atsakyti
Kartais sudavus zmogui (nebutinai vyrui, visokiu situaciju buna) taip norisi gaut grazos, kad nebeliktu tos kaltes... ech...

Manau, kad ne fiziskai skauda labiausiai...
Atsakyti
Niekada unsure.gif Nebent per užpakalį šeip biggrin.gif
Atsakyti
o as papasakosiu apie klienta viena, toks fainas vyrukas, zodziu atvare jis i darba pas mane ir veidas visas taip su nagais isvarytas, matosi kad ne katinas ir ne kitas gyvunas isakejo veida, klausiu sakau kas atsitiko, sako drauge mane cia... zinokit nebeturejau ka ir pasakyt, uz ka reikia sitaip subjaurot, kad matosi odos lopai isplesti su nagaus, randai liks garantuotai, taip man jo pagailo... unsure.gif
Atsakyti
Nu dar to betruko, kad dauzytis pradetume blink.gif Is kur cia pas tamstas tokie poreikiai rankas i darba paleist, jeigu nemokat normaliai kaip zmones susisneket, tai velniam po vienu stogu gyvent ir draskytis?
Atsakyti
o as savo boba spardau.
Spiriu neaukstai -i kojas...per keturgalvio raumens isorine dali.
Jei gerai pataikau, jai sutraukia koja ir jinai griuna.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.227 @ 2010 02 21, 11:15)
o as savo boba spardau.
Spiriu neaukstai -i kojas...per keturgalvio raumens isorine dali.
Jei gerai pataikau, jai sutraukia koja ir jinai griuna.


maladec lotuliukas.gif

as netikejau,bet paskutinem dienom teko sutikti tokiu mergeliu ir supratau,kodel kartais vyrai bobas musa... as rimtai... tokiom uzvosti tiesiog butina,kad atsipeiketu kur yra,kas yra ir kaip turetu elgtis...
Atsakyti
QUOTE(drakoniuke20 @ 2010 02 12, 01:57)
nu kartais tenka kai is kantrybes isveda,karta taip trenkiau kad viena ausimi negirdejo pasirodo plyso bugnelis verysad.gif nuo tada prisiekiau sau nesitrankyti


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kažkodėl juokas suėmė, net pilvą suskaudo. Nu bet jei rimtai taip gi invalidu padarysit, ką paskui reikės daryt? doh.gif
Nu mes nesimušam, na jei tik dugdami, tai čia nesiskaito. Prieš 2 metus šaukštą paleidau, tai pataikiau taip smarkiai į akį, mėlynė didžiausia buvo, darbe visi juokėsi, ką žmona prilupo, o kaip pikta,kad juokauja,o tiesa tame tai yra doh.gif
nenorėjau pataikit,tik šiaip išreikšti, kad labai pikta esu. Tai iki šiol taip sąžinė graužia 4u.gif O atsiprašinėt savaite reikėjo, kol atleido, ir tai da ilgokai prikišdavo doh.gif
Atsakyti