Įkraunama...
Įkraunama...

Stambus kūdikis

Na mes irgi gimem 4040kg, 54, be epiduro, bet su plysimais gal kad su pirmu plysau, plyso per ta pacia vieta tik maziau. Bet sunkiau buvo negu pirma gimdyti.
Atsakyti
As savo dukryte gimdziau pati be nuskausminamuju, o rezultatas 4244g ir 54cm
Labai ja dziaugiuosi... user posted image
Atsakyti
Pati pagimdžiau 4338g 54cm ūgio mergaitę be cezario ir be epidūro. Tik bėda, kad kirpo.
Atsakyti
Ar įmanoma pačiai pagimdyti didelį vaiką?, be cezario? - bet ar verta?
galima sau irodineti kokia esi istverminga, bet kam kankinti vaika? blink.gif
jei kas man priestaraus, tai noreciau, kad tai butu medikai doctor.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 21 sausio 2005 - 19:35
Kas gimdo ir pagimdo. o jei kokios bėdos gi daktarai šalia. Mano abu vaikai dideli gimė: pirmagimis 4kg, o antroji 4,4 kg. Tarp kitko su antraja net plyšimų nebuvo nono.gif O nuo ko priklauso: Kas dabar gali žinoti? Aš manau gimdant reikia arba būti giliai įsitikinus savo teisumu ir daryti kaip liepia širdis ir protas, arba atsiduot į daktarų rankas ir klausyti jų patarimų.
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2005 01 21, 19:13)
Ar įmanoma pačiai pagimdyti didelį vaiką?, be cezario? - bet ar verta?
galima sau irodineti kokia esi istverminga, bet kam kankinti vaika?  blink.gif
jei kas man priestaraus, tai noreciau, kad tai butu medikai  doctor.gif


Be cezario vaikelį gimdyti visada labiau verta, nes naudojant cezari, vaikui didesnis šokas tiek terminis, tiek šviesos, tiek psichologinis, jis turi suprasti, kol eina kanalais, kad gimsta, o ne išmetamas iš šiltos patogios savo buveinės, kas jam prilygsta mirčiai, nes galvoja, kad juo atsikrato.

Todėl cezaris ir daromas tik esant pavojui motinai ar kūdikiui. Na dar aktorės sau tai leidžia (negalvodamos apie kūdikį), kad greičiau į formą grįžti. Egoistiška , sakyčiau...
Atsakyti


Mano "MAŽYLIS" gimė 4760 g., pagimdžiau pati, kaip manau lengvai, bet teko šiek tiek įkirpti, nes "pagarbą atiduodamas"-dešinę rankutę į priekį atkišęs gimė. Nuo pirmų sąrėmių viskas truko 7val.15min. iki gimimo, na siuvimų visų jau nesureikšminu blush2.gif
Labai daug duoda saviįtaiga ir galvojimas apie tai kaip mažyliui baisu, o ne jums...Šypsokitės, kai gimdot, kol galit... smile.gif Na po sąrėmius intensyvinančių injekcijų šypsenėlė dingo... 4u.gif Bet aš tikiuosi Jūs gimdysit pačios, natūraliai. Juk gamtoj niex nejautru neduoda, tada mama jaučia savo vaiką ir nesąmoningai reguliuoja ir kontroliuoja procesą...Sėkmės visoms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(XY:) @ 2005 01 28, 22:15)
Bet aš tikiuosi Jūs gimdysit pačios, natūraliai. Juk gamtoj niex nejautru neduoda, tada mama jaučia savo vaiką ir nesąmoningai reguliuoja ir kontroliuoja procesą...Sėkmės visoms thumbup.gif


siaip anksciau kai operuodavo apendicita irgi nuskausminanciu neduodavo, juk gamtoj narkozes neegzistuoja, tai gal ir apendicita pjaukime be nuskausminamuju, juk taip yra naturaliau g.gif
Atsakyti
cia as aisku grieztai pavariau. sorry, jei ka izeidziau. bet "susibesinau", kai pasake, kad cezari daro is egoizmo, norint greiciau atsistatyti. girdziu tai pirma karta blink.gif
siaip kai dar buvau ligonineje po gimdymo, tai kalbejau su tuom moteriskem, kurios priziuri naujagimius ir juos priima. tai sake, kad buvo atvejis kai moteris gimde pati dideli vaika, kuris svere virs 5 kg, tai tai moteriskei nieko - tik plyso truputi, o vat del vaiko gyvybes teko pakovoti... jos pripazino, kad gimdyti dideli vaika tai tikrai rizikinga vaiko atzvilgiu. yra didele gresme, to, kad finale gali daryti cezari, yra didele tikimybe to, kad gali naudoti reples ar/ir vakuma. o tai nera gerai vaikui. mamai tai nieko, bet vat vaikui. sad.gif nebent labai pasitiki gydytojo profesionalumu.
Atsakyti
oi, kaip aš bijojau, kad vaikutis būtų ne per didelis, kad tik kokių komplikacijų dėl to neatsirastų... Gimė normalus 3850gr.
Tik norėjau papasakoti, kad mano brolienė abu milžinukus pati be epidūro išgimdė: 4500gr, kitas 5300gr.
Abiems vaikeliams ateiti reikėjo pagalbos, taigi sulaužė raktikaulį, išnarino rankytę, galvutė suspausta- vaikas irzlutis..

dabar baiminuosi, nes antras vaikas didesnis paprastai būna, tai pati galiu nepagimdyti,...
Atsakyti
Na, mano dukryte, kai gime, nebuvo tokia didele, kaip akusere prognozavo (3120g), bet pagimdziau pati ir be epiduro, tik siek tiek plysau.
Tik dabar cia paskaiciusi suzinojau, kad vaikeliui ne visada gerai gimti naturaliu budu. Iki siol maniau, kad naturaliai gimti ir gimdyti yra geriausia tiek mazyliams, tiek mamoms.
Atsakyti
QUOTE(melsva @ 2004 01 21, 12:05)
Straksejau sau laiminga ir rami iki 33 savaites, kol nenuejau i echoskopija. Gydytoja ziurejo ziurejo, matavo matavo......
Pasirodo, mano vaikelis pagal kaulu apimtis beveik 2 savaitemis didesnis. Zodziu, tikras milzinas. Perskaiciavome pastojimo dienas - viskas sutampa, gimdymo data nustatyta gerai. Per pirma echoskopija vaikelis atitiko norma, per antra buvo puse savaites didesnis, o daba kad jau truktelejo i prieki.
Tai va, gydytoja prigasdino, kad vaikas dar ne tik paaugs, bet ir pastores, ir kad man butu gerai pagimdyti iskart po 37 sav. nes jeigu sedes iki 40 sav. tai bus dideliu problemu. Atseit galiu neisgimdyti ar panasiai, nors klubai nera labai siauri, bet vaikas bus virs 4500 tikrai..... ph34r.gif

Parasykite mergaites, is savo patirties, gal kuri jau gimdete toki dideli vaikiuka - kaip sekesi, kokios komplikacijos kyla, ar tiesa, kad be Cezario neapseisi?
Nes gimdymas arteja, ir man labai neramu...

Man irgi su visais trim vaikais nestumo pabaigoje vaikas buvo 2savaitem didesnis. Gime normalus 1 - 3676g, antras - 3732g, o trecias tai didziausias - 4393g. Bet visus pagimdziau pati. smile.gif Tikekis, kad ir tu pati pagimdysi ir nesijaudink smile.gif Dideles tau sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti