Įkraunama...
Įkraunama...

TAKO vežimėliai

QUOTE(persefone @ 2006 02 12, 18:21)
Aš tai dar neskalbiau. Laukiu vasaros, nes bijau kad neišdžius, dar liks užbėgimai g.gif
lady cat, ar skalbiant neleido spalvos? Mano vežimas raudonas su baltu, ar neuždažys g.gif

Mano pilkas su raudonu, tai tikrai jokios spalvos nebėga ir neblunka, tik labai sunku sušlapinti, turbūt kažkuo impregnuota, išsiplovė labai lengvai tik kempine švelniai valiau ir liuks. Į mašina visdėlto nekiščiau, nes gali tas impregnantas išsiskalbti.

Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2006 02 12, 18:15)
Mano pilkas su raudonu, tai tikrai jokios spalvos nebėga ir neblunka, tik labai sunku sušlapinti, turbūt kažkuo impregnuota, išsiplovė labai lengvai tik kempine švelniai valiau ir liuks. Į mašina visdėlto nekiščiau, nes gali tas impregnantas išsiskalbti.

Medžiagytė tai tikrai kažkuo padengta, liuks per lietų nelabai sušlampa. O kaip Jūs dedat apsaugą nuo lietaus? Tą galą kur trys kilpos aš kabinu ant vežimo viršaus prie kišenės. O apačioj nėr kur užkabinti. Taip ir plaikstosi...O kaip pas Jus? 4u.gif
Atsakyti
Hm.. keista kad visos tik giriat sitas firmas g.gif
Nu nzn as turejau Tako, tai pora men atvazinejom ir pardavem nes man tai jis toks sh... sunkus, nemanevringas, padangas kas 1-2men daputinet, stabdziai labai sunkiai veikia....
Jei dar karta prikciau pirma vezima ne uz ka nepirkciau TAKO schmoll.gif geriau sumoket daugiau, nes visitek vazinesit metus-du o su situ doh.gif kur daugiau laiptu niekaip nepraeisit, nebent esat terminatores hihihi.gif
nu zodziu man tai labai nepatiko.. ax.gif
Atsakyti
O mes naudojam jau pusę metų ir nei karto ratų nereikėjo pūsti.
Dėl sunkumo- tai tiesa, bet gyvenant nuosavame name jokių problemų. Tiesa ir automobilio didesnio reikia, jei nori vežtis, į golfuką sunkiai tilps. Dėl manevravimo dar pasiginčyčiau, nes lyginu su sesers lenkišku (neaiškios firmos) ir Hauk'u (turėjau kai auginau pirmąjį) tai jie tiesiog gremėzdai.
Atsakyti
nu pas mus va toks buvo (tik kita spalva)
user posted image
tai tikrai nemanevringas sad.gif
Atsakyti
Na pas mane tai Tako Julia ir dar pernai metų modeliukas, todėl gal ir bereikalo ginčijamės g.gif
Atsakyti
Man su Tako Natalia ir vasarą faina buvo, erdvu, o žiemą ypač, vaikas laisvai juda prirengtas thumbup.gif
QUOTE
geriau sumoket daugiau, nes visitek vazinesit metus-du o su situ

Būtent tam aš jį ir pirkau kad važinėt metus, du, gal ir daugiau, labai patogiai transformuojasi. Ratai kaip arkliai, gal stabžiai biški nedagalvoti. Viena kas blogai - svoris ,bet pakenčiama irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(sesule @ 2006 02 10, 23:09)
Mergaitės, kurios turi Tako vežimėlius, turiu klausimą: kaip paslėpti vežimėlio saugos diržus lopšiniame variante? Nes kiek suprantu, jie neišsiima? Jei leliuką įdėsiu be to nešiojamo lopšelio, tai bijau, kad gali nuspausti tie diržai mastau.gif



Pas mus Tako Natalija, tai saugos dirzus kuo puikiausiai isardziau, liko tik tas kur tarp kojyciu, o savaitgali jau sudejau atgal, bet gal dar biski ankstokai ax.gif
Atsakyti
O nuo ko tu ardyti pradėjai, aš tai neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2006 02 26, 13:24)
O nuo ko tu ardyti pradėjai, aš tai neradau g.gif


kaip cia aiskiau pasakius g.gif prie uzsegimu yra tokios plasmasines kaip ir sagteles, jose susiveria dirzai, tai nuo ten ir pradejau.... nusiima tie paminkstinimai ir tada jau visai issiveria is vezimo nugareles... bet turbut cia nieko nesuprasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2006 03 03, 22:27)
kaip cia aiskiau pasakius  g.gif prie uzsegimu yra tokios plasmasines kaip ir sagteles, jose susiveria dirzai, tai nuo ten ir pradejau.... nusiima tie paminkstinimai ir tada jau visai issiveria is vezimo nugareles... bet turbut cia nieko nesuprasi  blush2.gif

Ačiuks, tikrai pasirodo nesudėtinga, jau išardžaiu. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(bozenoczka @ 2006 03 07, 13:36)
Sveikos mamytes 4u.gif  Gal galetumete man pasakyti kur galima nusipirkti Tako vezimeli ir kokios kainos? Dekui labai labai smile.gif


ir SM patarčiau pasiieškot naudoto mirksiukas.gif jie labai patvarūs, gerai skalbias, tad drąsiai gali pirkti jau pavažinėtą mirksiukas.gif aš radau už 270 lt bigsmile.gif yra ir dar pigiau ax.gif
Papildyta:
mergytės, turiu TAKO JULIA...ar nusiima nuo lopšiuko ta užtraukiama dalis? mano vaikutis gims šiltuoju metų sezonu, tai norėčiau nuimti tą uždangalą, kad galėtų laisvai kojytėm spardytis...
Atsakyti