Įkraunama...
Įkraunama...

TAKO vežimėliai

Sveikos 4u.gif
Šiandien nuspirkau iš pažįstamų mažai naudotą Tako vežimėlį, net ir nežinodama kas ir kur - nurinkau nuimamas minkštas dalis, net tą "rankinuką" ir išskalbiau mašinoj - 30 laipsnių temp. - vežimas - niu čystai naujas ax.gif Išrinkau kai[p meistras - viską išniukštinėjau blush2.gif ax.gif
Kiek parduotuvių apvaikščiojau, tai - jei nori gero vežimėlio - turi pakankamai gerai ir sumokėti, niu, bet manau, kad ir TAKO bus gerai, nes tikrai - ir platus, ir patvariai atrodo,kai lelių turėsim, bus matyt - kiek naudos bus.
Tik vat - kad mes penktam aukšte gyvenam doh.gif Bus vargelio doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamyciukes 4u.gif
Pasiziurejau as tuos Tako tinklapy ju,kokie jie man grazuciai pasirode:) O ir kaina nedidele smile.gif Tik va noreciau jusu patarimo,ar tokie tiks birzelinukui leliukui:ar nebus vasara per karsta, o ziema kazka tai papildomai pasiklot apsiltinimui?Nes kaip supratau is tu nuotraukyciu,ten minkstas lopsiukas isimamas+uzdangalas kojytems,ar ne?O gal patarsit kur pasiziuret butu galima kaip islankstytas ivairiom padetim atrodo?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(semicvetik @ 2006 03 14, 14:23)
O gal patarsit kur pasiziuret butu galima kaip islankstytas ivairiom padetim atrodo?


Aš tau galiu savo vežimėlį trijom pozom atsiųst į e-mail'ą mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(viliute555 @ 2006 03 12, 19:56)
Tik vat - kad mes penktam aukšte gyvenam  doh.gif  Bus vargelio  doh.gif


drinks_cheers.gif aš irgi nusipirkau kokį 18 kg sveriantį "TAKO" vežimėlį...gyvenu 5 aukšte, bet kaip nors ax.gif neatsispyriau tokiam grožiui bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(semicvetik @ 2006 03 14, 14:23)
Tik va noreciau jusu patarimo,ar tokie tiks birzelinukui leliukui:ar nebus vasara per karsta, o ziema kazka tai papildomai pasiklot apsiltinimui?


mano bus gegužinukas wub.gif aš tai nusipirkau...ten man rodos galima ir be lopšiuko naujagimį dėti, nors aš tai naudosiu lopšiuką bigsmile.gif o žiemą jaučiu nieko nereiks papildomai dėti...nors tiesą pasakius, tiksliai nieko nežinau, aš irgi toj srity dar nieko neišmanau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanderblu @ 2006 03 15, 11:16)
mano bus gegužinukas  wub.gif  aš tai nusipirkau...ten man rodos galima ir be lopšiuko naujagimį dėti, nors aš tai naudosiu lopšiuką  bigsmile.gif  o žiemą jaučiu nieko nereiks papildomai dėti...nors tiesą pasakius, tiksliai nieko nežinau, aš irgi toj srity dar nieko neišmanau  schmoll.gif



Mano - balandinukas vaiks, aš taip pamąsčiau - vežimėlis gan platus, yra ir daug siauresnių - juk ir jei išimtum tą lopšį - vietos ogogo kiek - ir su storiausiu kombinezonu vaiks įtilps ir vilnonę kaldrytę įkloti galima bigsmile.gif Bet, kai jau turėsim tikrą prekės vartotoją - tada ir spręsim - ar tikrai gera mūsų karieta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(viliute555 @ 2006 03 15, 14:30)
  Bet, kai jau turėsim tikrą prekės vartotoją - tada ir spręsim - ar tikrai gera mūsų karieta  tongue.gif


drinks_cheers.gif o kas gyvenat penktam aukšte, kaip jūs žadat nešiot vežimą jei niekas nepadės g.gif aš jau dabar suku galvą g.gif bet nieko protingo nesugalvoju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanderblu @ 2006 03 15, 17:46)
drinks_cheers.gif  o kas gyvenat penktam aukšte, kaip jūs žadat nešiot vežimą jei niekas nepadės  g.gif  aš jau dabar suku galvą  g.gif  bet nieko protingo nesugalvoju  schmoll.gif

Ir as penktam,tik lifta turim,bet kiek zinau,ne visi vezimeliai tilpt i ta lifta nori smile.gif
O kaip Deltim Fokus birzelinukui maziukui?Ar iki ziemos leliukas neisaugs lopsio?Ir ta sportine dalis ar patogi?
Atsakyti
QUOTE(Levanderblu @ 2006 03 15, 18:46)
drinks_cheers.gif  o kas gyvenat penktam aukšte, kaip jūs žadat nešiot vežimą jei niekas nepadės  g.gif  aš jau dabar suku galvą  g.gif  bet nieko protingo nesugalvoju  schmoll.gif


Tai aš irgi penktam gyvenu, dėl to ir misliju, kad bus sunkoka doh.gif Niu, bet kaip nors, kaip nors, gi ne šiais metais penktus aukštus prilipdė ant namų lotuliukas.gif Ne aš pirma, ne aš paskutinė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanderblu @ 2006 03 15, 15:46)
drinks_cheers.gif  o kas gyvenat penktam aukšte, kaip jūs žadat nešiot vežimą jei niekas nepadės  g.gif  aš jau dabar suku galvą  g.gif  bet nieko protingo nesugalvoju  schmoll.gif

Imti sportinio tipo su lopsiu , arba is lengvesniu sverianciu apie 10 kg ir isnesi smile.gif
Atsakyti
Šiandien pardaviau TAKO Julia vežimėlį. Šiaip vežimas man patiko, bet jo svoris schmoll.gif , nors ir gyvenu nuosavam name. Kai norėdavau išsiruošt į miestą buvo gryna tragedija.
Bet tikrai vežimėlis patvarus - kam svoris neaktualus galiu ramiai rekomenduoti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanderblu @ 2006 03 15, 17:46)
drinks_cheers.gif  o kas gyvenat penktam aukšte, kaip jūs žadat nešiot vežimą jei niekas nepadės  g.gif  aš jau dabar suku galvą  g.gif  bet nieko protingo nesugalvoju  schmoll.gif

Mane irgi kankino tokios mintys, nes gyvenam 4 aukšte. Dėl to rinkaus lengviausia iš universalų Deltim Voyager, kurio svoris 12 kg. NOrs nešiot i virsu visvien teko arba vyrui, arba kaimynų bernams biggrin.gif , su kuriais susitarėm dėl pagalbos. Vėliau gavom antrą automobilį ir vežimuką palikdavau bagažinėj (grįžęs vyras jį užnešdavo namo), o vaikutį su tašiuku-lopšiuku užsinešdavau pati. Žemyn tai jie puikiai darda thumbup.gif

QUOTE(semicvetik @ 2006 03 15, 21:56)
Ir as penktam,tik lifta turim,bet kiek zinau,ne visi vezimeliai tilpt i ta lifta nori smile.gif
O kaip Deltim Fokus birzelinukui maziukui?Ar iki ziemos leliukas neisaugs lopsio?Ir ta sportine dalis ar patogi?
Iki žiemos tavo mažiukas jau ir sėdėti norės, nors net ir lopšyje atsilenkia sėdynukė. O ar tilps, priklausys nuo tavo mažiuko "gabaritų", pažįstu berniuką, kuriam jau 4 mėn buvo per ankšta lopšyje, labai greit augo biggrin.gif Tada teks dėt sportinę dalį - ten miegot irgi puikiai galės, juk pasiguldo...
Atsakyti
QUOTE(Levanderblu @ 2006 03 15, 17:46)
drinks_cheers.gif  o kas gyvenat penktam aukšte, kaip jūs žadat nešiot vežimą jei niekas nepadės  g.gif  aš jau dabar suku galvą  g.gif  bet nieko protingo nesugalvoju  schmoll.gif



QUOTE(viliute555 @ 2006 03 16, 07:51)
Tai aš irgi penktam gyvenu, dėl to ir misliju, kad bus sunkoka  doh.gif Niu, bet kaip nors, kaip nors, gi ne šiais metais penktus aukštus prilipdė ant namų  lotuliukas.gif  Ne aš pirma, ne aš paskutinė  lotuliukas.gif

siaip, tai jei vezimas dideliais guminiais ratais ir su amortizatoriais, o ne ant dirzu, tai jokie laiptai ne kliutis.
labai sekmingai pramarsiravom kiekviena diena i/ is 5 auksto i lauka. ant galiniu ratu tiesiog kaip ir tepti reikia. ir jokio vargo. nors as pati is slabakiu, o ir po cezario buvau. vezant zemyn vaikis luzdavo jau ties treciu aukstu nuo liuliavimo
o tampyt, tai tikrai nepatampysit. arba pirma nesit namo vaika, o po to lipsit zemyn vezimo.
Atsakyti
O aš laukdavau prie laiptinės durų, kai kas tik eidavo, tai ir paprašydavau, kad užneštų hihihi.gif ir nei karto niekas neatsakė, nors buvo proga su kaimynais susipažinti.
Atsakyti