Įkraunama...
Įkraunama...

TAKO vežimėliai

Mes turim TAKO City Voyager. Pirkom Gariunuose, paskutinis modelis 630lt thumbup.gif Gal ir sunkokas, bet be galo manevringas, patogus, patvarus, daug vietos. O nuo laiptu dideliu irgi nesunku nusigabenti, nes amortizatoriai super, tai su visu lelium pati ir nuvaziuoju ir uzvaziuoju, problemos ner mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek domėjausi tai turetu užtekti ,mano mažius irgi rugpjuti gims mirksiukas.gif.Aš tai galvoju pirkti Tako City Voyager
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PUMIKE: 03 gegužės 2006 - 14:47
QUOTE(PUMIKE @ 2006 05 03, 14:42)
Kiek domėjausi tai turetu užtekti ,mano mažius irgi rugpjuti gims mirksiukas.gif.Aš tai galvoju pirkti Tako City Voyager



Aš tai apie lulija mastau tik reik išsiaiškint dar kuo jie skiriasi visi
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2006 05 03, 14:35)
Aš ir nusižiūrėjau tą vežimuką tik gyvai dar nestumdžiau.o kažin rugpjūčio mėnesį gimusiam per žiemą užteks lopšio, nebus per mažas

Mergaitės mano mažoji gimusi rugpjūčio viduryje ir Tako Julijoje kuo puikiausiai telpa dar ir dabar būdama 8.5mėn. Kažin ar dar erdvesnį vežimą įmanoma rasti. g.gif Aš saviškį žadu vasaros pabaigoje parduoti.
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2006 05 04, 20:36)
gal turit kas nuoroda parodyt kaip tas tako voyager atrodo?

Tako vežimėliai
user posted image
Atsakyti
Įdomu, ar yra Lietuvoje Tako skėtukų ? g.gif bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos mamytės, gal galit pasidalinti patirtimi.gal kuri važinėjatės su TAKO firmos vežimėliais? kaip jie? ar patvarūs? ar labai sunkūs? būkit geros, patarkit. mastau apie tokį vežimėlį, tačiau norėčiau uslaukti daugiau atsiliepimų

http://www_tako_czest_pl/
Atsakyti
Labutis , mes jau metai ir keturi mėnesiai naudojamės Tako city voager vežimaitis tvirtas, pravažiuosi bet kur , tik sunkus 21kg. mes kadangi nuosavam name tai mn svoris neaktualu buvo, o pamačius įsimylėjau wub.gif wub.gif wub.gif

Sekmės apsisprendžiant dėl karietos 4u.gif
Atsakyti
Labas,as naudojuosi tako vezimeliu ir esu labai patenkinta,taip jis sunkokas,bet universalai visi turi svorio,pati uzsinesu ir nusinesu is trecio auksto.Dideli ratai tai patogu ir per smeli ir per sniega.Isigyk ir tikrai nesigailesi.Turi viena minusiuka kad sunkiai telpa i masinos bagazine reik numauti ratus.
Atsakyti
jei gyvenčiau 5 aukšte turbut nerizikuočiau pirkt, nes patampyt tikrai yra kas, o šiaip tai labai faini vežimukai, tik pas mus pagedo užtrauktukas, reiks nešt į siuvyklą kad pakeistu smile.gif
Atsakyti
Mes TAKO vezimuka universala beveik metus laiko naudojam. Na ka galiu pasakyt, geras vezimas, tfu tfu tfu jokiu problemu kol kas nebuvo, vaziuojam kaip su dzipu, bet jau svoris jo....nezinau kiek tiksliai bet labai sunkus. Gyvenu 4 aukste, tai pati nesugebu jo uzvilkti. Tai manau jei gyvenate nuosavam name ar 1 aukste tai galima apie ji galvoti, jei auksciau tai nepatarciau...na nement neinat i lauka kasdien. Zodziu as dabar tokio nepirkciau vien del jo svorio, arba reik turek antra lengva vezima. Ir dar, musu masinos bagazine tikrai nemaza, tai jis uzima visa bagazine lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes turim Tako July jau 3 metai. Laba labai vežimas wub.gif Tik sunkus. Be va jau antras mažius jame auga, o vežimas kaip naujas thumbup.gif Daba abu susidonius vežijuosi: mažylis lopšy, o dičkį pasodinu ant vežimo krašto ir gastroliuojam smile.gif Gerai, kad tik nešiot jo nereik, nes būtų ką. Bet kai reikia kur užsinešt, tai tempiu už rankenos, o 'nunešu" - vežu per laiptus iš palengva žemyn ir psio, problemos kaip ir nėr. Nors mažius ir lopšy tuo metu guli, bet vežimas puikiai amortizuoja smile.gif
Atsakyti