Įkraunama...
Įkraunama...

TAKO vežimėliai

QUOTE(Mylia @ 2009 01 15, 13:57)
Mes visai neseniai apziurejome ji parduotuveje ir jis mums rimtai patiko. Lopsiukas aisku nera is didziuju, bet ir ne pats maziausias. Labai patiko sportine dalis, turi visiskai gulima padeti, tvirtinasi i abi puses, didele, gana uzdara,zodziu sportinukas patiko labai. Vyrui nelabai patiko, kad jo vaziukle sudaryta is gana daug apjungtu daliu, tai sake baisu kad luzt nepradetu. Beje, vaziuokle gana sunki. Man priekiniai ratukai tokie nedidukai pasirode. Bet cia tokie niuansai. Butume veliau vaziave apziureti to vaziuokles varianto, kur su manevringais priekiniais ratukais ir minkstas, bet po keliu dienu kitoje parduotuveje nusiziurejom mums labiau patikusi vezima, kuri tikriausiai ir apsispresim prikti.
Tai tiek subjektyvios nuomones smile.gif

Cia kalba eina apie sita vezimuka. Beje naturoje ta zalia spalva labai jau ryski, nepatiko. Kitos turetu buti grazesnes.

user posted image


O as kaip tik jau nusipirkau si vezimuka ir butent sitos spalvos. Man ji labai patiko, nes kitos prigesintos. O pats vezimukas atrodo gana patvarus, funkcionalus. Kadangi mano leliukas pasirodys kovo menesi, tikiuosi su lopsiu, kuris beje gana erdvus, isvazineti vasara, o rudeni ir ziema su sportinuku, kuris tikrai labai labai patiko ( ir apsauga nuo lietaus ir apklotas + buda nusileidzia taip, kad vaikeliui joks vejas nebus baisus). As patenkinta. Del svorio, tai taip, nera jis is lengvuju, bet kadangi gyvenu pirmame aukste, tai man ne problema. Aisku, paziuresim, ka praktika parodys ax.gif Tikiuosi, jog viskas bus OK.
Atsakyti
va tik uzmaciau si Jumper vezimaiti internete, ir tikrai atrodo patogus ir grazus. reikes vaziuoti kur pastumdyti paziureti kas realybeje is jo gaunasi. nes taip ziurint ir kaina atrodo tikrai prieinama....
Atsakyti
QUOTE(Aistulev @ 2009 01 20, 23:59)
O as kaip tik jau nusipirkau si vezimuka ir butent sitos spalvos. Man ji labai patiko, nes kitos prigesintos. O pats vezimukas atrodo gana patvarus, funkcionalus. Kadangi mano leliukas pasirodys kovo menesi, tikiuosi su lopsiu, kuris beje gana erdvus, isvazineti vasara, o rudeni ir ziema su sportinuku, kuris tikrai labai labai patiko ( ir apsauga nuo lietaus ir apklotas + buda nusileidzia taip, kad vaikeliui joks vejas nebus baisus). As patenkinta. Del svorio, tai taip, nera jis is lengvuju, bet kadangi gyvenu pirmame aukste, tai man ne problema. Aisku, paziuresim, ka praktika parodys  ax.gif  Tikiuosi, jog viskas bus OK.

man irgi šis modelis 'užkliuvo' , tik neteko išbandyt... gal gali patikslint-
nesupratau, kaip ten "buda nusileidzia" g.gif
Atsakyti
mes irgi praejusia savaite atsivezem sita vezimuka (zr.nuoroda http://www.maziukas....2f1ac756f48d17)
mums ji atveze is Lenkijos, nes ten juos gamina, ir spalvu ten ivairesniu yra. Mes siaip patenkinti - vezimelis atrodo tvirtas ir tikrai patogus vazinetis smile.gif mes planuojame gimti balandi,tad pavasari ir vasara gulesim lopsy smile.gif kuriame beje yra kisenele,kuri atsidaro,kad i lopsi ieitu gryno oro biggrin.gif tiesa, vaziuokle tikrai ne is lengvuju, bet ja galima laikyti masinoj arba rusy, ir nesioti tik autokedute, arba tik lopsi...
Atsakyti
QUOTE(Ozkutas @ 2009 01 25, 17:52)
va tik uzmaciau si Jumper vezimaiti internete, ir tikrai atrodo patogus ir grazus. reikes vaziuoti kur pastumdyti paziureti kas realybeje is jo gaunasi. nes taip ziurint ir kaina atrodo tikrai prieinama....

o kokia kaina sio vezimuko? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2009 02 18, 16:07)
o kokia kaina sio vezimuko?  cool.gif



mes mokejom 900 Lt., nors parduotuvej buvom nusiziureje uz ~ 1350 lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiukx @ 2009 02 20, 12:47)
mes mokejom 900 Lt., nors parduotuvej buvom nusiziureje uz ~ 1350 lt.  g.gif

tai , sprendžinat iš foto,Jūs pirkot tą modelį kur su 2 mažesniais ratukais ?(nes yra modelis ir su didesniais) rolleyes.gif

Na, galiu pasakyti, kad gerai, kai yra pažįstamų, važinėjančių į Lenkiją blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(silagele @ 2009 02 11, 13:20)
man irgi šis modelis 'užkliuvo' , tik neteko išbandyt... gal gali patikslint-
nesupratau, kaip ten "buda nusileidzia"  g.gif


smile.gif Sportines dalies buda taip nusileidzia, uzsivozia, kad vaikas "pasislepia" vezimaityje pilnai. Kai buda nuleidziu, tai nugarele igi nelieka plika, nes ten yra spec. medziagos, kuri dar ir nugara apsaugo. Ziema mums bus liuks mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(easter @ 2009 02 22, 12:36)
tai , sprendžinat iš foto,Jūs pirkot tą modelį kur su 2 mažesniais ratukais ?(nes yra modelis ir su didesniais)  rolleyes.gif

Na, galiu pasakyti, kad gerai, kai yra pažįstamų, važinėjančių į Lenkiją  blush2.gif


Matai, tiek mazesnieji, tiek didesnieji ratai prisipucia, tai tikrai nieko blogo tie mazesni. O siaip as ji radau internete, ir vyras paskambino i Lenjika gamintojams. ir jie dave zmogaus is Lt vezancio Tako Jumper vezimeliu i Lietuva, tai jis ir parveze mums. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistulev @ 2009 02 23, 15:14)
smile.gif  Sportines dalies buda taip nusileidzia, uzsivozia, kad vaikas "pasislepia" vezimaityje pilnai. Kai buda nuleidziu, tai nugarele igi nelieka plika, nes ten yra spec. medziagos, kuri dar ir nugara apsaugo. Ziema mums bus liuks  mirksiukas.gif  thumbup.gif


O koks yra vaziuokles (isskleistos) skersmuo? Man labai aktualu, kad tilptu i senesnio tipo lifta, kurio skersmuo tik 59 cm.
Atsakyti
QUOTE(kristeulv @ 2009 02 25, 10:32)
O koks yra vaziuokles (isskleistos) skersmuo? Man labai aktualu, kad tilptu i senesnio tipo lifta, kurio skersmuo tik 59 cm.

šian nusipirkau už 1050Lt. šį modelį (visas 3 dalis): http://images12.fotk...P3050574-vi.jpg

atrodo neblogai pasirinkau: ratai nepermažiausi ir manevringi, dalys lengvai tvirtinasi;
lopšys viduje apie 70cm ilgio (na, užteks kuriam laikui rolleyes.gif )

išmatavau su metru važiuoklės plotį nuo rato krašto iki kito rato - viso apie 61cm.. tai jau panašu, kad ant poros cm ir netilps į tą liftą g.gif
Atsakyti
gal pasirodys kvailas klausimas blush2.gif bet ant jo gali tvirtintis bet kokia kėdutė, ar būtinai tik komplekto? g.gif 4u.gif
Atsakyti