Įkraunama...
Įkraunama...

TAKO vežimėliai

[ a mes irgi turejom TAKO vezimeli. man tai jis superinis buvo- labai patogus, stabilus, gerai supdavo- uzliuliuodavo mano pupa is kart biggrin.gif mes irgi ji dzipu vadinom. tik va apie jo minusa- sunku svori, tai tik db is kitu mamukiu isgirdau, nes nei karto net pakelti nemeginau blush2.gif biggrin.gif mat gyvenam mes nuosavam name, o ir i masina visada vyras "pakraudavo", mus bagazine didele, tai lyg ir jokiu nusiskundimu.. schmoll.gif as rekomenduociau. thumbup.gif ]
Papildyta:
[ ai pamirsau del ratu parasyti- musu vezimeliui tai vyras KAZKAIP blush2.gif (na, turi jis kazkoki prietaisa, kur pajungia automobilyje) pripusdavo...nors mum per metus laiko poros kartu teprireike. tai tiek ax.gif ]
Atsakyti
tikiuosi pagelbesit man blush2.gif . vienu zodziu nusipirkom mes irgi TAKO NATALIE vezima. nu niekaip as nesuprantu kiek ten tu padeciu :viena - visiskai gulima, antra-truputi pakelta, o trecia- pusiau sedom. tai kaip jis tada sportinis variantas pasidaro g.gif ? ta nugarele niekaip neuzsifiksuoja, kad vaikas galetu sedeti (staciom, na kaip cia paasiknti unsure.gif ? negi fufla mums ikiso verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nosyte @ 2007 07 19, 13:04)
tikiuosi pagelbesit man  blush2.gif . vienu zodziu nusipirkom mes irgi TAKO NATALIE vezima. nu niekaip as nesuprantu kiek ten tu padeciu :viena - visiskai gulima, antra-truputi pakelta, o trecia- pusiau sedom. tai kaip jis tada sportinis variantas pasidaro  g.gif ?

turėtų dar būti visiškai sėdima 4u.gif reikia labai daug lenkti nugarėlę
Papildyta:
QUOTE(Opusas @ 2007 06 21, 12:52)
mes puciam paprasta dviracio pompa  4u.gif

drinks_cheers.gif TAKO vežimėliu važinėjamės jau 1m.3mėn, bet padangas reikėjo pūsti gal tik 3 kartus mastau.gif
Atsakyti
Galvoju pasisakysiu dėl plovimo biggrin.gif visada plaudavau vežimėlį su rankom, o prieš kelias dienas galvoju nuimsiu tą pagrindinę medžiaginę dalį ir įmesiu į automatinę, kas bus tas bus blush2.gif blush2.gif tai super išsiplovė thumbup.gif niekas nenubluko, niekas nenusidažė bigsmile.gif bigsmile.gif ir niekas neperlūžo biggrin.gif tik gręžimo nejungiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas. O gal galit pasakyti kiek kainuojas naujas Tako Natalia ar Julia (exclusive) vežimėlis?
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
visai neblogai atrodo bigsmile.gif biggrin.gif o kur galima įsigyti TAKO vežimukus?
Atsakyti
Mes pavasari Vaiku mieste uz NATALY mokejom be keliu desimciu litu 800. kazkur skaiciau, kad turguje pigiau, bet pati netikrinau
Atsakyti
o gal kas žinot kas prekiauja Tako vežimėliais?nes mum nuleido padanga,ir reik naujos,bet kiek aplakstem parduotuviu tai nieks neprekiauja schmoll.gif o pirkom jau panaudota...!
Atsakyti
QUOTE(jonukas @ 2007 08 25, 19:59)
o gal kas žinot kas prekiauja Tako vežimėliais?nes mum nuleido padanga,ir reik naujos,bet kiek aplakstem parduotuviu tai nieks neprekiauja schmoll.gif  o pirkom jau panaudota...!

Tako vežimėlius apžiūrinėjau Vaikutis parduotuvėj g.gif bigsmile.gif gal ten pabandyk pasiskambint ir pasiklaust dėl padangyčių g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi patiko šie vežimaičiai. Kolokas labiausia domina TAKO City Voyager Kažkaip man patiko jo amortizatoriai. bigsmile.gif Kadangi renkam vežimą savo pirmagimiui, tai nelabai dideli žinovai.
Atsakyti
Mes išbandėm Tako vežimėli jau prieš tris metus-nebepirkčiau niekada schmoll.gif vaizdelis jo gal ir neblogas,bet,ratas jau po kelių pasivažinėjimų nulūžo ir stačiai į judrią gatvę nuriedėjo doh.gif amortizatoriai labai greitai susmuko schmoll.gif sportinė dalis- permetus rankeną tai košmaras.... schmoll.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Jau nusipirkom TAKO NATALIE, parduotuveje vaikutis Kaune savanoriuose uz 630 lt. kol kas viskas gerai, tik laukiam dar zmogucio kuris tame vezime gules... 4u.gif wub.gif
Atsakyti