Įkraunama...
Įkraunama...

Ryto mokykla

QUOTE(Tučka @ 2010 03 27, 06:57)
As buvau siek tiek vyresne klasej, nes veliau pradejau eiti i mokykla. Su manim klasej buvo beveik visi 77 metu gimimo  smile.gif  is tikruju tai po pradiniu klasiu mano aukletoja buvo Mazeikiene, bet labai neilgai, nes skele klases i anglu ir vokieciu, tai anglai atiteko Mazeikienei, o vokieciai Ludanaviciui, taip jis pasidare mano aukletojas. Bet mes jau cia i lankas varom, jei ka parasykit man i AZ  4u.gif gal atrasim bendru pazistamu  biggrin.gif  ax.gif


Be abejo, senus gerus pažįstamus visada malonu prisiminti. Bet šioje mokykloje klasių į vokiečių ir anglų nedalino. Tiesiog puse klasės mokinių buvo anglų, o puse vokiečių.
Atsakyti
QUOTE(Justė1 @ 2010 03 26, 20:14)
Be abejo, senus gerus pažįstamus visada malonu prisiminti. Bet šioje mokykloje klasių į vokiečių ir anglų nedalino. Tiesiog puse klasės mokinių buvo anglų, o puse vokiečių.


Nu su jumis labai sunku bendrauti is tikruju, negi man butu kazkoks tikslas meluoti doh.gif

As jums galiu ir nuoroda atsiust www.klase.lt, kur yra mano klasiokai smile.gif (beje as isejau po 9 klasiu) ax.gif

Diaugiau netersiam temos rasykit i AZ jei kas neaisku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 26 kovo 2010 - 20:31
QUOTE(Tučka @ 2010 03 26, 20:57)
As buvau siek tiek vyresne klasej, nes veliau pradejau eiti i mokykla. Su manim klasej buvo beveik visi 77 metu gimimo  smile.gif  is tikruju tai po pradiniu klasiu mano aukletoja buvo Mazeikiene, bet labai neilgai, nes skele klases i anglu ir vokieciu, tai anglai atiteko Mazeikienei, o vokieciai Ludanaviciui, taip jis pasidare mano aukletojas. Bet mes jau cia i lankas varom, jei ka parasykit man i AZ  4u.gif gal atrasim bendru pazistamu  biggrin.gif  ax.gif


Gerai, kad is jusu dar mokyklos baigimo pazymejimo nepareikalavo... lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ailad1 @ 2010 03 26, 20:40)
Gerai, kad is jusu dar mokyklos baigimo pazymejimo nepareikalavo... lotuliukas.gif


Nu eiciau skanuot tada, ka jau daryt jei tokia problema drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 03 26, 21:58)
Nu eiciau skanuot tada, ka jau daryt jei tokia problema  drinks_cheers.gif


Nu jo.... g.gif
tarp kitko, mano draugai irgi leis savo sunu i pirma klase i "Ryta", bet kiek zinau, tai jie dar neapsisprende del pakraipos.
Kaip supratau, jus kitais metais busit pirmokai?
Atsakyti
QUOTE(ailad1 @ 2010 03 26, 21:11)
Nu jo.... g.gif
tarp kitko, mano draugai irgi leis savo sunu i pirma klase i "Ryta", bet kiek zinau, tai jie dar neapsisprende del pakraipos.
Kaip supratau, jus kitais metais busit pirmokai?


Mes siais metais busim pirmokai 4u.gif kai nesem prasymus priimti (vasario pradzioj), tai pasake, kad 2 klases jau pilnai sukomplektuotos, tai patarciau jusu draugam nedelsti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 26 kovo 2010 - 21:13
QUOTE(Tučka @ 2010 03 26, 22:12)
Mes siais metais busim pirmokai  4u.gif kai nesem prasymus priimti (vasario pradzioj), tai pasake, kad 2 klases jau pilnai sukomplektuotos, tai patarciau jusu draugam nedelsti  mirksiukas.gif

Nezinau kada jie uzrase, bet jau uzrase, todel ir zinau, kad del pakraipu galva lauze...
Papildyta:
QUOTE(Tučka @ 2010 03 26, 22:12)
Mes siais metais busim pirmokai  4u.gif kai nesem prasymus priimti (vasario pradzioj), tai pasake, kad 2 klases jau pilnai sukomplektuotos, tai patarciau jusu draugam nedelsti  mirksiukas.gif

Tarp kitko, esu pakankamai smalsi, todel kystelejau galva i kompiuterine pradinuku klase ir kabineta, kuriame vyksta keramika. Turiu pasakyti, kad ispudi tikrai paliko... Kiek ten tu kompiuteriu, tai nezinau, bet dvi ilgos eiles , kiek supratau, kiekvienas vaikas dirba prie atskiro ir jie yras butent pradinuku kompiuteriai. O keramikai priklauso kazkaip klase is dvieju daliu ir jie ten vienoj dirba, o kitoj dziovina. Darbus dar ir isdega , kazkokiu kaip laku padengia , atrodo tikrai sauniai. Man didzioji dar pasakojo, kad kartais pamokoje mokytoja "multimedija"naudoja, tada isvis labai idomu buna. Neprasykit paaiskinimo, nes as irgi tik protingai galva palinguoju....
Taigi, ta tai jau tikrai ne kiekviena mokykla turi.
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2007 03 14, 18:41)
O gal galite kas nors pasakyti ar Ryto mokykla geresnė, nei Spindulio ir Pranciškaus Skorinos?  blush2.gif


Sveiki- siulau tik Ryto mokykla
Atsakyti
QUOTE(ieva_saulyte @ 2010 03 29, 17:05)
Sveiki- siulau tik Ryto mokykla

Kaip jau kitoje temoje rašiau, vienas sūnus mokėsi pas mokytoją Danutę Bulkienę.Super mokytoja!!!!Vaikui buvo kaip antroji mama.Labai protinga, kompetetinga, energinga, moka bendrauti su vaikais, labai gerai išmoko vaikus.Kiek žinau, jos išleistos klasės visad būna geriausios mokslo atžvilgiu.Gaila, kad antrasis sūnus nepakliūna į jos "laidą".Na, bet ką gali žinoti- gal reiks anksčiau metais leisti į mokyklą.Ir, kas man labai patiko, labai šauniai bendrauja mokytoja Danutė su vaikučių tėveliais.
Atsakyti
QUOTE(ieva_saulyte @ 2010 03 30, 17:34)
Kaip jau kitoje temoje rašiau, vienas sūnus mokėsi pas mokytoją Danutę Bulkienę.Super mokytoja!!!!Vaikui buvo kaip antroji mama.Labai protinga, kompetetinga, energinga, moka bendrauti su vaikais, labai gerai išmoko vaikus.Kiek žinau, jos išleistos klasės visad būna geriausios mokslo atžvilgiu.Gaila, kad antrasis sūnus nepakliūna į jos "laidą".Na, bet ką gali žinoti- gal reiks anksčiau metais leisti į mokyklą.Ir, kas man labai patiko, labai šauniai bendrauja mokytoja Danutė su vaikučių tėveliais.


Atsimenu ir as Bulkiene is savo mokslu laiku thumbup.gif Tikrai faina mokytoja smile.gif
Atsakyti
Mes irgi būsime pirmokai šiemet, užsirašėme i šią mokyklą. Kiek perskaičiau atsiliepimų, neradau nė vieno, kur būtų skundžiamasi kokia pradinukų mokytoja, tai iš karto kažkaip širdžiai ramiau patapo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(#vėja# @ 2010 03 31, 21:16)
Mes irgi būsime pirmokai šiemet, užsirašėme i šią mokyklą. Kiek perskaičiau atsiliepimų, neradau nė vieno, kur būtų skundžiamasi kokia pradinukų mokytoja, tai iš karto kažkaip širdžiai ramiau patapo  smile.gif


Pas kokia mokytoja uzsiraset? bigsmile.gif
Atsakyti