Įkraunama...
Įkraunama...

Ryto mokykla

QUOTE(Tučka @ 2010 04 01, 08:12)
Pas kokia mokytoja uzsiraset?  bigsmile.gif

Šiaip užsirašėm į KT pakraipą, o pas kokią mokytoją papulsim, raštininkė nedetalizavo. smile.gif
Atsakyti
Mieli būsimų pirmokų tėveliai,

Maloniai Jus kviečiame 2010 metų gegužės 20 d.,18 val. atvykti į Vilniaus ,,Ryto“ vidurinės mokyklos aktų salę. Vyks būsimų pirmokų tėvelių susirinkimas. Susipažinsite su mokytojomis, pabendrausite, apžiūrėsite klases.

Mūsų pradinių klasių mokiniai Jums paruošė meninę programą.

Tėveliai, kurie dar nespėjote užrašyti savo vaiko į mūsų mokyklą, kviečiame paskubėti. Mes Jūsų labai laukiame.
Direktorė Ramunė Rimkuvienė,
direktorės pavaduotoja Roberta Juodelienė
ir pradinių klasių mokytojos

Atsakyti
Vakar buvau labai maloniai nustebinta, kai sulaukiau busimos vaiko mokytojos skambucio, kuri primine, kad ateitumem i susirinkima wub.gif Kaip ir tikejausi papuolem pas mokytoja, pas kuria ir norejome. Dar suzinojau, kad pas ja klase sudaroma grieztai pagal vaiku gyvenama vieta, taigi visi vaikuciai turetu buti is karoliniskiu thumbup.gif Zodziu esu be galo patenkinta, labai fainai pasnekejom su ja wub.gif Laukiu nesulaukiu susirinkimo smile.gif vaiko grupioke is darzelio irgi norejo papulti butent pas ta mokytoja, bet deja nepapuole, nes gyvena pilaiteje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 05 17, 10:56)
Vakar buvau labai maloniai nustebinta, kai sulaukiau busimos vaiko mokytojos skambucio, kuri primine, kad ateitumem i susirinkima  wub.gif  Kaip ir tikejausi papuolem pas mokytoja, pas kuria ir norejome. Dar suzinojau, kad pas ja klase sudaroma grieztai pagal vaiku gyvenama vieta, taigi visi vaikuciai turetu buti is karoliniskiu  thumbup.gif  Zodziu esu be galo patenkinta, labai fainai pasnekejom su ja  wub.gif Laukiu nesulaukiu susirinkimo  smile.gif vaiko grupioke is darzelio irgi norejo papulti butent pas ta mokytoja, bet deja nepapuole, nes gyvena pilaiteje  unsure.gif

Jei ne paslaptis - pas kurią mokytoją papuolėte? Susiintrigavau... blush2.gif mum taip pat paskambino mūsų būsimoji mokytoja, priminė, šiaip, kiek iš pažįstamų vaikučius vedė, visiem skambino... smagu, kad rūpinasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(#vėja# @ 2010 05 24, 23:13)
Jei ne paslaptis - pas kurią mokytoją papuolėte? Susiintrigavau...  blush2.gif mum taip pat paskambino mūsų būsimoji mokytoja, priminė, šiaip, kiek iš pažįstamų vaikučius vedė, visiem skambino... smagu, kad rūpinasi  drinks_cheers.gif

Mes papuolem pas mokytoja Ieva.Jauna ir atrodo , kad pilna ideju. Man patiko.
Atsakyti
QUOTE(#vėja# @ 2010 05 24, 23:13)
Jei ne paslaptis - pas kurią mokytoją papuolėte? Susiintrigavau...  blush2.gif mum taip pat paskambino mūsų būsimoji mokytoja, priminė, šiaip, kiek iš pažįstamų vaikučius vedė, visiem skambino... smagu, kad rūpinasi  drinks_cheers.gif



Mes papuolem pas Galiną Subočienę wub.gif 4u.gif O jus? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 27 gegužės 2010 - 09:22
Mes patekome pas jaunutę mokytoją Ievą. Kaip čia rašė, jauna, veržli, pilna idėjų, man ji iš pradžių jau labai patiko, kiek neramu buvo dėl sūnaus. Bet po 3 dienų pamokėlių, kurias atlankėm, galiu pasakyt, kad ir sūnui ji thumbup.gif sakė, jau nori į mokyklą, o ne į darželį smile.gif tai mum labai smagu ir manau, bus didelis stimulas naujųjų mokslo metų laukti smile.gif
Atsakyti
Junkites busimieji pirmokeliai 4u.gif

http://www.supermama...howtopic=603314
Atsakyti
Sveikinu pradėjus naujus mokslo metus!

Būtų įdomu sužinoti, kaip sekasi pirmokams Ryto mokykloje? Ar patinka vaikams klasė, mokytoja ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 06 04, 10:02)



QUOTE(Turmsas @ 2010 09 06, 09:25)
Sveikinu pradėjus naujus mokslo metus!

Būtų įdomu sužinoti, kaip sekasi pirmokams Ryto mokykloje? Ar patinka vaikams klasė, mokytoja ir t.t.?

Atsakyti
Demokratijos nepripažįstanti Vilniaus „Ryto“ mokyklos direktorė stumia mokyklą į nežinią
Atsakyti
QUOTE(Reginok @ 2010 12 07, 15:06)



Ir ka mielos mamytes manot apie si straipsni, mokyklos direktore bei isvis bendra situacija mokykloje?smile.gif
Atsakyti