Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdyvių riksmai.

QUOTE(Donalita @ 2014 02 23, 23:13)
Manau, labai nuo temperamento priklauso. Mano natura rami, as is vis nebalsinga, tai gal todel visiskai nesinorejo rekaut. Irgi, pagalvojau, ar cia pabandyt, bet nusprendziau, kad tyliai patogiau - ir kvepuoti, kvepuoti, kvepuoti. O mano drauge tai labai smarki tokia, jinai ne tik reke, bet dar pasigyre, kad apsparde gydytoja is skausmo. Atseit visi stebejosi, kas cia dabar, tokia rami nescioji buvo  lotuliukas.gif

Pirmo gimdymo metu teko siek tiek parekti, bet cia manau jau vien is patirties neturejimo ir is nezinomybes.
Antra karta vis delto jau zinojau ko laukti ir taip pat zinojau, kad rekimas skausmo nesumazins, geriau jau prakvepuoti tuos kad ir labai skausmingus saremius. Tai taip ir padariau. Ir galiu pasakyti, kad tikrai daug geriau viskas praejo. Ta gilu kvepavima, sekundei ora sulaikant plauciuose, tikrai galiu rekomenduoti kiekvienai gimdanciai. Man labai padejo. Tiesiog susikoncentruoti i kvepavima, o ne i skausma ir stengtis atsipalaiduoti kiek imanoma, nes kai visas kunas buna itemptas saremio metu, skauda dar labiau.
Abu kartus gimdziau be jokiu nuskausminamuju.

Va ko nesuprantu, tai keikimosi, pludimosi, spardymosi ir apskritai nemandagaus elgesio gimdymo metu. Tiek su vyru, kuris dalyvauja gimdyme, tiek su ligonines personalu. Cia jau nebe tiek skausmas, kiek kulturos ir issiauklejimo stoka.
Man per abu gimdymus nezmoniskai skaudejo, bet ne i galva neatejo plustis, keiktis ar spardyti kazka. Nepateisinu tokiu dalyku... schmoll.gif
Atsakyti
Nėr ko rėkaut ir kūdikėlio ramybę drumsti. Jam ir taip sunku.
Atsakyti
QUOTE(Biški @ 2014 01 14, 11:29)
Mane tai labiausiai žavi  motyvas "aš nerėkiau, tai ir kitoms nėra reikalo rėkt" hihihi.gif



ir mane doh.gif kiekvienas zmogus skausma suvokia skirtingai, vienom mm lengvos, kitos be vaistu negali istverti... ax.gif tas pats manau ir su gimdymais
Atsakyti
Gimdziau ir visai neteko parekt, na taip gavosi, nors esu lb nepakanti skausmui ir jau gimdant maniaus jau reksiu iki begalybes, taciau susikloste viskas ramiai ir su nuliu rekimo smile.gif Bet kazkaip baugu, kad antrakart taip nebesigaus, nesinoretu rekti, nes zinau, akd leliukui tai nera gerai, bet jei nesigaus kitaip nieko per daug nepadarysi manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suvi @ 2014 01 17, 19:07)
Kodėl kažkas dar turi teisintis, kad gimdė ar gimdo vienaip ar kitaip. Kodėl vieni jaučiasi turintys teisę būtinai naudotis savo pranašumu net tokioje situacijoje kaip gimdymas.

drinks_cheers.gif pirmas gimdymas buvo nelengvas, todėl garsiai dejavau, aikčiojau, nesu kokia marytė melnikaitė, kad be jokių epidūrų, su skatinamaisiais, gimdyčiau su romia madoniška išraiška. Kai gimdymas lengvas ir greitas, toks kaip mano antrasis, bepigu ir neišleisti beveik jokio garso ax.gif
Atsakyti
Man taip "saldu" buvo is skausmo, kad rekti net su didziausiais norais nebutu iseje...
Atsakyti
O aš nepamenu, ar rėkiau. Vyras paliudijo, kad tik dejavau, teks patikėti. biggrin.gif
Atsakyti
Per sąrėmius ne tai kad dejavau, bet riaumojau bosu kaip meška. Čia svarbiausia "neužsispausti", leisti kakleliui atsidarinėti. Pirmu gimdymu to nelabai pajutau, buvo sunku, su kitais jau gavosi teisingai. Manau, tas garsas nėra taip blogai, kol jis dirba teisinga linkme. smile.gif
O per stangas rėkti man nebūna reikalo, energija kitur susinaudoja.
Atsakyti
nerėkiau, net po gimdymo pagalvojau, kad gimdymo metu rėkti tikrai nenorėjau, net apie tai negalvojau smile.gif
Atsakyti
nesaukiau, bet kiek prisimenu dusavau per saremius unsure.gif
Atsakyti
Nieko čia nepatarsi schmoll.gif šito nesuplanuosi schmoll.gif
Aš sakiau tikrai nešauksiu, o bet tačiau skausmai buvo tokie, kad net nerūpėjo ar šaukiu ar ne biggrin.gif
Atsakyti
As per visa gimdyma tik viena karta sudejavau, dazniau kvepavau, kaip daktare liepe. Gimdymas buvo pirmas, ir skatinamuosius leido, nes nubego iskart visi vandenys, bet issilaikiau pakankamai gerai. Kaip daktare sake su rekimu tik jegas iseikvosi:)
Atsakyti