Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdyvių riksmai.

QUOTE(laukine_kriause @ 2014 01 10, 16:32)
Kai pagimdziau kita diena girdejau kitos gimdyves riksmus. Ziauru, gerai, kad buvau jau pagimdzius, nes sukreciantis garsas. Negalima rekt gimdymo metu.

as tai mamytes noreciau paklausti kur toks punktas ystatymuose parasytas kad negalima rekti? lotuliukas.gif lotuliukas.gif butu ydomu paskaityti apie toki ax.gif cia manau kas kaip nori tas taip ir elgesi...vienom patinka kaip glosto,kitom nepatinka,taip pat ir su rekimu kitai rekimas padeda nusiraminti:) as stipriai dejavau,murmejau su apiem gimdymais,bet man tas murmejimas su savim padejo,nes kaip as tyledavau man atrode kad dar labiau skauda lotuliukas.gif as vyrui uz rankos paemus isimurmejau ir man liuks:)) tas kvepavimas atsiranda kaip murmu,o kaip tyliu tai isibalansuoju,nes pamirstu apie kvepavima,nes tik usikniaubiu ir stengiuosi tylet... todel ir kitom gal tas pats:)
Atsakyti
nesuprantu ko ten rėkt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 01 13, 14:26)
nesuprantu ko ten rėkt.  g.gif


Jei visos gimdytų taip kaip aš, tada irgi kelčiau tokį pat klausimą smile.gif wink.gif
Deja, ne visoms mažojo atėjimas toks lengvas. Todėl tikrai nesmerkiu tų, kurios tai daro. Kita kalba, kai viskas vyksta perdėtai ir dar su bjauriais žodžiais.
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 01 13, 14:26)
nesuprantu ko ten rėkt.  g.gif


Gal ne visos žino, kad nebūtina rėkti biggrin.gif Būna ir taip.
Mano viena giminaitė kai gimdė, sako pradėjau rėkt, gyd. klausia ko rėki? O ta sako nežinau, filmuose taip mačiau biggrin.gif

O šiaip rėkiant daroma žala vaikui, tai vertėtų pagalvoti apie jį, kad ir kaip sunku...
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 01 13, 17:32)
O šiaip rėkiant daroma žala vaikui, tai vertėtų pagalvoti apie jį, kad ir kaip sunku...


O kokia žala? g.gif

Man tai keista girdėti tokius pareiškimus: "kad ir kaip sunku būtų" doh.gif Juk jei kas stipriai žnybteltų ar vožteltų - juk suskaudus tikrai riktelim. Normali reakcija. O apie tai, koks skausmas gimdymo metu, nė nėra ko lyginti. Aš per abu gimdymus šaukiau. Nekriokiau. Bet ir abu gimdymai buvo skatinami ir pradėti nuo visiško 0. Nemanau, kad derėtų lyginti moteris. Juk vienos nė nepajaučia kaip kaklelis atsidaro iki pvz.7cm. Kitos vos be jokių skausmų stangų sulaukia. O aš gimdant antrą kartą prie 3cm. sienomis lipau kaip skaudėjo unsure.gif Tik rėkimas gimdymo pabaigoje buvo. Juk kiekviena esame skirtingos. Antrojo gimdymo metu gimdykloje išbuvau ~ 15val. Per tą laiką girdėjau nė vieną rėkiančią ir spiegiančią! Na ir ką? Nesedėjau ir negalvojau: "ko čia rėki?!" Man tik gaila moterų buvo. Žinia kaip skauda. Lai rėkia, jei taip jai geriau. Ne visos per valandą juk pagimdo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 13 sausio 2014 - 18:13
QUOTE(Samanta @ 2014 01 13, 18:45)
O kokia žala?  g.gif


Vaikui pritrūksta deguonies, jei mama rėkia vis, o tai negerai. Ne veltui sako, kad nerėkit, o kvėpuokit
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 01 13, 21:37)
Vaikui pritrūksta deguonies, jei mama rėkia vis, o tai negerai. Ne veltui sako, kad nerėkit, o kvėpuokit


Bet čia stangų atveju? g.gif
Atsakyti
Nera mokslinių tyrimų įrodančių tą žalą... jei truktų degonės, tada kūdikio širdutė prastai reaguotų, kristų tonai. Ar kas gali papasakoti, kad gimdymo metų, klausant tonų jie krito dėl to, kad motėris šaukė doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mane tai labiausiai žavi motyvas "aš nerėkiau, tai ir kitoms nėra reikalo rėkt" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2014 01 13, 18:45)
Man tai keista girdėti tokius pareiškimus: "kad ir kaip sunku būtų"  doh.gif Juk jei kas stipriai žnybteltų ar vožteltų - juk suskaudus tikrai riktelim. Normali reakcija. O apie tai, koks skausmas gimdymo metu, nė nėra ko lyginti. Aš per abu gimdymus šaukiau. Nekriokiau. Bet ir abu gimdymai buvo skatinami ir pradėti nuo visiško 0. Nemanau, kad derėtų lyginti moteris. Juk vienos nė nepajaučia kaip kaklelis atsidaro iki pvz.7cm. Kitos vos be jokių skausmų stangų sulaukia. O aš gimdant antrą kartą prie 3cm. sienomis lipau kaip skaudėjo  unsure.gif Tik rėkimas gimdymo pabaigoje buvo. Juk kiekviena esame skirtingos. Antrojo gimdymo metu gimdykloje išbuvau ~ 15val. Per tą laiką girdėjau nė vieną rėkiančią ir spiegiančią! Na ir ką? Nesedėjau ir negalvojau: "ko čia rėki?!" Man tik gaila moterų buvo. Žinia kaip skauda. Lai rėkia, jei taip jai geriau. Ne visos per valandą juk pagimdo  biggrin.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Biški @ 2014 01 14, 12:29)
Mane tai labiausiai žavi  motyvas "aš nerėkiau, tai ir kitoms nėra reikalo rėkt" hihihi.gif


drinks_cheers.gif

Skausmo neišmatuosi... todėl kvaila tokiais pareiškimais drabstytis. Aš nerėkiau, tik dantis sukandau, nes man neskaudėjo, nes atvažiavau į KMUK su 6 cm ir nieko nejutau, nes net tada, kai atėjo noras stumti, skausmą galėjau vertint 3 balais 10 balų skalėj...bet kiekviena mes - individualybė. Ir jei aš nealpstu įsipjovus pirštą, kitai gi pakanka pamatyt kraują, kad kristų ant žemės. Žodžiu, jei tik tai palengvina kančias - rėkit, merginos ir mažiau kreipkit dėmesį į panašius komentarus: "Ko čia rėkti ir pan." . P.S. kažkas kalbėjo apie žalą vaikui, kuomet gimdyvė rėkia. Nemanau, kad ji yra. Plius, gal nuskambės savanaudiškai, bet reikia galvot ir apie save...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaterlo: 15 sausio 2014 - 17:03
Nerėkiau, inkščiau , dejavau tyliai, rėkti galima nuo aštraus skausmo, kai nebekontroliuoji savęs, o čia smelkiantis skausmas...
Atsakyti
vienas mano gimdymas buvo toks kad skausmas stiprus, aštrus, kas 2min prie 2cm atsidarymo(su skatinimu). Tada mergaitės nieko nerupėjo, nes tuo metu apart skausmo nieko nemačiau... Net nežinau, ką veikė mano vyras.. pusę gimdymo atsimenu kaip baltą rūką...
Atsakyti